kirju, värviline, pesukumm

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu kirju, värviline, pesukumm

• This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3301 Reply
    Member

Kas keegi oskab soovitada, kas kuskil on müügil kirjut, värvilist pesukummi, muidu igal pool tavaline must või valge 😥 , aga oleks vaja kirjut

#142241 Reply
    pusapesa
    Member

kui otsid päälinna kandist, ei oska soovitada.. Viljandis Tartu tänaval on aga triibuline paviljon-pood “kasutatud kodutekstiil” vms ja seal on igasuguseid käsitöötarvikuid – niite, nööpe, lõngu, pesupitsi ja mustrilisi pesukumme mustritega ja ilma, kitsamaid ja laiemaid.. kui siia kanti satud, astu läbi :)

#142242 Reply
    Member

oh jah, see jääb tõesti natuke kaugele, kas keegi teab kuskil poodi päälinna kandis :)

#142243 Reply
    Member

Peterburi maanteel (seal kus Tallinna külmhoone Lasnamäel- Väike Paala lähedal) on üks kauplus kus müüakse igasugu poolidel lõnga ja seal müüakse ka kumme, laiemaid-jämedamaid värvilisi ja tavalist- ma ei uurinud, et kas tegu näidistega ja peab tellima või saab kohe osta. Minuarust oli seal isegi sini-must-valget jt teiste balti riikide lipuvärvides kummi.
    Poe nimi on Ilenar OÜ http://www.kontakt.ee/kontakt.php?lang=et&code=02373241682730&nabnr=237324&mabnr=237324&show=0
    Ma käisin seal poes haapsalu sallile peenikest valget lõnga ostmas, toredad müüjad aga peab olema valmis vene keelt kõnelema. Ma sain pursitud :)

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: kirju, värviline, pesukumm
Your information: