Kas Eestis on kuskil müügil nahka ja nahajääke?

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta Kas Eestis on kuskil müügil nahka ja nahajääke?

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12086 Reply
    Member

Olen juba pikalt otsinud kohta kohta, kus müüdaks nahajääke või siis lihtsalt nahka meetriga ja väga raske on see otsing. Tartu lähedal Kavastus müüakse küll väga ilusat nahka aga min tellimus on väga suur ja hind väga soolane ning jääke üldse ei müüda. Abakhanis müüakse imepisikesi tükke ja nendega ei anna midagi teha. Ideaal suurused oleksid ikka paarikümne sentimeetrised tükid. Kui keegi teab mõnda müügikohta, siis ma oleks selle info eest ülimalt tänulik :)

#337995 Reply
    tipsi
    Member

Abakhanist tasub aegajalt läbi astuda, mina olen sealt suuremaidki tükke, kui 20 cm leidnud.

#337996 Reply
    Member

Millist nahka, kroompark- või taimpark?

#337997 Reply
    Member

Oih, sellele ei oskagi kohe vastata, ei teagi nende vahet. Aga igatahes kasutan nahka kottide ja muuks selliste tegemiseks.

#337998 Reply
    Guest

No tuleks natuke internetis kaevata ja ikka keegi müüb. Tasuks uurida näiteks siit või ka siit. Loogiline oleks otsida nahkmööblitegijaid, nahakunstnikke, restauraatoreid, sadulseppe jne.

#337999 Reply
    Member

http://www.etselts.ee/cmtls/1/18/article/442
    Luise tänava Noor Tehnik on alati nahka müünud (netipoes on neil ainult kunstnahk, tuleb ise kohale minna) http://www.noortehnik.ee/?id=45

#338000 Reply
    Member

Mina soovitaksin osta teise ringi poodidest seelikuid. Neid saab küll väga odavalt.

#338001 Reply
    Member

Suured tänud nende kontaktide eest, püüan ühendust võtta, kes mulle lähemal asuvad. Kindlasti on olemas keegi, kes müüb nahka aga tundub, et see ei ole selline avalik info :D Ja teiste nahatoodete tegijatelt ei julgegi küsida, et noh pärast arvatakse, et võtan kliendid ära :D, totakas mõte jah :oops:.

#338002 Reply
    Member

Saatsin sõnumi, vaata postkasti :)

#338003 Reply
    Murjam
    Member

Mul on Kavastust toodud suuuuur kotitäis nahajääke. Suuremad tükid on sealt küll välja sorditud, aga midagi ehk leiaks. Samas on minu huvi müüa kogu kotitäis korraga.
    Samuti võib aeg-ajalt nahatükke saada Tartus Kastani tn Samelini vabrikupoest.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Kas Eestis on kuskil müügil nahka ja nahajääke?
Your information: