KIIRKOHTING: mulgid tähistavad kolmekuningapäeva, 6. jaanuar

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa KIIRKOHTING: mulgid tähistavad kolmekuningapäeva, 6. jaanuar

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Autor
    Postitused
    Urri
    Member

Aga äkki näiteks värvist räägiks enne siin? No et teaks vaadata mida on ja mis koguses? Ma pean järsku mõnd ksukilt kolikambrist otsima. Kuigi kui jutt on beei-tekist siis vist tulevad kõne alla ainult mingid pehmed ja ka võimalikud naturaalsed lõngad? Näe, juba läheb valik väiksemaks. Natuke veel mõelda ja siis on nagu alati – algul on maja lõnga täis ja siis sobivat lähed ikka poodi tooma!

keson
    Member

Ei jäta nüüd.Oli ikka jutt et vaatame enne kodused varud üle.Ma võtan kastidega omad puuvillased ja villasegused kõik kaasa ja kui kellelegi miski sealt meeldib olen meelsasti nõus selle loovutama 😉

Member

teeks jah nii, et võtaks ikka varud ette – villased ja puuvillased. mina olen nõus ka jagama :D

Member

Mul on see jama, et ma ju end sinna 20. jaanuari paeltikandisse kirja ei pannud. Pole kindel, kas olen vaba või mitte.
    No ehk mind siiski tagurpidi tagasi ei saadeta, kui mul õnnestub kodust mõned lõngad leida. Et ma tuleks näiteks tibake hiljem (ei hakka plaa-plaa-plaatama:) ), kui vähegi Mulgimaal olen.
    Ja kui ma ka sel kuupäeval kohale ei ilmu, tahaksin sellest lapitekist ikka osa võtta.

Urri
    Member

Nojah, mina jagan ka hea meelega. Minu lõnga olukord on selline, et mulle toodi kunagi väljamaalt kuupmeetrine kokkusurutud pakk lõngajääke, lahtiselt nii kolm kuupmeetrit, suur osa sellest järgi tänini. Just seetõttu et väga väiksed kogused väga erinevaid lõngu. Seetõttu ma uuringi mis tooni peaks otsima, kas lihtsalt heledamaid, erksaid, mingit kindlat värvi? Sest kõike ma küll ei suuda kaasa võtta, seda on ikka mitu 150 liitrist kotti, millest suur osa küll sisaldab jama. Samas midagi äkki ikka leiaks mida ka rohkem on? Aga tegelikult ma võin ka need kotid millagi siin ette võtta ja üldse üle vaadata, mis lõkkesse ja mis veel millekski kõlbab, siis omal kah pilt selge.

Member

Misasja. Me peame su kottidele lihtsalt peale lendama :D Igaüks saab koti ja tuustib laiali.
    kogu kokku korjamise rõõm jääb hiljem sulle 😆

Member

:D korraldame miskil ajal Urri lõngakottide sorteerimise päeva!!!

pusapesa
    Member

oojee 8)

Urri
    Member

No sealt on aegade jooksul ikka hulk rahvast juba üle käinud kah, riismed on teile jäänud, riismed! Tutike seda ja tutike teist, ikka seda mida rikkad kapitalistid väljamaal endale sobimatuks on pidanud. Ja mees ei saa aru miks ma pean kogu aeg lõnga ostma, kui verandal ometi on… Kuulge see pole enam kohtingu teema, me peaks omale siia mulgi-mula nurga tegema…

keson
    Member

@Urri wrote:

……. me peaks omale siia mulgi-mula nurga tegema…

smile_sik

Member

Mul õnnestus kolmekuningapäeva söömaajal endale saada Kesoni torgitud nunnu rott. Kohalolijad said kõik ise katsuda ja ohhetada.
    Pildid neile, keda kohal polnud
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=654&singlepost=25461

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • The topic ‘KIIRKOHTING: mulgid tähistavad kolmekuningapäeva, 6. jaanuar’ is closed to new replies.