Käsitöökaupluste info

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 240 total)
  • Autor
    Postitused
  • #16246 Reply
    Heily
    Member

@tintsik wrote:

Aga ma lähen homme Valka (Tartust, autoga). Hõigake, kui keegi tahaks kaasa tulla.

Ja lähed kindlasti päeval jah? 👿 Ma olen ju koolis, aga tahan kaaaa!!!!!!

#16247 Reply
    tintsik
    Member

Lähen hommikul. Tagasi Tartus pean olema kell 13.00.

A sa Drex tule mulle lähemale, siis pole kaugel ju.

#16248 Reply
    Member

@Rees wrote:

*Ärata ellu oma poe teema. Räägi juttu, tutvusta kahe sõnaga uut kaupa!

Vaikse häälena märgin, et poodidele on eraldi teema tegemine ju tasuline ja näiteks reklaambänneriga siin foorumi lehe servas seotud, äkki ei ole Roosi äril praegu võimlik seda investeeringut teha.

#16249 Reply
    Guest

Harju naisettevõtjate koolitusel rääkis üks endine reklaami-ja müügiinimene ning praegune aiakujundusteenuseid FIE-na pakkuv naine, et kõige parem reklaam on leida endale ihuajakirjanik kes sinu tegemistest kirjutab, aga kõige paremini tead ennast ja kõige odavam on seda teha tegelikult ise. Reklaamtekstide avaldamise eest tahetakse raha, aga nõuande omade eest mitte; et inimesed teaksid kust vajalikku kaupa saada, et nõuannete järgi teha, siis alla kirjutab ju nõuandja oma nime ja ameti/firma loomulikult koos kodulehe aadressiga… Saime tol korral teada päris palju lihtsaid, aga toimivaid reklaaminippe. Me ju kõik oleme siin foorumis teada andnud, et Apollos on mingi raamat odavalt või mõnes lõnga poes mingi lõng… Tintsik tuleb homme kindlasti Roosi ärist vaimustusest kiljudes tagasi ja annab teistele ka ülevaate mis nägi…. ja kas siis Valgast on Isetegijas tõesti Aire üksi ainult 🙄
    Kõik me kuulume peale pere ja töö veel erinevatesse gruppidesse…. pole ju raske poetada paar tunnustavat-suunavat sõna kellegi toetuseks, sest alati tuleb seltskonnas jutuks kes olen ja millega veel tegelen.
    Viimasel naisettevõtjate kokkusaamisel oli mul õlgadel Raasiku vikerkaare lõngast Revontuli rätt. Tuldi lausa käega katsuma ja pärima kust sellist lõnga, mustreid, rätte saab. Nüüd teavad jälle hulk naisi Aade lõngast ja Isetegijast. Kodukant Harjumaa koolitusel olid koos naised-külaeluedendajad. Küsisin Maarikas’e käest triibukangaste näidised. See rahvas polnud jällegi kuulnud Isetegijast ega kangastest. Inimestega peab rääkima ja saate väga palju positiivset vastukaja!

#16250 Reply
    Member

Ka mul õnnestus täna kümnekonnale naisele teha selgeks ja viited kätte näidata – kes ja mis on Isetegija ja Aade lõng ja Karnaluks . 😆

#16251 Reply
    Member

Ehk keegi oskab öelda, kes on Eestis lõngafirmade “Katia” ja “G-B Wolle” maaletooja või kas on neil ka mingit hulgiladu?

#16252 Reply
    Guest

Üks info niisugune … klõpsa: “tooted”.

#16253 Reply
    Member

@Sant wrote:

Üks info niisugune … klõpsa: “tooted”.

Tänud armas Sandu! Kuidas ma küll ise ei tulnud nii lihtsa asja peale 😳

#16254 Reply
    Member

@KERSTI 12 wrote:

Põltsamaal on ka ilus väike käsitööpood. Kui juhtute Tallinnast Tartu poole või vastupidi tehke väike peatus. Asub aadressiga Kesk 1 ,jalgratta poe kõrval. Seal on villaloori ja heiet, villaseid lõngu igas hinnas vististi 95,- kg kuni 280,-kg ja veel kallimaid samas on olemas ka vardad ja konksud , niidid ja nõelad tikkimishuvilistele. Samas saab ka häid ideid! 😮

Vana asja upitus ;)
    Kas seal õmblusmasinanõelu, niite jne ka on?

#16255 Reply
    Member
    #16256 Reply
    Member

Kas vastab tõele, et Tartu ja Tallinna Kreenholmi poed on suletud? Lõplikult?

#16257 Reply
    Guest
    #16258 Reply
    Member
    #16259 Reply
    Guest

Kas keegi teab kuskohast saab DMC mulineesid neti kaudu või siis Tartust? Karoline Hõbelõng neid enam ei müü.

#16260 Reply
    Member

🙄 huvitav kas mõni e-pood puuvillast värvilist pitsi ka müüb, lihtsalt 1 näide kasutatud pitsist allpool pildil

leidsin küll valget, aga just värviline huvitaks- oranz ja punane ja ….. teisi värve :)

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 240 total)
Reply To: Käsitöökaupluste info
Your information: