Kangakudumine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Autor
    Postitused
    Snowdrop
    Member
    Member

Snowdrop! Kas oled ise kangakuduja :?: Kuigi see viis lõime peale panemiseks tundus mulle kuidagi ebaloomulik, neil vist seda vahelikku taha ei jäänudki. Mina olen õppinud nii, et lõim pannakse poomile, rehale jaotatakse lõim kanga laiuselt, ning keritakse poomile ja otsa pannakse vahelikku vaheldajad ja lükatakse need rehani ja siis niietatakse ja soastatakse kangas ning seotakse ette poomile. Kuidas sina lõime telgedele paned?

mommi
    Member

Mina vean lõime sama moodi nagu Linden. Videol nähtu tundus tõesti kuidagi imelik aga samas olid neil väga nutikad käärpuud

Snowdrop
    Member

Jah, tegelen küll kangakudumisega ja panen lõime telgedele nagu teiegi. Ise vaatasin ka neid videosid ja kuna antud videol lõime panek tõesti hoopis teistsugune siis otsustasin teistele vaatamiseks ka selle siia riputada :)

Member

Tere!
    Ma sain endale laua kangastelged sellised mega pisikesed millega saab teha nuku vaipu või laudlinikuid need on olemas aga edasi ei mõista midagi teha. Mul ja tütrel on mõlemil hull tahe asja proovida :D

Snowdrop
    Member

Mõtled midagi sellist?
    Kui teljed on olemas siis tuleks lõim peale panna.

Member

just seda jah tahaks teha juba midagi kanga tegemisest st kudumisest ei te me tegelt halligi

Snowdrop
    Member

Kas seal on juba lõim peal või on vaja see sinna panna?

Member

ikka tuleb panna mul juhe koos ei saa aru mingi vana õpetuse leitsin millest aru õieti ei saa mul vahepeal juba lendasid lõngad ja telged käest nii vihaseks sain pole ammu juba marutanud 😈 😈 😈

Member

ma üritasin isegi netist targemaks saada aga see hullem kui krt hiina keel

Snowdrop
    Member

Üritan teha piltidega õpetuse ja juurde panna ka juttu.

Member

teen niikaua süstikpitsi edasi see vähemalt selge ;)

Snowdrop
    Member

@tsiivi wrote:

Tere!
    Ma sain endale laua kangastelged sellised mega pisikesed millega saab teha nuku vaipu või laudlinikuid need on olemas aga edasi ei mõista midagi teha. Mul ja tütrel on mõlemil hull tahe asja proovida :D

Natuke mässamist ja valmis saigi: Õpetus kuidas lauateljele lõime peale panna.

Member

suuuuuuuuuuuuured tänud esimene lõim ära veetud isegi pisi röövik aitas kaasa :D

stuart
    Member

Ooo, Snowdrop, aitäh :) Mul ka samasugused kükitavad kapi otsas aga siiamaani pole nendega miskit teinud, kuna pole lihtsalt osanud 🙄

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • The topic ‘Kangakudumine’ is closed to new replies.