Juhh 2

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 187 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7664 Reply
    Susa
    Member

Head uut aastat siia fooruminurka ka!

Mis meil siis uuel aastal plaanis on? Hakkame tegutsema ka? :D

#264908 Reply
    Member

@Susa wrote:

Head uut aastat siia fooruminurka ka!
    Mis meil siis uuel aastal plaanis on?

HUA jah sulle/teile ka siia… ma ärkasin just, üks on selge – esmaspäevaks on vaja magamis- ja ärkvelolekutsükkel paika tagasi saada :D

#264909 Reply
    Susa
    Member

Aga mul algas puhkus!
    Täna käisin mõttetult tööl. 1 vinguv klient, 0 käivet aga selleeest 2 sokki valmis kootud :)

Nii et homme ei mingeid äratuskelli! :D Lähen hoopis fotokaga õue – kui päikest antakse!

#264910 Reply
    kikukas
    Member

Mul oli kaa novembris puhkus ja hoidsin terve puhkuseaeg oma lapselast.

#264911 Reply
    Susa
    Member

Krt! Kanguta inimestelt nagu korgitseriga sõnu suust välja 👿
    Ideedega tullakse hooga kaasa aga kui on vaja oma õlg korraldusse alla panna, siis vajuvad kõik vaikselt minema.

Kihnu suvepäevad – jeeeeee! Hurraaa! Lähme!!! Konkreetsed küsimused: eeeeeee…. vaikus…..

Mustade ööde valgeks kudumine – oooooo! mega! teeme ära!!! Konkreetsed küsimused: mmmmmm….njaaaa…. vaikus….

Ma ei hakka mainima, et korraldada ei viitsi keegi midagi. Ise kaasa võiks lohiseda küll kui keegi veab.
    👿

(ma pean suusatamsie vaatamise asemel tööle minema, sellest vist kergelt paha ja tige tuju) 😈

#264912 Reply
    kikukas
    Member

…jaa , oleks et tulekski, viimasel minutil hüppavad veel tulekuga ka alt ära. See veel kõige hullem, tee ja organiseeri ja pärast mine üksi.

#264913 Reply
    kikukas
    Member

Nonii, sain mis tahtsin. Vahetusprojektid läinud avalehelt! http://www.isetegija.net/index.php?pid=80
    Helistasin Priidule, arvas et võimalik on tagasi saada. Minu arvutis on igasuguseid html-e slvetatud, aga just seda pole, loodan väga, et on vana Senkli arvutis, mis on Priidu töö juures, arvuti on ise peetis, aga andmed tuleb nüüd küll sealt kätte saada. Minu arvutis on viimase otsa tööd.
    Shokk täitsa ja nii loll viga, kogu aeg copy-pastesin ja siis panin äkki valesse kasti läraki ja save.
    Teha ju ei oska kaa, sada akent lahti, katsetan ja proovin.
    Ma ei tea, kas sel üldse mõtet oli, aga nikerdasin sellise asja, mõtlesin, et see lihtne ja et siis hakkan õpetusi otsima. Otsin ma enam jee.

http://www.isetegija.net/index.php?pid=86
    Siia paremasse tulpa paneks, lihtsam ju, kui üpetusi teha, blogiõpetuse linke, hea, kohe olemas ja saab iga kell juurde panna. See, et seal näidata viimaseid tehtud õpetusi, ei anna midagi.
    Ohh ja ahh, tuju juba läint. Tahsin asju juurde panna, pool kodukat tühi nüüd.

#264914 Reply
    Susa
    Member

Ära nüüd lase tuju ära minna! Ikka juhtub :) Loodame, et Priit saab need tagasi.
    Aga linkidega on jah lihtsam neid õpetusi lisada. Teemad ja lingid õigete teemade alla ja korras.

Aga sa oled avalehele need ajakirja Käsitöö jutud lisanud – vahva! :D

#264915 Reply
    kikukas
    Member

Tead, võtsin mõned lõiked välja, pikka juttu ei pannud, midagi tahtsin esilehele panna et kolm aastat muidu suisa ühesugune. nagu sa tead, ma kirjutada ei oska, siis olin kaval ja panin kaks asja korraga. Üks see, et isetegijast on kirjutatud ja teine, kasutasin ajakirjanikku ära.

#264916 Reply
    Lynx
    Member

@kikukas wrote:

Nonii, sain mis tahtsin. Vahetusprojektid läinud avalehelt! http://www.Isetegija.net/index.php?pid=80

Ma sebisin natuke…aga ma ei tea kas see oli enne nii?

#264917 Reply
    kikukas
    Member

appi!!!1 peaaegu, ma ka täpselt ei mäleta, kas seal paremas tulbas oli vist see post: avaleht õpetused, teeme koos….
    Mul närvid nii läbi, et nutta oleks tahtnud, kust sa said???????

ps et 130 kasutajat sees, ma pole enne nii palju näind ja meil pole vahetusprojektegi, seda nad tulidki siia vaatama, ma ülihäppy kohe!!!!”

#264918 Reply
    kikukas
    Member

Tead, mis. Ma tahtsin seda katseks üles panna, aga mitte sellessse õigesse aknasse. Kuna ma aga kustutasin õige lehe ära õiges aknas ja tegin oma proovipaste sinna, siis sellepärast on see leht ka vigane. Kirjad on mustad- peavad sinised olema ja kõrvalt post puudu. Karta on, et nii on. Oleks ma katselehel näinud, et vigane ja midagi peetis, oleks edasi pusinud, a ma lõin selle suisa netti üles.

#264919 Reply
    Lynx
    Member
    #264920 Reply
    kikukas
    Member

Issand kui lihtne 😯 oi ma olen seniilne, priit on kaa 👿

#264921 Reply
    Lynx
    Member

see ainult tundub nii…seal tuleb pingsalt vaadata…mida ja kui palju ära võtta…nagunäha võtsin ma liiga palju ära

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 187 total)
Reply To: Reply #264919 in Juhh 2
Your information: