Kaalulangetamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
  • Autor
    Postitused
  • #202473 Reply
    Member

Mercar, kas p. 2 ei anna edasi seda mõtet, et KÕIK, mis tehakse ja kuhu kulutatakse, läheb arvesse?

#202474 Reply
    Member

Ma mõtlesin kah kunagi selle peale.

Plaanis endal suuri õmblus töid ette võtta….
    Aga oleks projekti selguse huvides lihtsam, kui töömaterjali saaks ikka keraks keerata.
    Minu numbrid oleksid küll, suuremad kui kanga kilo kah arvesse läheks, aga siis oleks projekt vist selline pudru ja kapsad.

Kui just mitte teha, sellist kummalist hautist kapsa ja pudruga.
    Huvitav, kui palju üks kaltsuvaip kaalub?

#202475 Reply
    Member

Kanga kilode kaotamise jaoks see projekt kahjuks ei sobi.
    Seega koo raskeid kampsuneid ja tee tekke!

#202476 Reply
    Member

Ma just vaatasin, et lugesin su viimast posti valesti.
    Kiirelt ja tegin hoopis muid järeldusi.

#202477 Reply
    Member

Ärme ikka hautist tee, muidu tahab keegi puutöömees ka võistelda. Ja siis mina koon 75grammist haapsalu salli kuu aega ja tema teeb paari õhtuga kännust istumise 😈

#202478 Reply
    Mercar
    Member

@Mari Marike wrote:

Mercar, kas p. 2 ei anna edasi seda mõtet, et KÕIK, mis tehakse ja kuhu kulutatakse, läheb arvesse?

Annab küll 😳 Ilmselt jäi sealne sõna koos mul kahesilmavahele…

Kas telgedel kudumin kuulub ka siia? Lihtsalt uitmõte…

#202479 Reply
    Member

Telgedel kudumisega on ilmselt sama kui kangaste kulutamisega — kuidas seda mõõta? Ja kui kaaludes, siis muutub võistluse mõte natuke ebareaalseks, sest kiirelt kootud kaltsuvaip näiteks kaalub märgatavalt rohkem kilosid kui mõni ülisuur kuu ajaga valminud kampsun.
    Jääks ikka lõnga/heide/heegelniidi juurde.

#202480 Reply
    Mercar
    Member

Seda minagi mõtlesin. Aga kuna kangast saab kududa ka lõngast siis peaks olema kirjas, et kangakudumine ei sobi.

Või siis teiselt poolt, et sobib nt. käsitsi kudumine, heegeldamine (ja naalbinding ;) )…

#202481 Reply
    Member

Ilmselt tuleks siis must-valgel ära mainida jah, et arvesse läheb kudumine ja heegeldamine. 2 konkreetset tehnikat ja asi mutt.

#202482 Reply
    Member

Tegin siia posti reeglite täiendusi.

#202483 Reply
    Susa
    Member

Mari Marike – kuna sa plaanid selle projekti üles panna?
    Sai siin advendiinglite TK välja hõigatud ja paistab, et rahvale mõte meeldib :)

Kuna 1. advent on sel aastal 30.november, siis teeks selle advendiingli TK-ga algust 15. november.
    Praegu on üks TK/TKV koht vaba, tolleks ajaks peaks juba sügissoov ka läbi olema.

Ja seda ka, et Kaalulangetamine saab olema siis nimega 1 TK 2009 ;) Uhke, kaspole! :D

#202484 Reply
    Member

@Susa wrote:

Läheb ehk siis üles kui Soe sügissoov läbi saab?

Eile oli viimane postituspäev sellel projektil, aga kuna veel nii palju pakke on puudu, siis ma küll eriti ei arva, et nädala-kahe jooksul läbi saaks, pigem ikka venib. Kohe peale seda pole vast veel vaja panna üles järgmise aasta projekti.

Ja kui arvestada, et kaalulangetamine algaks seega 1.01.09, siis oleks ehk ikkagi mõistlik panna alles detsembri teisel nädalal, kui juba TK advendiinglid käivad?

#202485 Reply
    Member

Kas TK:Langetame kaalu võiks üles panna juba?

#202486 Reply
    Susa
    Member

Tead, ma mõtlesin, et see on ju tegelikult TK Kogume kaalu! St. “võidab” see, kel on aasta lõpus kõige suurem kaal… Või mis? Teisest küljest jälle lõngavarud vähenevad… Eh, mul ajud sõlmes :P

Aga jah – piparkoogimaja on lõppenud, nii et TK1 2009 võib üles minna küll :)

Soovin sulle edu selle projekti vedamisel, kujutan ette kui palju liitujaid tuleb!
    Üks asi veel – siin projektil ju pildialbumit ei tule? St. kõik asjad, mis tehakse lähevad tõenäoliselt mingite muude teemade alla (kampsunid kampsunite albumisse, lapitekid lapitekkide omasse jne). Muidu läheb hirmus kirjuks.

#202487 Reply
    Member

No kaalujälgijatel võidab ka see, kellel on kõige suurm number miinuses :D.
    Aga mõtlesin, et oma pildialbum oleks hea viis infot koguda, seal oleks siis kirjelduses ka materjalikulu. Pilti tahaks ikka näha, niisama jutu järgi arvestada pole ehk hea.
    Või siis panna reegel, et kuhu iganes pildialbumisse paneb, kui soovib osaleda kaalulangetamises, paneb ka materjalikulu kirja?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
Reply To: Kaalulangetamine
Your information: