Katariina kudugurmee

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Katariina kudugurmee

• This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Postitused
  • #13038 Reply
    Member

Kuna ma ei saa enda vana kasutajanimega Isetegijasse, siis ei saa ma ligi ka oma Isetegija blogisse. Seetõttu tegin siia endale uue kasutaja ning lisan uued postitused foorumisse, isetehtud asjadesse.

Vahepeal valmisid mul ühed sõrmikud.

Rohkem pilte: http://www.katariina.eu/2016/09/saravad-ouna-sormikud.html

#351352 Reply
    Member

Väga ilusad! Super!

#351353 Reply
    Member

Väga tore, et oled vähemalt uue kasutajana tagasi. Kahjuks ei oska kuidagi selle vana blogiga aidata, olen uurinud ja puurinud, aga minu mõistusest IT vallas jääb siin väheks.

#351354 Reply
    Member

Kaunid sõrmikud!

Kui blogi on tõesti alles, siis peaks saama tehniline (IT) admin anda ükskõik millisele kasutajale loa blogile ligi pääseda. Ei välista, et seda saab teha ka foorumi admin.

#351355 Reply
    Member

Ma ise mõtlesin ka, et keegi võiks mind nüüd uue kasutajana blogiga liita. Kellele küll see palve edastada? Lynx-le kirjutasin, aga sealt pole vastust…

#351356 Reply
    Member

@vanatädi 1 wrote:

Kaunid sõrmikud!

Kui blogi on tõesti alles, siis peaks saama tehniline (IT) admin anda ükskõik millisele kasutajale loa blogile ligi pääseda. Ei välista, et seda saab teha ka foorumi admin.

Ma pole küll ITs liiga tugev, aga olen siin kõikvõimalikud nurgatagused läbi nuuskinud ja no sellist asja, et saaks teha teisele kasutajale “võõrasse” blogisse juurdepääsu küll ei ole. Isegi admin ise ei saa kellegi blogi näppima. Volitusi saab anda erinevaid teemasid ja foorumiosi modereerima, aga mitte võõraid blogisid. Ma ei saa isegi kasutaja profiilis midagi blogiga seonduvat teha.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Reply #351354 in Katariina kudugurmee
Your information: