Järvakad 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 99 total)
  • Autor
    Postitused
  • #262254 Reply
    Drex
    Member

Materjalidest on mul niidid, ja joonised.
    Kui võimalik, võta kaasa peenike nõel,- helmenõel on parim, peenike-peenike…
    ja 1 nupuga nööpnõel (aukude tegemiseks, võimalikult peenike)
    ja head paberit tikkimiseks on müügil Taigis, A4 maksab 2.- mitmeid värve on. Hetkel asuvad ühe suure akna all

Muidugi, kui midaagi ei saa, siis miski varu on mul igast asjast

#262255 Reply
    Hetty
    Member

Mina taas ei saa tulla 😥 Lähen laupäeval hommikul rongiga Tartumaale vanaemaks ja memme-taadi päevale.

#262256 Reply
    thea1
    Member

Muuseum lubas ka paberit muretseda kui head seda ei tea .
    Ei juhtu ka midagi kui kaks kätt taskus tulete , materjalid on olemas .

#262257 Reply
    thea1
    Member

Kas on veel keegi tulemas ? :D

#262258 Reply
    Guest

Kui lapsehoidja saan,siis tulen.Ja võtan mõne tütre ka ühes :D

#262259 Reply
    Drex
    Member

Paar sõna siis tänasest päevast :)

#262260 Reply
    Guest

Tuli kohe tuhin siia kirjutada. Mul on täitsa hea meel, et ma järvakate hulka kuulun ja et meie seas ei ole naisi, kes mitte millestki sellise seebimulli kokku puhuvad, et halb hakkab. No ma ei tea miks, aga foorumites on meil omavaheline suhtlemine kuidagi väga nugade peale läinud. Ja uskuge mind, hullem osa on jäänud ilmselt privaatsõnumitesse.

Kohe nii halb maik on jäänud viimasel ajal teemasid lugedes. Seetõttu ilmselt paljud vanad kalad põgenevad siit, teevad omale blogi uude kohta.
    Nii suur töö ju tehtud ja nüüd siis alustada uuesti …

Nüüd tahaks hoopis rõõmsamatest asjadest rääkida.
    Kohe hirmsasti huvitab, kas Suser on ikka veel ühes tükis? Ehk keegi teab.

Kuna eelmine kokkusaamine jällegi väga viljakas oli, siis mis me järgmine kord teha võiks ja millal võiks kokkusaamine toimuda?

Kuna mul endal (rikutud tuju pärast) ühtki head ettepanekut ei ole, siis ootan Teie omi.

Tervitan,

#262261 Reply
    suser
    Member

Täna just kilkasin blogis oma suurest isetegemisest. Vaevast sain siis lahti 22.03, ilus päiksepaisteline esmaspäev oli. Kosume ja mõnuleme ning varsti siis korralikult teie ridades tagasi.

Ja olen minagi viimasel ajal kogenud ja lugenud natukne häirivaid üttlusi ja mõtteid. Ma loodan et inimesed on lihtsalt ajutiselt natukene kurjemaks läinud ja oma naiivsuses ajan selle kuuseisu kaela. Kuid rohkem õnneks olen saanud abi ja nõu. Reeglina on ikka täisverd ja südamega asja juures olevad isetegijad lahked ja abivalmid. Ja seda kogen ka kindlasti edaspidi.

Päikest teile kõigile!!! :D

#262262 Reply
    Ulvar
    Member

Lgp järvamaalased

Leidsin maavalitsuse kodukalt teema, mis võiks Teile huvi pakkuda:

pakkumine on siin

#262263 Reply
    Guest

nägin seda kuulutust ka lehes. Kui jõuan, ehk teen mõned linasele kangale tikitud rinnamärgid või külmkapimagnetid.
    Kui kellelgi on tikandi kavandi ideed välja pakkuda, siis iga arvamus on oodatud.

#262264 Reply
    Drex
    Member

Kui nüüd mõnikord kokku saada – unised, nagu me oleme, siis võiks polümersavist roose teha.
    Kes oskab?
    ise oskan täpselt teoreetiliselt.
    Praktikas nullilähedane

Või siis miskil tassil, taldrikul või kruusil oma joonistamisoskust katsetada
    (mul see oskus puudub :P)

#262265 Reply
    thea1
    Member

Polumeersavist on alati huvitav meisterdada . Kui roosid välja ei tule siis saab midagi muud kokkukeerata . Kunagi olen savist roosi teinud .
    Millal võiks kokkusaamise teha ?

#262266 Reply
    Drex
    Member

:D
    Mulle sobiks laupäevadest 17 aprill
    ja pühapäevadest 18 aprill

(25 vist sõidus)

#262267 Reply
    Member

Mulle sobiks pühapäev 18. aprill . thea1 ka .

#262268 Reply
    Guest

Mul on kah pühapäeviti suurem lootus lapsehoidajale:)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 99 total)
Reply To: Järvakad 2010
Your information: