Käsitööraamat – TOP SECRET!

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Käsitööraamat – TOP SECRET!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 81 total)
  • Autor
    Postitused
  • #273135 Reply
    kikukas
    Member

Suur tükk pidavat suu lõhki ajama 😆
    Ja mis netikülge siin jälle tehakse 😯 😈 :? :D

#273136 Reply
    Susa
    Member

Ma arvan, et ta mõtles seda lehte:
    http://www.muhutikand.ee/

Saaks ühegi raamatuga hakkama, oleks ka suur asi! Küllap tema kõrge lend ka vaibub kui näeb, milline suur jama on ühegi asja kokkupanemine :) Alguses on meil kõigil lennukad mõtted olnud, aga reaalsus on teistsugune.

#273137 Reply
    kikukas
    Member

Jaaajaa. Just. Kle seda muhutikandi lehte ma pole loomulikult näinud nagu paljusid muid asju. Ma hakkan kohe uurima ja vaata, see ka facebookis. Meil ikka vaja ka minna. Igale poole.

#273138 Reply
    kikukas
    Member

Kusjuures see Wellkome to Estonia teema, seda peaks ka meie lehel propageerima, kusjuures ma lehtedele olen juba lisanud ka keywordsi.

#273139 Reply
    kikukas
    Member

Kuule, ma sealt muhu tikandi lehelt lasin jalga, nüüd olen siin.
    http://www.oadeed.ee/moodul.php?moodul=CMS&Komponent=Lehed&id=44&m_id=188

Need käivad korra aastas Harjukatele Hansaplantis muhu tikandit õpetamas, see on kasvuhoonemajandus.
    http://hansaplant.ee/

Need muhukad peaks endale saama. Ka.

Ja KadakMari lehel oleme. Toretore.
    http://kadakmari.ee/index.php/lang-et/uudised

Ma lähen tutkin veel asju.

#273140 Reply
    Susa
    Member

Need OadEed naised käisidki viiekesi meil Pärnus Muhu tikandit õpetamas. Teema SIIN.
    Usun, et küllap oskavad teisedki seda tikandit õpetada, aga muhulase käest oli ikka teine tera seda õppida!

#273141 Reply
    kikukas
    Member

Nonii, häbi tahab ära tappa. St et kuulsin ainult et isetegijad olid käinud muhu tikandit õppimas ja et tahtjaid oli nii palju, et et mahtunud nimekirja äragi. Arvasin ise, et keegi isetegijatest kuskil Linnupesas õpetas.
    Ei teemat ei pilte polnud vaadanudki.
    Super! Sa oled ikka tõesti kõikvõimas! No see oli vast üritus!

#273142 Reply
    Susa
    Member

Ma arvan, et see oli Farfalla, kes Linnupesas muhukat õpetas.. Vist oli.
    Aga muhu tikand on praegu tõesti nii popp, et meil oli ka elav järjekord, kes saab ja kes ei saa õppima tulla. Muhulased võtsid õpilasi nimelt nii, et iga 5 inimese peale oli üks õpetaja. Me alguses imestasime, et miks mitte rohkem, aga hiljem saime aru küll, et kui igaühega individuaalselt tegeleda, ega siis rohkem ei suuda küll.
    Praegu oleks kindlasti hea aeg Muhu tikandi õpitubade tegemiseks. Huvi on suur ja küllap tahab enamus endale suveks midagi tikkida ;)

#273143 Reply
    kikukas
    Member

Justnimelt!
    Kohe peame tegutsema hakkama! Mul on puhkust veel tänasega kokku kolm päeva, siis on lõpp. Jalad on jumalst paistes, olen kaks nädalat istunud ainult arvuti taga ja toast pole väljagi saanud. Eile tõusin püsti ja ehmatasin nii ära, nagu pakud olid all.
    Sa Susa, ole pai ja kirjuta neile muhutikand.ee-le veel üks kiri, las saadavad bänneri http://www.muhutikand.ee ja paneme õpituppa paremasse tulpa üles.
    Ma võin ise ka kirjutada, kuidas arvad.

#273144 Reply
    Susa
    Member

Jah, kirjuta ise. Sa tead täpselt, millist bannerit jne vaja on )

#273145 Reply
    mdm beadalot
    Member

Aga ikkagi, mis on neil raamatu väljaandmise tingimused? Enne tahaks teada, muidu on nii, et tehakse siin suur töö ja siis tuleb suu puhtaks pühkida. Kikukas sa ei taha teha isetegija.net kirjastust?

#273146 Reply
    kikukas
    Member

Ma tahan hirmus palju asju juba, mõte töötab mis hirmus. Regasin end Peep Laja internetiturunduse koolitusele täna ära.
    Sul sellest kirjastuse loomisest on mingi pilt ka või?
    Ma ei kujuta ette kuidas asi käib, kuidagi ta käib ju. Aga ega neid kirjastusi siin miljon ei ole kah, ju siis ikka keeruline, muidu oleks kõik nurgatagused täis.

#273147 Reply
    keson
    Member

See oleks ääretult põnev väljakutse, aga minu arust tohutult vastutusrikas. Sellise raamatu puhul ei tohi olla ühtegi nna allahindlust.
    Kui päris aus olla, siis oleme ju ise kõige suuremad kriitikud ja nii peabki olema.

Ja mõttel on muidugi jumet.
    Konkurss kindlasti ei toimiks – see on minu isiklik arvamus. Vaadake eelnevaid konkursse.
    Peaks ikka ise välja noppima need tööd või ka head ideed. Kui on idee, aga ei ole head teostust, siis tuleks leida teostaja, sest väärt ideed vajaksid ka teostamist.

Mõned minu mõtted – koolitööde vahelt 😉

#273148 Reply
    kikukas
    Member

No eks peab hakkama vaikselt vaatama, kes meil siin on, väga korralike ja ilusate käsitöö tegijad. Et kohe ainult imeilusaid asju teevadki.

1. susa
    2. keson
    3. beadalottt
    4. leili33
    5. klge, siit töölauast saabki juba kokku
    6 mari marike
    7 freddy
    mina ometi ei tea ju mis siin tehakse…
    aga pange kirja veel neid, siis vaatab, mis edasi, miski ettekujutus peaks hakkama tulema ja hea kui meil juba pilt silme ees oleks, miski.

#273149 Reply
    Member

Jäin raamatuga seoses mõtlema sellele, et tegemisel peaks natuke arvestama ka raamatu ilmumise ligikaudse ajaga.
    Näiteks suvel ilmuvasse raamatusse oleks imelik panna talviseid kindaid-salle-mütse ja talvel ilmuvasse bikiinide paraadi …

Samuti tasub mõelda sellele, kui palju tuua raamatusse sisse erinevaid tehnikaid.
    Ja kas või kui suurt mitmekesisust (tehnikate osas) mingi tootegrupi ulatuses pakkuda.
    Ja kui mahukas see raamat üldse olla võiks = mitu eset raamat ligikaudu sisaldaks? jne

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 81 total)
Reply To: Reply #273138 in Käsitööraamat – TOP SECRET!
Your information: