Kaalulangetamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 63 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5220 Reply
    Member

@Susa wrote:

Siis tuleks sinna kõrvale algatada ka teema “kaotame koos kilosid” ;)

Kusjuures ma mõtlesin just ükspäev, et see, nagu oli KÄIME KOOS, võiks olla ka HÄVITAME KOOS (lõnga)KILOSID. Et teatud ajavahemikul (näiteks 4 kuud — aasta algul peaks veel ju pime aeg olema ja aega kah natuke rohkem) koome/heegeldame lõnga vähemaks, asi tuleb ette näidata koos grammide/kilodega ja kui kooskäimise võitis enim samme teinud inimene, siis selle võistluse võidaks enim kilosid hävitanud inimene, Pole vahet, kas siis on need vanad varud või uued.
    Miskit sarnast pakkus aiaia välja Soome foorumi eeskujul, kus kuulutati streik lõngaostmisele ja kasutati ära vanu varusid.
    P.S. Ma sain aru küll, et Susa vist neid kilosid just ei mõelnud :D.

#202429 Reply
    Member

Selle poolt olen kahe käe ja kui oleks siis rohkemagagi.
    Teeme! Teeme! Teeme!
    Teeme ruttu.

#202430 Reply
    Sapsi
    Member

Siis ma pean koju kaalu ostma 😯
    Mul neid lõngakilosid ikka on nurgad ja voodialune täis, kuid kui palju 🙄
    Lahe idee!!

#202431 Reply
    Member

@Sapsi wrote:

Siis ma pean koju kaalu ostma 😯

Ma juba ostsin …. (maavillasesse lõnga arvutatuna pea 1 kilo hind, süda tilkus verd, aga vahel on vaja kaaluda ka). :D

Kui see hävituse-idee meeldiks, ma pakukski välja, et aasta algul teeks seda, suvekuud puhkaks (no mõnedel on ju ka aia-põllutööd jm) ja siis aasta lõpus jälle sokke vms., sest siis on jälle Jõulud jne. tulemas.

#202432 Reply
    Sapsi
    Member

Kilo lõnga=kaal
    nja, raske juhus
    :m8hh:
    paganas, sünnipäev oli ka ära juba

#202433 Reply
    Member

No Jõulud on ju tulemas, hakka Jõuluvanale kähku kirjutama. :D

#202434 Reply
    Member

Mis kaalu ossid?
    Need väiksed köögi omad?

#202435 Reply
    Member

Sellise:

Kaalub hästi ja täpselt.

#202436 Reply
    Member

Ojaa, see Mari Marikese kilode kaotamise idee mulle meeldib väga 8b66t Ja kui need kilod veel sokkideks ja kottideks teha saaks, oleks eriti lahe 😆

#202437 Reply
    Member

Ma mõtlesin, et teeks milleks iganes, nii sokkideks-kottideks kui kampsuniteks-sallideks.

#202438 Reply
    Member

@Rael wrote:

Selle poolt olen kahe käe ja kui oleks siis rohkemagagi.
    Teeme! Teeme! Teeme!
    Teeme ruttu.

Ma ei jõua ära oodata. Juba piilun, millega kaaluda.

#202439 Reply
    Member

No kannata ikka natuke, las Jõuluvana toob veel lõnga juurde!

#202440 Reply
    Member

Mina jälle siin mõtlesin veidi :) Et kui tahetakse, et kott vs sokk oleks miski kompleksne projekt, siis võiks tööde esitamise aeg olla kahe kuu tagant. No et teen ühel kuul sokid ja teisel koti ja siis korraga esitan ja pistan veel jutu ka juurde, juhuks kui teised aru ei saa, mis neil ühist on. Iseenesest annaks tõesti neid kahte mõtteliselt siduda: ntx vanutatud kotiga koos teha vanutet sokid, suvekoti juurde puuvillased varbavahesokid, poevõrgu juurde võrksokid jne.
    Aga! Ma jätaks ikka võimaluse ka teha lihtsalt sokke ja lihtsalt kotte, sest kõigil vbl ei lenda fantaasia nii palju või tahab inimene lihtsalt teha 6 sokipaari ja 6 kotti, ilma et need kuidagi omavahel seotud peaks olema. Ja jätaks ka võimaluse teha kas ainult sokke või ainult kotte. Et siis osaleda saaks mitmes kategoorias.

#202441 Reply
    Member

Head mõtted!

#202442 Reply
    Member

Peaks ehk siis otsustama, kumb jääb — kas kotid-sokid läbi aasta või lühiajaline hävitustöö?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 63 total)
Reply To: Reply #202441 in Kaalulangetamine
Your information: