Järvakad – saame kokku 10. veebruaril

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Läänemaa * Raplamaa * Järvamaa Järvakad – saame kokku 10. veebruaril

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Autor
    Postitused
    Hetty
    Member

Teeme taas kokkusaamise 10. veebruaril kell 12 Türil Weidwmanni 1-1 Veimevakka ruumides.

Seekord siis pärlipäev.

Ps. Kokkusaamised saavad toimuma iga kuu teisel laupäeval, kui ei ole just teisiti otsustatud!

Drex
    Member

Sai jah maha pandud plaan, 9 veebruar.

Mõte oli midagi helmestest põimida.

teha näiteks sellises stiilis
    või põimida liithelmest
    või põimida lillekest

Aga jama selles, et ma pean tööalaselt laupäeval hoopis Pärnus olema. sobiks vast pühapäev ….

Member

Liithelmest tahaks jah!! Pole ise viitsinud “jalgratast” leiutama hakata, lihtsam oleks õppida kellegi juhendamisel! Samas see esimene punutis on ka huvitav ja tahaks ära õppida. Minule sobib pühapäev sama hästi, kui laupäev, ainult, et mitte hiljem, pean veel ju ka tööle minema.

thea1
    Member

Võime 10.veebruaril kokkusaamise teha küll .
    Mulle meeldiks drexi väljapakutud esimene varjant .

Member

Mina saan 10.kuupäeval tulla küll ja mulle meeldiks ka drexi pakutud esimene variant

carmely
    Member

Aga kui asun hoopis Harjumaal ja Raplamaal, siis kas võin ka teiega ühineda?

Hetty
    Member

Võib ikka!

Mulle meeldib ka Drex´i esimene pakutud varjant.

carmely
    Member

Nii siis kui midagi olulist vahele tule, siis olen kohal!
    Mida me kaasa peaks võtma?
    Pärlid jne ja kas midagi ka näksimiseks!

thea1
    Member

drex paneb kirja , mis vaja kaasa võtta . Oleks hea jah kui igaüks võtaks natuke näksimist . Minu poolt on kohvi .

bastet
    Member

ma elan küll kõige lähemal meie kooskäigu pesale aga seekord olen nii kaugel, et pean lennukiga tulema. kui lennuilma on, siis ehk jõuan.
    black_cat

Drex
    Member

kaasa võtta.

* seemnehelmeid (kena, kui kaks erivärvi oleks, aga saab ka ühe värviga hakkama)
    * Illusion Cord 0,25 (kuna seda hetkel HH-s pole, siis katsun ruttu sebida, kui see tuleb, seega , teen ise tellimuse HH-st)
    * nõel, peenike, mis helmestest läbi läheks
    * võiks olla ka punutud helmeketi otsad – koonused (kui saiyla tellimuse kätte saab, saab ühe komplekti minult)
    * traatijupi ja tangid võtan ise kaasa (kui omal on võib kaasa võtta)
    * samuti, kui keegi tahab veel mõne väljapakutud punumise teha, võtke suuremaid helmeid (rombe, min. 14 tk)
    * liithelme jaoks sobiks 6mm lihvituid ja 4mm lihvituid helmeid
    * karabiinhaak, ja 2 ühendusrõngast

kui on mingi soov saada kaupa HH-st juurde, saan kaasa võtta, müügiks.

carmely
    Member

@drex wrote:

kaasa võtta.

* seemnehelmeid (kena, kui kaks erivärvi oleks, aga saab ka ühe värviga hakkama)
    * Illusion Cord 0,25 (kuna seda hetkel HH-s pole, siis katsun ruttu sebida, kui see tuleb, seega , teen ise tellimuse HH-st)
    * nõel, peenike, mis helmestest läbi läheks
    * võiks olla ka punutud helmeketi otsad – koonused (kui saiyla tellimuse kätte saab, saab ühe komplekti minult)
    * traatijupi ja tangid võtan ise kaasa (kui omal on võib kaasa võtta)
    * samuti, kui keegi tahab veel mõne väljapakutud punumise teha, võtke suuremaid helmeid (rombe, min. 14 tk)
    * liithelme jaoks sobiks 6mm lihvituid ja 4mm lihvituid helmeid
    * karabiinhaak, ja 2 ühendusrõngast

kui on mingi soov saada kaupa HH-st juurde, saan kaasa võtta, müügiks.

Ma karjun siis esimesena maha, et kui drex peaks saama saiylast tellimuse kätte, siis selle 1 komplekti äkki saan endale? 😈 😳
    Aga Helmehaldjast võiks mned vajaminevaid asju kaasa võtta küll, siis kohe käepärast võtta ja ei pea eraldi tellima hakkama.

Drex
    Member

seda, et iga osaleja saab ühe komplekti, need siis kaks otsa, tellisin rohkem ja usun, et jagub
    ja tundub, et tavaline helmeniit sobib ka

ma pisut….. r55 seega ei ole just asja arutlemises hetkel tugev…

Member

ausalt öeldes pole kunagi midagi helmestest teinud ja pole julgend ainult proovimiseks ka vahendeid osta. kas need plaanisolevad tööd ka sobilikud täiesti võhikule ja saan hakkama ka ilma oma tööriistadeta. no helmeid vist lipis-lapis ikka on.
    Muidugi ei saa ma öelda ka kindlalt, et tulen, sest väikeste lastega ei tea ju kunagi ette planeerida.

Member

tulen ka.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • The topic ‘Järvakad – saame kokku 10. veebruaril’ is closed to new replies.