Käsitöölaat Telliskivi Loomelinnakus (Tallinn) -arutlus

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Käsitöölaat Telliskivi Loomelinnakus (Tallinn) -arutlus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • Autor
    Postitused
  • #234010 Reply
    Member

Sooviksin ka sellelt laadalt osa võtta. :) Pooldan ka rohkem segamini lette, sest nii on ostjatel huvitavam ja samas müüjate sorteerimine kauba järgi läheks üsnagi keerukaks, eriti kui arvestada, et võib olla ka tegijaid,nagu mina ise, kes harrastavad väga erinevaid käsitööliike. Seega ei saakski mind kuhugi paigutada, sest ma ei ole üks ega teine, kui müün praktiliselt kõike, alates ehetest ja klaasitöödest kuni lõpetades vilditööde ja heegelduste ning kudumitega.

#234011 Reply
    Member

No meie tuleksime ka välja, just toormaterjalidega kui ka valmis asjadega.
    Nii, et võib Avilandra kirja ära panna.
    Kas ma pean andma eraldi kusagile teada, mida täpsemalt müüma tulen?

#234012 Reply
    Guest

Nimekirja koostan praegu mina ja kirjas on hetkel 20 laadalist:
    Anniki
    Josefiine
    KatjaII
    kerstin
    kikuliis
    LaanteLaps
    lõvike
    Minni
    Nuksu
    pisikepatsik
    punapääsu
    pärlike
    rai29
    Rees
    sassuke100
    triini22
    Uku17
    ussicke
    chanell

Kellel on selgunud, et siiski ei saa 20 juuni osa võtta, siis andke teada. Samuti sooviks teada, kes millise kaubaga plaanib välja tulla (Josefiine, Rees, Uku17, lõvike ja punapääsu on teada). Läbi priva on vast lihtsam, tekib ka mul parem ülevaade.

Päikest!

#234013 Reply
    Member

Mina olen naiivselt oodanud ja otsinud telliskivi ja kirbuturg24 enda lehelt mingit vihjet või viidet eelseisvale, aga pole leidnud.
    Kas see ongi korraldajate aktsepteeritud ametlik nimekiri siin edaspidi või nö ise tegevus või on loota siiski ka mingit muud kanalit laadalise registreerumiseks kohamaksu tasumise arvega jne? nt kirbuturg24 lehel.
    Tohin ma seal registreeruda, kui siin üles pole andnud.
    ei proovinud, sest pole seal registreeritud kasutaja, et kas broneerimissüsteem juba 20. juunit toetab.

#234014 Reply
    Member

Jääb arvatavasti minu poolt ära , mõningad takistused tekkinud 😥

#234015 Reply
    Rees
    Member

@Vardamoor wrote:

Mina olen naiivselt oodanud ja otsinud telliskivi ja kirbuturg24 enda lehelt mingit vihjet või viidet eelseisvale, aga pole leidnud.

😯 Mina olen end siin maha hõikunud, pole selle pealte tulnudki, et otsiks mujalt lisainfot. Äkki peaksin…?

#234016 Reply
    Guest

Kui läheb online broneerimiseks, siis ikka antakse siin ka teada. Nimekiri ei ole omaalgatuslik vaid ikka organiseeria soovil. Olin nõus kaasa aitama.

#234017 Reply
    tigress
    Member

@Vardamoor wrote:

Kas see ongi korraldajate aktsepteeritud ametlik nimekiri siin edaspidi või nö ise tegevus või on loota siiski ka mingit muud kanalit laadalise registreerumiseks kohamaksu tasumise arvega jne? nt kirbuturg24 lehel.
    Tohin ma seal registreeruda, kui siin üles pole andnud.
    ei proovinud, sest pole seal registreeritud kasutaja, et kas broneerimissüsteem juba 20. juunit toetab.

Veel ei ole kirbuturg24 lehel sellele üritusele viidet, sest tehnilist lahendust veel ei ole (tagamaks, et müüma tulevad ikka käsitöölised, mitte tavaturulised). Kuniks see valmib kogume siia teemasse infot ning uuenduste korral ka kohe teavitame.

#234018 Reply
    Member

Kohe palju selgem, tänan.
    Rees – ma olen ikka harjunud infot algallikast ja mujalt ka kui IT-st otsima :)

#234019 Reply
    Tintsu
    Member

Mina ja Kummikaru tuleksime ka laadale.

#234020 Reply
    LaanteLaps
    Member

LaanteLaps ei jõua mingi nipiga laadale.

#234021 Reply
    Reelu
    Member

väärt idee ise müüma ma ei hakka aga vaatama tahaks küll tulla 😉

#234022 Reply
    Rees
    Member

Kas registreerimine ja maksmine on juba käigus? Olen ma midagi maha maganud…?

#234023 Reply
    tigress
    Member

Vabandan, et olen teid natukene omapäi jätnud. Meil on hetkel kahjuks paar lahtist otsa, mis ei lase veel avalikult laada toimumist kuulutada. Hoolimata sellest me ei ole laada toimumise ideed hüljanud ning teeme tööd selle nimel, et kõik ikka 20. juunil toimuks. Avalikult teavitame laada toimumisest hiljemalt esmaspäeval või kui peaks väga pahasti minema, siis teavitame teid edasilükkamisest.
    Loodan siiski hiljemalt täna-homme teid informeerida ning alustada vähemalt esmast isetegijate registreerimist.

Praegu saan kinnitada järgmised andmed:
    osavõtutasu: 100 krooni
    muu info: üritus toimub iga ilmaga õues, korraldaja poolt on plats 3x2m ja laud (lauad on erinevas suuruses “õllelauad”, kontorilauad ja mõned koolilauad). Võib võtta ka oma laua, sellest tuleks siis registreerimisel informeerida. Katused, kiled ja muud vahendid tuleb võtta ise kaasa.

Loodan, et me saame oma meeskonnaga tekkinud takistustest peatselt jagu ning saame korraldada ühe mõnusa käsitöölaada.

#234024 Reply
    kikuliis
    Member

Mina arvan, et see kord pean küll loobuma tulemisest! Kuna kauplemine on väljas ja praegu ei saa ilmade peale loota, siis minul kahjuks pole võimalust, et ennast ja oma kätetööd vihma eest millegagi kaitsta!
    Teiseks on mul järgmisel päeval ees pikk sõit Lõuna – Eesti kanti, siis kahte pikka sõitu ma järjestikku ei jaksa küll teha! 😥

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
Reply To: Käsitöölaat Telliskivi Loomelinnakus (Tallinn) -arutlus
Your information: