Jõgevamaa 20. jaan kell 11, Tabivere koolimajas

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Jõgevamaa 20. jaan kell 11, Tabivere koolimajas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 86 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3637 Reply
    mannu
    Member

Hei Jõgevamaalased !
    Kas saame kokku ka sel aastal ?
    Paneks mingid teemad ka paika, kevadel näiteks võiks teha miski vitste punumise ja kindlasti soojal ajal lähme loodusesse, miks ka mitte minu juures ! Siis meie kandis on veel õletuba, prooviks seal ka kätt ?
    Aga alustaks ikka algusest, jaanuar ! On ettepanekuid ? Ja kas Luiselotte on ka see aasta nii lahke ja pakub koolimaja ruume ?

#158195 Reply
    vikike
    Member

õlgi prooviks küll hea meelega :)
    iseasi mis tegija ma ka see aasta olen, tulen teid ainult kaameraga hulluks ajama ;)

#158196 Reply
    Monique
    Member

Edukat uut käsitöö-aastat!
    Mõtlen, et pühapäev, 20. jaanuar oleks minu jaoks hea päev (loe: tänase seisuga), aga teha & proovida võiks kõike mis uus ja huvitav või vana ja ununenud 7tt5r

#158197 Reply
    luiselotte
    Member

Ruumidega pole probleemi, ikka saab. Aga tegemisi ei oskagi välja pakkuda. Süstikpitsi oskaks näidata, kõladega kudumist ka veidi (mustreidki on üksjagu), aga need on tegemised, mis kõiki ei pruugi huvitada. Ise tahaks ikka seebitegemist proovida. Ja päikeseprinti kevade poole (kooli staadioni võib ju ka kangast täis laotada), lastega igatahes proovin. Ja kangavärvidega neid “plekilisi-laigulisi” salle, mida kunagi näitasin, võiks teha.
    Õlevärk on põnev. Seal tehakse nüüd ju ka kasetohust ehteid ja muud. Võiks proovida küll.

#158198 Reply
    luiselotte
    Member

Rahvusliku tikandiga saaksime ka hakkama, mõtlen just lilltikandit.

#158199 Reply
    Sapsi
    Member

Luiselotte jutu peale tahaks ma ka teiega liituda :D

#158200 Reply
    mannu
    Member

@sapsi wrote:

Luiselotte jutu peale tahaks ma ka teiega liituda :D

aga palun :P
    paneks siis miski kuupäeva ka paika ?

#158201 Reply
    essi
    Member

Pakuks välja, et lihavõtete paiku võiks seda pajuokste värki teha ja ehk muust looduslikust materjalist – kaseoksad, sammal jne. – seadeid ka.

#158202 Reply
    luiselotte
    Member

Millist kuupäeva pakute? Millega tegeleksime?

#158203 Reply
    Member

Sooviksin ka teiega liituda.Tikkimist prooviks küll.Viimati sai lilltikandit teha põhikoolis.Ammu unustatud asi.

#158204 Reply
    luiselotte
    Member

@jaaniuss wrote:

Sooviksin ka teiega liituda.Tikkimist prooviks küll.Viimati sai lilltikandit teha põhikoolis.Ammu unustatud asi.

Aga loomulikult!
    Ootame!

#158205 Reply
    Member

Luiselotte ahvatlesid paeltikandiga, seda oleks nõus proovima , kuigi tikkimine pole minu jaoks, aga vaadates teiste tehtud paeltikandis asju, tekib tahtmine vähemalt proovida…
    Kevadel võiks tõesti midagi vitstest teha .

Ja usun, et Teil juba ideid jagub :) :) :)

#158206 Reply
    vikike
    Member

eksid, nemad räägivad lilltikandist sina paeltikandist, kuid saame ka seda sulle õpetada ;)

#158207 Reply
    Member

Tean, tean et need erinevad asjad ja mõtlesingi paeltikandit, korra oli sellest
    Luiselottega juttu…
    Fimot tahaks ka proovida.

#158208 Reply
    luiselotte
    Member

Paeltikandist rääkisime tõesti siis, kui viimati tamsalus kohtusime. Kirjandust olen juba kogunud ja uurinud. Praktilise proovimiseni pole jõudnud. Kavatsen küll lähiajal proovida ja kooli tüdrukutele töönäidiseid ja õppematerjali tekitada. Ehk siis kunagi hiljem näitaks ka isetegijatele..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 86 total)
Reply To: Jõgevamaa 20. jaan kell 11, Tabivere koolimajas
Your information: