Kas ka Teie saate aidata?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Kas ka Teie saate aidata?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6376 Reply
    Guest

Tere kallid Isetegijad!

Sain sellise meili ja mõtlesin, kas ka Teie siin tahaksite/ saaksite aidata, teha tekke ja patju neile lastele!

Läänemaal Hanila vallas maeti eelmisel nädalal ajukasvajasse surnud naine. Temast jäi maha kuus last sugulaste ja lähedasteta, koduks tuleohtlik igast otsast lagunev maja.

Nupsu kutsub üles kõiki, kel süda õiges kohas, seda peret aitama! Aita ise ja hoolitse ka selle eest, et abipalve jõuaks võimalikult paljude abipakkujateni.

Kui Sa arvad, et keegi teine aitab, siis tea, et see keegi teine oledki Sina!

Loe lähemalt siit: http://www.nupsu.ee/?menu=news&page=viewnews&item=23856 Üheskoos saame aidata,
    Nupsu.ee

#234744 Reply
    Member

Tahtsin just sama teema lisada. Usun, et me tõesti saaksime selle pere heaks midagi teha. Ehk vajavad nad muudki,kui vaid tekke-patju-voodiriideid. Muidugi on olemas nimekiri, mida vajatakse, aga kui meie aitame siin käsitööga,siis ehk on tarvis kardinaid ja muudki. Kaltsuvaibadki peaks sobima.

#234745 Reply
    Member

Kirjutasin Nupsusse ja küsisin, kuidas Isetegijad saaksid aidata….
    Ootan nüüd siis vastust.

#234746 Reply
    Member

Juba kirjutasin neile.
    Kui saan teada, kuidas ja millega käsitöö osas aidata, siis lisan seda infot ka siia.

#234747 Reply
    Mareli
    Member

See kõik on tore, muidugi võiksime aidata ja tekke-patju teha aga nagu ma artiklist aru sain, laguneb nende maja kohe nende endi ümbert ära.Kas on mõtet neile kaltsuvaipu saata, kui mõistlikum oleks teha käsitöö müük-rahakorjandus (kokkuleppel kohaliku sotsiaaltöötaja või kellegi niisugusega) ja annetada see raha nende kodu remondiks. Kas või uue ahju jaoks.

#234748 Reply
    Member

Ahju ja pliidi,aknad vist aitab kohalik omavalitsus teha ja panna.

#234749 Reply
    Mareli
    Member

Selge, tore, kui aitavad, muidu on tunne, et teed küll uue voodipesu, aga neil pole katustki pea kohal. Ootan huviga, mis sellest teemast saab, siis saan ehk ka aidata.

#234750 Reply
    lulla
    Member

Tahaks ka aidata, kuid arvan et raha on selles peres kõige rohkem vaja. Mareliga olen täitsa nõus, et mõistlik oleks organiseerida midagi käsitöölaada taolist ja saadud raha neile anda.

#234751 Reply
    Member

Eks neil raha on jah kõige enam tarvis.

Ma väga loodan, et abistama tulevad ka mõned ehitusfirmad,et nende elamise ikka korda saaks.

Aga nüüd peagi ju tulevad igasugused suurte rahvamassidega laadad. Äkki saaks kuhugi laatadele organiseerida heategevusliku müügileti,kus siis Isetegijate kätetööd müüa ja raha nende abivajajate tarvis anda. Mõte selline lihtsalt…

#234752 Reply
    Mareli
    Member

Kui keegi organiseerib ja läheb laadale müüma, siis olen heameelega nõus oma töid annetama.

#234753 Reply
    Guest

mina olen ka nõus oma töid müügiks annetama selle pere heaks.
    Leidub meie seas selline müüja?

#234754 Reply
    Member

:D Tulin ka vaatama, kas on selline teema olemas. Pisarad tulid silma seda lugu lugedes.

#234755 Reply
    Essu memm
    Member

Saatsin ka e-maili asjade nimekirjaga, mis mul kohe pakkuda on ja tegin jõukohase ülekande.

#234756 Reply
    Urri
    Member

Siinsetest sõnavõttudest enim toetan Mareli arvamust. Võin ju vana pessimist olla, aga kogu see abistamise värk tundub pisut läbi mõtelmata, no mul on vana maja, ma tean mis see on. Olen nõus toetama küll, aga mitte täna, kuna hetkel on sinna abi palutud nii perekoolis kui veel mujalgi, pigem miski poole aasta pärast. Äkki meie kudumisöö mõttega kuidagi siduda – müügitulu? Aga enim kahju on mul sest vanimast õest, kes tegelikult ju matab oma elu hetkel maha, kõik tema valikud saavad edaspidi olema vendade-õdedega seotud.

#234757 Reply
    Member

Urri
    Minu esimene mõte oli samasugune, et jube kahju sellest noorest naisest, aga mõtlesin natuke ja tulin järeldusele, et kui neid praegu aidatakse nii materiaalselt kui ka psühholoogilisel tasemel, siis nad saavad ilusti hakkama. Poiss on ka peaaegu täiskasvanud inimene, ja kui nende elamine korda saab, siis on palju kergem ka. Hetkel nad ei oska veel olla, kuna lein on suur ja majapidamine jms ikka väga korrast ära. Keegi võiks neile nõu anda kuidas see majapidamine ja loomapidamine jms käima peaks ja eks nad saavad hakkama. Ei usu ma, et nad jäävad istuma ja abile lootma, ise seejuures midagi tegemata. Ikka hakkavad tasapisi elamist korrastama. Minu teada, on eestlased ikka väga töökad /enamuses/, eriti maainimesed.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
Reply To: Kas ka Teie saate aidata?
Your information: