Kaalulangetamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 63 total)
  • Autor
    Postitused
  • #202443 Reply
    Member

Või teeks kott vs sokk värvispektri asemel ja kaalulangetamine hiljem siis kui 12 rahvuslikku kuud on lõppenud. Või on see liiga hilja?
    Või mõlemad samal ajal?

Nii koti ja soki lugu kui hävitustöö on Väga head mõtted, ei tahaks kummastki loobuda.

#202444 Reply
    Susa
    Member

“Kaalulangetamine” tundub olema selline läbi aasta kestev projekt. Et ükskõik mis projektis mida teed, kõik saab sinna kirja panna.
    Sellega võiks ehk alustada juba nüüd, tiimide tegemisega ma mõtlen. Saaks 1.jaanuariks tiimid paika ja kell 0:00 koos ilustulestikuga antakse stardipauk :P
    Siis on lahe aasta lõpus kokkuvõtteid teha, kui palju keegi/kellegi tiim/kõik kokku lõnga kulutanud on.

#202445 Reply
    Member

Kui arvad, et läbi aasta, ma teeks siis reeglid?
    Aga tiimide kohal tibake kõhklen, see on ikka pigem individuaalala minu meelest :D

#202446 Reply
    Member

Teeks jah läbi aasta!
    Aga ilma tiimideta. Käime Koos näitas, et kui tiimid ei ole tehtud sõpruskonnaga, siis tiimi kaaslased eriti üksteisega ei läbi ja väga kerge on asjast loobuda, samas siis ei kaota ainult loobuja vaid ka tiimi kaaslased.
    Iga üks ikka enda eest.
    Või teeks pool aastat, kuni suveni näiteks?

#202447 Reply
    Member

@Rael wrote:

Või teeks pool aastat, kuni suveni näiteks?

Ma algul pakkusin 4 kuud, aga võiks ehk teha kuni poole septembrini, siis oleks põhjust sünnipäeval veel autasustamisi läbi viia.

#202448 Reply
    Susa
    Member

Aga teeme individuaalselt ja kuni sünnipäevani, 21. september. :D

Kiikab toanurgas lösutava lõngakoti poole… 😈

#202449 Reply
    Member

OK, individuaalselt siis, aga pakuks igaks juhuks 15 septembrini, et oleks aega ka kokuvõtteid teha jne valmistuda.
    Ja algus oleks 01.01.09?
    Kas keegi on vastu, et ma reeglid teen ja vean?

#202450 Reply
    Member

Ma mõtlen, et nüüd pean kudumiselt kriipsu peale tõmbama ja alles jaanuari pihta hakkama, siis kaalu kaotamisele ka suurem võimalus….

#202451 Reply
    leili33
    Member

@Susa wrote:

“Kaalulangetamine” tundub olema selline läbi aasta kestev projekt. Et ükskõik mis projektis mida teed, kõik saab sinna kirja panna.

Ee 🙄 kas ma saan õigesti aru, et seekord läheksid segi kooskudumised arvesse (seni on need kuidagi alaväärtustatud olnud 😥 )

#202452 Reply
    Susa
    Member

Khmmm, jah, ikka varem ju vaja lõpetada! :D
    See on väga lahe, et vabatahtlik vedaja olemas on ;)

#202453 Reply
    Member

Pakun, et kõik läheb arvesse, misiganes muu asja raames siis see tehtud on.

#202454 Reply
    Member

Minu meelest võiks ikka välja kuulutada, et projekt lõppeb sünnipäeval.
    Sest praegu ei tea veel, millal seda peetakse.
    21 on esmaspäeval – jääb juu võimalus, et pidu toimub pea nädalaega hiljem…
    Ja kuna tegu on NII pika projektiga, siis saab veel täpsustada ja kõiki teavitada.
    Lihtsalt oleks ilus, et sünnipäev oleks tärminiks kah, muidu pole suurt oluline, et tähtaeg selleks ajak kukub, sest auhindu võib juu suvepäeval kah jagada… noh saate aru küll, et sünnipäev kuidagi suurem püha ja tava….
    Mari Marikese poolt!

#202455 Reply
    Member

OK, las lõpeb siis sünnipäeval, ilmselt see nädalake ei päästa enam kedagi, kes enne kõvasti tööd teinud pole.
    Aga ilmselt ei tasuks enne nov lõppu üles panna? Siis jääb ju niigi kuu aega regamiseks.

#202456 Reply
    Susa
    Member

Läheb ehk siis üles kui Soe sügissoov läbi saab?

#202457 Reply
    Member

Huvitav kas heie läheb kah arvesse, või ainult “päris”lõng?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 63 total)
Reply To: Kaalulangetamine
Your information: