KIIRKOHTING: mulgid tähistavad kolmekuningapäeva, 6. jaanuar

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa KIIRKOHTING: mulgid tähistavad kolmekuningapäeva, 6. jaanuar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Vabandan kohe ette teiste maakondade ees, et mulgid siin muudkui teematavad. Mulkide eripära, noh. Mida rohkem, seda uhkem. :D

Aga, plaan on leotada teepakki. Mõnusas seltskonnas. Leevendada igatsust :D
    Lobiseda maailmaasjadest, teha plaane kokkusaamiste teemadel ja muidu poliitikat teha :D

Pakkuda on endineendine kino, endine Tähe- pood, hetkel kohvik Silkroad. Kell 12, nagu ikka.
    Siinkohal ma teeks isikliku üleskutse viljandimaalastele, kes pole meie kokkusaamistel ammu/veel käinud. Uskuge mind, meil on tore seltskond.

Member

ma tulija :P

Member

Kohal!

Member

@Bubbly wrote:

Siinkohal ma teeks isikliku üleskutse viljandimaalastele, kes pole meie kokkusaamistel ammu/veel käinud. Uskuge mind, meil on tore seltskond.

mina pole 😳 seekord tulen mul poja on see “boss”, kellest tulek oleneb 😉

Member

Merrukas. Vana poeg on? 😉 :P Võta kaasa!!!! :D

Member

9 kuune ja plaanisingi sellele kohtingule ta kaasa võtta, siis kui nt paeltikandit tegema hakkame, siis tuleb talle vaadata hoidja

pusapesa
    Member

huhuu – kohal ;)
    kas seal joome lihtsalt teed ja ajame juttu või võib miskit kuskil nurgas vähe näppida ka? nuh – heegelnõela …
    et ma ei pea… aga tahaks ju :P

Member

Mina näpin tee/kohvitassi ja teid.
    Ma ise pole veel seal kordagi käinud, aga tänavalt aknast sisse piiludes tundub suht “avalik” koht olevat.

Member

Ähh, nii nõme, et esmaspäeviti peab tööl käima 😈 , ma muidu venitaks nädalavahetuse päeva võrra pikemaks ja tuleks ka. Pühapäev ju see päev, kus peab hakkama tagasi linna sõitma räägib just kui Suure-Jaani poleks linn, aga nu vanaemad elavad ju maal ajr

Member

Kati80, tööle lähed teisipäeval ja ütled, et prügikast (no see, mida ma soovitasin 31-l nö välja viia, et töö juurest saaks minema hiilida) jäi maale, noh. Ja siis sai bensiin otsa ja maa värk- bensukas kinni.
    Kui see vabandus läbi ei lhe, siis võid kõik minu kaela ajada. :P

Member

smile_sik Siis on hundipass kah…

keson
    Member

Mina ka 😉

Juulike
    Member

Ma ju ka tuleks, kuid viin üht koolitust läbi just samal ajal… :?

Member

Mina vastan nii nagu alati.
    Kui õnnestub lapsele hoidja saada (ehk mees on kodune), siis olen tulemas.

tintsik
    Member

Ma pole mulk, aga mul on ühele mulgile siin miskit juba mõnda aega seismas, kapis. aga kiirkohtumispäev ei sobi mulle nagunii ja ma vist tulen ikka kordusõppustele oma purgiga. sellega, mis siin mul juba paar kuud seisab… 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • The topic ‘KIIRKOHTING: mulgid tähistavad kolmekuningapäeva, 6. jaanuar’ is closed to new replies.