Juhh 2

• This topic is empty.
Viewing 7 posts - 181 through 187 (of 187 total)
  • Autor
    Postitused
  • #265087 Reply
    Member

Hm, ma pean siis lähemalt tutvuma oma digi-tv paketiga, kas mul ka võimaldab või peab seal miskine eraldi teenus tellitud olema. Eilses AK muidu oli, suht lõpus vist.

#265088 Reply
    Susa
    Member

Ausalt öeldes on mul kopp ees.. Tükk aega oli kenasti rahulik ja nüüd on jälle uus virin ja kõik saavad selles rõõmsalt kaasa lüüa.

See on nagu kommunism, et vait olla ja edasi teenida! Sest kui midagi ütled, mis kellelegi ei meeldi, siis annavad nuhid kohe asjast vajalikku kohta teada ja ristilöömine alaku!

Ma pidin täna terve päev tegelema advendikalendri jaoks tööde tegemisega ja õpetuste kirjapanekuga (neid peab kokku tulema 15 tükki!!!), aga ma polegi ühtegi asja veel valmis saanud, sest pea on seda siinset jama täis. Milleks!?
    Palju mõnusam oleks niisama omi käsitööasju nokitseda. Kui mõte tekib, siis foorumist läbi hüpata, ringi vaadata ja jälle kaduda. Kui miskit uut leidub, siis viitsimise korral kaasa ka lüüa.

Ma ei hala ega oota kaastunnet, ma tahan lihtsalt kuskil ära kirjutada, mis ma mõtlen kartmata, et keegi ennast jälle puudutatuna või solvatuna tunneb. :)
    Ma olen siin ilmselgelt liiga kaua istunud ja mitmetele käib see närvidele.

#265089 Reply
    Member

Oeh, ma jõudsin ka peale koolipäeva siia ja mis ma näen :(
    Ma ausalt öeldes ei hakka isegi sõna võtma, et asja veel üles keerutada. See on siin nii tavaline, et saadakse üksteisest valesti aru, lähtutakse oma hetkeemotsioonidest, seda teevad kõik osalpooled ja see ongi inimlik, sest kelle teise emotsioonidest me ikka lähtuma kui iseenda.

Minu hetkeemotsioon on selline, et peale keerulist väsitavad töö-, kooli- ja eraeluperioodi olen ma piisvalt tuim, et mind isiklikult see teema üldse kütaks, kui inetult see ka kõlada võiks.
    Kuna ma ise olen ka sarkastiline inimene ja seeläbi elus palju vastu näppe saanud, siis polnud minu jaoks siin midagi imelikku, et keegi Oviiri kommenteeris ega ka selles, et keegi selle peale (üle)reageeris. Mina olen siiski nii palju õppinud oma elus sarkasmi tõttu ette tulnud sekeldustest, et ma olen hakanud mõistma, et kõik ei võta seda nii nagu mina ja keegi võib tõesti seeläbi väga haiget saada, isegi kui see absoluutselt minu mõte pole olnud. Nii et ma mõtlen palju rohkem, enne kui sarkasmi kasutan, kuidas kuulajad/lugejad seda mõista võivad. Alati muidugi ei õnnestu ja vahel lausa meelega nähvan :)

Mis mind veidike (sarkastiliselt, muide) kulmu keritama paneb, siis minu meelest on seesama kolmik ise ka varasematel aastatel nalja visanud Oviiri kõikvõimalike sõnakasutuste üle meie foorumi ja teki kohta. Ilmselt pahandas neid rohkem kui need kommentaarid siin see, et keegi oli Oviirile korralekutsuva kirja kirjutanud. Kuna ma sain aru, et see ei toimunud nüüd, vaid peale eelneva teki üleandmist, siis kas ei võinud see Põhjatäht olla?

Ma saan täiesti aru selle kolmiku šokist, kui nad siia tulevad peale ülevat päeva, sest nemad on selle üritusega (Estonias) ja inimestega otseselt seotud olnud. Ma saan ka täiesti aru neist aasijatest siin, sest see on meie maailm siin alati olnud (ja ma ei loe sealt sellist ilkumist välja nagu nemad). Ma saan ka sinust aru, eriti nüüd, kui need projektid on sinu vedada olnud. Sul on ka isiklik suhe asjaga, nii foorumi kui tekiga. Inimesed on erinevad, nende ootused ja prioriteedid on erinevad. Kahju on sellest, et ei osata asju argumenteeritult, lahmimata, süüdistamata arutada, aga selle tuuleveskiga olen mina loobunud siin võitlemast. Lõppeks on ikka endal ainult pisarad ja hakkad ise ka uskuma, et oled kaamel.

#265090 Reply
    Susa
    Member

Ma isegi mõtlesin, et see võis Põhjatäht olla ja tema väljendusviisi teades ei olnud see ilmselt kuigi diplomaatiline kiri.. Mis on muidugi foorumi seisukohalt piinlik!

Aga see, et lendavad süüdisetused teemal, et foorum on oluline ja siinne rahvas ja tekk ei loe midagi ning mingi kummaline väide, et teemas on mingi kihlveo sõlmimine? Minu meelest oli seal ainult 2 posti – Lotte vanaema ja minu oma. :?:

Muide, mul tuli mõte – järgmisel kevadel võiks meie esindustiimi liikmetele hankida sellele üritusele perepiletid. Siis saaksid nad kogu peredega sinna minna. Ikkagi ilus ja pidulik kontsert, tähtis päev ja võimalus see kõik koos veeta. Kusjuures ma üldse ei ilgu ja ei ütle seda sarkastiliselt. See oleks neile ehk tore kingitus, sest Freddy ju kirjutas, et nad peavad igal aastal selle päeva ohverdama. Mis ongi ju nii.

#265091 Reply
    Member

Jaa, see oleks tõesti kena! Näed, pole halba ilma heata, hea mõte kasvas vaidlusest välja :)

#265092 Reply
    Member

#265093 Reply
    Susa
    Member

Rõõmsaid Pühi!!!

Viewing 7 posts - 181 through 187 (of 187 total)
Reply To: Juhh 2
Your information: