Kindad, kätised (juhendid)

Homepage Forums – KUDUMINE – Kootud esemed, mustrid ja juhendid Kindad, kätised (juhendid)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 140 total)
  • Autor
    Postitused
    Member
    Member
    Member
    Member

Ega keegi pole näinud panda mustrilisi käpikuid?Või oskab mind keegi selle mustri tegemisel aidata?
    Alustasin kinnast ja tegin oma mustri järgi panda ka, aga tuli midagi väga imelikku välja..Ja on see normaalne, et kui koon kinda keskele erinevast lõngast mingi kujundi, siis jääb ta kinda ülejäänud osast kuidagi lahti?Et jääb tunne, et teen midagi totaalselt valesti ja pean pärast nõelaga kinni traageldama.Päris piinlik kohe 😳

Member

sa pead kahe värvi ühenduskohal lõngu omavahel keerama (et üks jookseks ümber teise, muidu jääb tõesti eraldi tükk.

Member

Oi ..Suured tänud!
    Selline asi on vist kahe silma vahele jäänud..
    Suur tänu!See teeb asja kohe palju lihtsamaks! :D

Member

Tahan kinnaste jaoks lõnga osta,kuid kui jäme see olema peab, et saaks sellised ilusad kindad, nagu need marukindad on? ja mitu tokki peaksin lõnga ostma?

LaanteLaps
    Member

Midagi pealuude armastajatele ( juhend PDF-na pildi all )
    http://www.helloyarn.com/wp/?p=266

Mercar
    Member

Mul saavad need täna valmis :) Üritan öösel blogisse ka panna :)

Member

Ühed imelihtsad käesoojendajad!
    http://www.hot.ee/longad/Juhendid/K%e4esoojendajad.pdf

Member
    Drex
    Member

Mul olid ka pojal sellised vahvad sõrmikud, iga sõrm ise värvi ja ümar tutt otsas.
    Nägu välja nagu kivivalvur Ropka

leili33
    Member

@inksu wrote:

Kuidas oleks õige lõpetada labakinnast? Minul ei jää kuidagi mõlemad ääred ühesugused – esimese varda alguses koon 2 parempidi kokku, teise varda lõpus 2 ületõstmisega kokku – aga teisel vardal ei jää tulemus kuidagi ilus… Kuidas oleks õige teha???

@Mercar wrote:

Mulle meeldib kinnast kokku võtta nii, et serva jääb silmuseline äär, mille alla justkui teised read kaovad… raske seletada.

(Esimesel vardal keeran selleks kaks silma veidi teise nurga alla vardal st. võtan nad teisele vardale ja panen nö. silma vasakpoolne osa eespool vardale. Pildil on näha, et nad teist pidi).

Kui kokku võtta igal real jääb kenam. Ma tegin kähku näite edasi-tagasi kududes ja võtsin kokku igal teisel real…

leili33
    Member

@eve30 wrote:

Kas keegi saab sellega aidata kust leida pitsilisi mustreid

@kirsti1 wrote:

Siit leiad (vt gloves) pitsilisi kindaid:
    http://knittingpatterncentral.com/directory/lace_gloves_hats.php

Susa
    Member

Ka ühed omamoodi kindad Glitten nimeks.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 140 total)
  • The topic ‘Kindad, kätised (juhendid)’ is closed to new replies.