kanvaa

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12047 Reply
    Guest

palun nüüd aidake!!! olen pärnu kangapoed läbi käinud ja igalt poolt öeldakse et seda kangast ei ole meil enam ammu..jutt on sellest kangast,kuhu peale saab tikkida ja siis hiljem tõmmatakse niidid ära ja jääb ilus tikand. mul oleks vaja 2 tükki seda riiet -umbes 20×50 cm mõlemad suured.nagu ma aru saan,ei ole vist mõtet küsida kus seda müüakse,aga igaks juhuks ikkagi..Äkki keegi teab???

#337629 Reply
    Verpin
    Member
    #337630 Reply
    Guest

seda lehte ma juba vaatasin,aga kas need on ikka need õhukesed kanvaad?pärnu poes öeldi ka ,et on küll,aga pakuti sellist hästi kõva ja puist riiet kuhu saab peale tikkida,mitte välja tõmmata niite. Äkki on keegi sealt tellinud,kui teks et on õige ,siis võtaks kohe ära…

#337631 Reply
    Member

See Aida peaks olema tavaline tikkimisriie, mitte see kanvaa, mille niidid pärast välja tõmmatakse. Toda viimast ei ole juba aastaid meil müügil näinud.

Aga on olemas ka vees lahustuv tikkimisriie, äkki ajab see asja ära. Näiteks siin.

#337632 Reply
    Silpsolps
    Member

Eelpool lingil pole need kanvaad, kust saab niite välja tõmmata. Küll aga on seal vees lahustuv kanvaa, sama mis Muhvi antud lingil, aga odavam! Saab aga ainult ettetellimisega.

Seda nõukaaegset vist pole jah enam olemas, kui ehk Venemaal…

#337633 Reply
    Guest

äriidee-kes tegeleb käsitöötarvikutega!!!aga seda vees lahustuvat pakuti mulle,mõõdud on imetillukesed ja ei sobi,nüüd jääb üle oodata,et keegi vastaks mu hädaldamisele fb-s ja otsiksid oma käsitöökapid ja kohvrid läbi…

#337634 Reply
    Drex
    Member

Paide Lipi-Lapi äris http://lipilapi.ee/index.php/kaesitoeoepood
    oli täna saadaval seda niite väljaveetavat kanvaad. Ma ei vaadanud mis selle hind oli, aga see oli olemas. Kui poodi helistada siis nad oskavad täpsemalt öelda.

#337635 Reply
    lauriina
    Member

Kanvaa on poodides täitsa olemas, isegi eri suurustes, tuleb ainult otsida. Ise ostsin Rocca-al-mare keskusest Kunst ja hobi oli vist selle poe nimi aasta tagasi aga olen ka mitmel pool mujal näinud. Viimati kasutasin mingit tugevat kanvaad (immutatud), niite oli ikka jube raske kätte saada, siis kastsin vette ja see immutusaine (mingi liim vist) tuli maha ja niite oli väga lihtne eemaldada. Kui suurt tükki vajad? Vaatan oma varud üle.

#337636 Reply
    Member

Täna sattusin Rocca al Mare käsitöötarvikute galeriisse (nad asuvad nüüd I korrusel Knopka vastas) ja seal jäi silma kangas, mis meenutas väga omaaegset kanvaad. Oli küll üsna kange ehk siis millegagi väga immutatud, aga ruudud moodustusid just 2 kõrvuti jooksva niidi abil. Kusjuures oli erineva ruudusuurusega ja erinevat tooni. Kuna oli kiire, siis ma ei küsinud, kas see on niitide väljatõmbamiseks ka mõeldud, aga kindlasti on see teostatav. Müüdi rullidest, mis seisid püsti puuvaillaste kangaste leti juures.

#337637 Reply
    Guest

Nii palju kui ma lugenud olen, siis enne niitide väljatõmbamist tulebki kangas märjaks teha. 🙄

#337638 Reply
    Member

Veneaegset ei pidanud :)

#337639 Reply
    Guest

Vot ei mäleta toda aega väga. 🙄 :D
    Aga CrossStitcher’i märtsi numbris seletab kenasti tikkimise põhitõdesid ja materjale, keda huvitab. Võimalik, et seda veel leidub kaubanduses, kuigi aprilli oma on juba tegelikult ka ilmunud.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Reply To: kanvaa
Your information: