Kikukale

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 194 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2550 Reply
    Susa
    Member

Ekstraordinaarselt suured õnnesoovid sünnipäeva puhul Kikukas!!!

Susa ja Nyy

#118312 Reply
    kikukas
    Member

Ossa 😯 , kui ilus kaart!!!!! Tänud kallikesed! Ilus päev oli mul. 😉

#118313 Reply
    kikukas
    Member
    #118314 Reply
    Member
    #118315 Reply
    Susa
    Member

Kikukas kuidas uues kohas läheb? Oled täitsa töö alla mattunud..

#118316 Reply
    master
    Member

Läbi nagu läti raha – pani nüüd kolm päeva järjest, iga päev 14 ja pool tundi.
    Läheb kaheksaks, tuleb pool üksteist õhtul – tähetantsud läbi, ärapanijast pool läbi, ise läbi 😆
    Näitasin nii oma kui ETV videod ära, jutustasin paari sõnaga foorumielust ja juba ta kukkuski.

#118317 Reply
    Susa
    Member

14 tundi 😯 😯 😯
    Hullumaja! A no Kikukas on tubli ja äge, täna kukkus, homme on jälle püsti ;)
    Soovi talle jõudu!

#118318 Reply
    kikukas
    Member

Tere! :D :D :D

Jaaa, mul homme ja ülehomme linnas koolitus! Ja siis kohe jälle tööle, nii et enne vaba ei ole, kui reedel, siis kohe kolm päeva järjest.
    Raske on, aga ei halise! 😉 Jura, ole nagu transporttööline, aga on ka omad hüved ja põhiline, et kõrvalmajas ju.
    Ei tea ma praegu ei foorumist midagi, ega kodus ka pole lillegi liigutanud, ma peaks tegelt juba pensionil olema, töölkäimine on ikka minusugusele puhta krdi sunnitöö. Ükski inimene ei saa normaalseks jääda, kui peab tööl käima.

#118319 Reply
    Susa
    Member

@kikukas wrote:

Ükski inimene ei saa normaalseks jääda, kui peab tööl käima.

Kuldsed sõnad!
    A sa oled nii tubli! No ja füüsiline töö tuleb ju kasuks ka. Muidu töötad kogu aeg foorumis ajuga, nüüd on tasakaalus :)

#118320 Reply
    Susa
    Member

Bullerby ohib ka päkateemas aadressi pärast – igaks juhuks viitan. Tseki järgi!

#118321 Reply
    master
    Member

Ma ei saa praegu süveneda ja täpselt kõiki järgi vaadata, aga tundub, et mingi koterman on päka-nimekirja-aadressifailis omatahtsi toimetanud – osad nimed ja aadressid on kohti vahetanud ja mõni isegi osaliselt, nii et tänav (Nooruse) on mõlemis õige, aga Puhja Nooruse ja Tartu Nooruse on segi läindu ja üldse on veel kuskil mingi kamm, seega täitsa minu süü, ainult ma ei tea veel, kuidas kikukas sellest jamast välja tuua ….. 😳

kuskil kella kahest-kolmest saan uuesti arvuti ligi ja hakkan järjest vaatama neid asju
    eile me üldse arvutisse ei saanudki, kodu on nagu hullumaja, aga laed said värske värvi!!!
    kikukas on tööl, homme vaba (ok, mitte vaba, vaid kodune 😆 )

#118322 Reply
    Susa
    Member

Ooo – palju õnne uute lagede puhul! :D

Aga selle jamaga on nii, et erasõnumitega ja suurte vabandustega vaja kiirelt sebida. Siis on lootust, et mõni meeleid jälle avalikult kiunuma ei pista! Uhhh, vaesekesed!
    Kusjuures – ma kirjutasin ühele kalendriümbrikule peale Tartu asemel Tallinn, aga hämmastav oli see, et indeksi järgi oli pakk kohale viidud ja ikkagi Tartu jõudnud 😯

#118323 Reply
    master
    Member

kuna muutsin postitust, siis värskendan ja panen hoopis uue

Kõigepealt suured tänud Susale, et sa seisab meie kõigi eest nagu raudnael ja ei lase näkku karata!

Nüüd siis asjast.

Teate, asi oli hoopis lihtsam – segi olnud midagi läinud, aga Puhjas Nooruse tänaval on kaks isetegijat ja ühe aadressiks olime pannud Puhja, Tartumaa asemel lihtsalt Tartu ja eks ma siis otsisin vastavalt Tartu Nooruse tänavale vastava indeksi ka ja nii ta läits

olena võtnud kuus kõnet ja kaks on mulle helistanud, asjad peaks paika loksuma …

süda kohe kerge, et nii vähe jama (meiepoolset eksimust) oligi, aga vahepeal tahtis hinge seest süüa, jooksen nüüd poodi ja ütlen kikukale ka, muidu ta ei saa töödki teha, teab ju praegu, et excelipoiss pani puusse ja kõik võib segi olla … 😆 :P

edit: käisin ära ja rahustasin ta maha

#118324 Reply
    Susa
    Member

Lõpp hea, kõik hea :D

#118325 Reply
    kikukas
    Member

Sirli82 on käinud foorumis viimati 12 dets ja pakk on talle ammu ära saadetd, päkspikk on OPTIMIST. St Optimist kurdab, et ei vasta isegi telefonile see va Sirli 82.
    Sirli82 aga pidi ise tegema Rihannale, st arvata võib, et peetis värk, ei teonud see Sirli82 mingit pakki kellelegi. Rihanna aga omakorda pidi paki tegema relkabelkale, kes kah pole pakki saanud.

Relkabelka tegi joosikule ilusti ära.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 194 total)
Reply To: Kikukale
Your information: