Käsitöö pood Keilas.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8575 Reply
    Guest

Keilas avati uus käsitöö pood aadressil, Keskväljak 15.

Käisin vaatasin ise ka siis üle ja üllatus oli suur. Müüakse enamasti Venemaa tooteid (niidid, lõngad jne). Üpris odavalt on ristpiste mustrid ja samuti jute peale prinditud pildid (Tallinnaga võrreldes pool muidu). Soovitan kõigil läbi astuda, kel võimalik, kuni see pood ikka on Keilas.

Päikselist suve ja osavaid näppe!

#280051 Reply
    Member

Mis kellast mis kellani nad avatud on?

#280052 Reply
    Guest

Kauplus on avatud E-R 9.30 – 18.00 L 9.00 – 14.00 P Suletud

#280053 Reply
    Guest

Tore, et nüüd ka Keilas on käsitöö pood olemas.

#280054 Reply
    Guest

seal ka selliseid asju müügil mida olen kaua otsinud ja kuskilt pole leidnud nagu näiteks pinsetid ja naasklid jne…..maksta sai ainult sularahas ja valmis asju nad vötavad ka komisjonimüüki st.et kui keegi ostab ära siis saad raha 😆

#280055 Reply
    Guest

Mina ise olen siit suht vähe saanud :( pole neid toone valikus, mida vaja. Peavad laiendama tooni valikut, siis on suurem käive ka. :D

#280056 Reply
    Guest

Siin siis pildid Keila käsitööpoest.

#280057 Reply
    Member

Kas seal poes villaloori ka müügil on? Ma otsisin telefoni numbrit aga ei leidnud paraku. Kuna elan väljaspool Keilat, siis ei taha ilmaasjata sõita vaatama.

#280058 Reply
    Guest

mis asi see on? Mul on see pood üle tee võin pärast vaadata aga pole iial sellist asja kasutanud ,ei tea mida vaadata

#280059 Reply
    Member

Ma ei oska hästi kirjeldada, selline õhuline asi on. Aga lisan ühe lingi teise poodi, kus on pilte: http://www.villapood.com/detailid.php?474

#280060 Reply
    Guest

siis nagu see millest vilditakse ikka jah?

#280061 Reply
    Member

Jah. Märgviltimiseks.

#280062 Reply
    Guest

vaatasin see suurem 50 g tups oli 47,- ja väiksemad 25 g tupsud 25, – krooni
    ja värve paistis küll kollast,punast,rohelist….

#280063 Reply
    Member

Aitähh! Pean siis homme suuna sinna poodi võtma :)

#280064 Reply
    Guest

Käsin ka vaatamas, otsisin 50 cm nr 4 ringvardaid, ei leidnud. Lõnga valik on hetkel suht väike, samas leidus väga kvaliteetseid lõngu 😉

Oli ka käsitöönurk, kuid ei usu, et seal käsitöö väga müügiks läheb. Ise soovitaks panustada võimalikult heale valikule käsitööliste jaoks, kindlasti tasuks lõngavalikut suurendada.

Igatahes edu ja jaksu :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
Reply To: Käsitöö pood Keilas.
Your information: