Käsitöökaupluste info

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 240 total)
  • Autor
    Postitused
  • #16111 Reply
    mdm beadalot
    Member

Pole käinud…

Leidsin, et aadress hoopis 186.
    Link http://www.hobikeskus.ee/pood/kasitoo.html
    …oi sinna peaks küll minema :P

#16112 Reply
    mdm beadalot
    Member

@celli7 wrote:

Kas keegi on käinud Pärnu mnt.186 (Tallinn) Hobikeskuses? Seal pidi olema erinevaid ehetevalmistamise tarvikuid.

Käisin täna seal. Müügil on seal kinniseid ja konkskõrvarõngaid, silmaga ehtenõelu (eye pin), prossialuseid, klambrialuseid, plastik etno stiilis helmeid, veel on hõbedast kinniseid, kõrvarõnga konkse ja kette (snake’tüüpi), natu plastikhelmeid ja klaashelmeid ning swarovski helmeid (must AB, fuksia roosa, sinine). Ahjaa toggle tüüpi kinniseid oli ka. Ja veel komplekte…
    Valik ei olnud suur, öeldi, et poes on neid asju olnud mingi kuu aega ainult. Arvan, et tulevikus tasuks poel silma peal hoida 😉

…mina ostsin toggle kinniseid, 2 hõbe vedru kinnist, swarovskeid (6mm must AB, fuksia ja 4mm fuksia AB, sinine)…

#16113 Reply
    Member

Kas Tallinnas mujal ei müüdagi heiet kui Kosmose vastas (kus hetkel otsas) ja Raekoja platsil?

#16114 Reply
    suneye
    Member

Baltijaamas Kopli tänaval pisikeses poes olen vahest näinud.(hiina või india poe kõrval enam-vähem) hinda ei oska öelda.

#16115 Reply
    Kail
    Member

Uitasin ka esmaspäeval balta juures ringi aga sinna hiina poe juurde ei taibanud minna…Lõpuks jõudsin ülemistesse, teisele korrusele, kus väike käsitöö poeke. Seal nüüd uus müüjatädi, kes eesti keelt ei mõika, hirmus abivalmis oli küll -heegelnõela küsimise peale jooksis mulle kotisangu näitama ja heidest ei teadnud ta mitte midagi, kuni ma lae alt ise heide üles leidsin ja siis ta ütles, et ei tea kuidas need sinna sattusid, et ta pole ennem näinud ja ta alles novinka :) Heide jätsin ostmata, paberi lipikutel, mis heide vahele olid pandud seisid jube suured numbrid , nii, et loobusin.

#16116 Reply
    Kristy
    Member

Hüppasin täna kiiruga Pro Kapitali lõngapoest läbi (Liann lõngad). Seal oli maas olevates korvides erinevaid lõngu alates 12 kr/tokk (50gr).
    Pole seal eriti käinud ja ei tea, kas neil ongi sellised soodustused koguaeg, aga igaks juhuks kirjutasin.

#16117 Reply
    kiusupunn
    Member

@Lizzard wrote:

Tänud. Siis tuleb oodata, kuni nad remoni lõpetavad ja loota, et lõngapood ikka alles jääb. Oleks nii hea kodu lähedal käia. 😉

Kino Kosmose vastas pisikeses pruunis puumajas on vahel päris kena valik!

#16118 Reply
    Hayley
    Member

Nädalavahetusel avastasin pisikese käsitööpoe Maardu kaubanduskeskuses. Seal on päris suur lõngade valik.

#16119 Reply
    Member

Kas keegi oskab öelda,mis mulineesid Tammsaare tee abakhanis müüakse (dmc,puppets,madeira vm)? Õde läheb laup. Tln-sse ja mul oleks vaja konkreetseid värvitoone, kuid paides on valik kesine.

#16120 Reply
    Member

@pihiema wrote:

Kas keegi oskab öelda,mis mulineesid Tammsaare tee abakhanis müüakse (dmc,puppets,madeira vm)? Õde läheb laup. Tln-sse ja mul oleks vaja konkreetseid värvitoone, kuid paides on valik kesine.

Ma lähen täna-homme sinna poodi just, võin täpsemalt üle vaadata. Mul on küll kodus kuskil ka mõned tokid, aga ei oska isegi otsida praegu 😉

Ahaa ❗ Leidsin üles: Ariadna on hoopis. Ja konvertimistabel on SIIN

#16121 Reply
    Member

Kus kohast Tallinnas saab osta värve, millega saab värvida villast lõnga ?

#16122 Reply
    Kuradike
    Member

Kas lõngavärv ja riidevärv on 2 erinevat asja? 😳

Mina ostin u pool aastat tagasi sellest poest, mis asub “Kosmose” vastas üle tee. Puumaja, kus paremal asub lõngapood ja vasakul on kaltsukas, vot seal kaltsukas müüdi riidevärvi villasele riidele.

#16123 Reply
    Hayley
    Member

@Lizzard wrote:

Tänud. Siis tuleb oodata, kuni nad remoni lõpetavad ja loota, et lõngapood ikka alles jääb. Oleks nii hea kodu lähedal käia. 😉

Käisin täna seal Nisu peatuse poes. Väljas remont käib, aga kauplus töötab täie hooga. Seal müüakse lisaks lõngadele ka kangaid ja igasuguseid käsitöötarbeid ning valmistooteid. Ja firma nimi ongi vist “VETA”.

#16124 Reply
    mdm beadalot
    Member

http://www.veta.ee/www?id=251

kas sellest jutt?

#16125 Reply
    Member

Nisu peatuse pood on ka taas avatud. Lõngade valik pole just eriti suur ja hinnad ka kõige odavamad, aga sealkandis vist rohkem selliseid kauplusi pole ka. Mina igatahes ostsin sealt eile veinipunast hästi armast lõnga, millest hakkasin mütsi heegeldama. Aga kuna lõnga jäi puudu (tüüpiline!), siis pean täna ka sealt veel läbi astuma, et lisa osta.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 240 total)
Reply To: Käsitöökaupluste info
Your information: