jagan ideed

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Puidutuba jagan ideed

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9111 Reply
    felted mind
    Member

http://www.dannykuo.com/staircasep1.html
    ja ühtlasi küsin, kes valmistaks mulle analoogi?

#286764 Reply
    Member

Geniaalne! Juba näitasin oma mehele ka, aga et ta pole puidumees, siis tuleksid näpunäiteid muidugi kasuks, enne kui me, kaks võhikut, hakkame siin ise jalgratast leiutama :)

#286765 Reply
    Guest

Mina olen Puidumees, aga asja geniaalseks tembeldamine jääb minule kahjuks arusaamatuks. Äkki viitsib keegi lähemalt selgitada.
    Inglise keelt ei tönka ja minu silma jaoks oleks nagu hulk puukaste üksteise otsa tõstetud.

#286766 Reply
    Verpin
    Member

Bingo!
    Kapp, kus isegi minusugune jupp ulatab ülemisele riiulile vaadata.
    Alumised 3 riiulit on liuguritel :)

#286767 Reply
    Member

Väga head siinid peavad olema, mis niimoodi inimese raskust kannatavad.

#286768 Reply
    Member

AndrusM, kas sa neid pisipilte klikkisid? Sageli ongi nii, et geniaalne ongi lihtne – mina igatahes tahan esikusse selliseid riiuleid, kust ma pääsen ka ülemistesse sobrama ilma taburetil või redelil kõõlumata. Lisaks tahaks alumised nii tugevad saada, et neid ka istmetena esikus kasutada võiks – kitsas esikus jällegi ideaalne variant, et tõmbad istme välja just siis, kui vaj aistuda, muul ajal ei ole see aga jalus.

#286769 Reply
    Guest

Ahhaaa, jõudis mulle ka kohale. Mõte on hea, kust ainult selliseid kinniseid (kalasaba) siine saaks? Siinid peavad olema ju nii tugevad, et hoiaks koos kolm kasti ja kannataks välja ka osalise raskuse mis pealeastumisel tekib. Alumisele kastile oleks hea mingid väikesed kummirattad alla panna (umbes nagu on rulluiskudel), siis jääks ka nõrgema kattega põrand terveks ja kast liiguks ka ainult edasi-tagasi. Alumisele kolmele kastile, mis ka astmetena töötama peavad, tuleks üks vahesein sisse panna, siis ei kaardu nad inimese raskuse all kõveraks.

#286770 Reply
    Member

Minu arust peaks 3 aste-riiuli asemel olema 2, sest muidu on istumise tasapind natuke liiga madal. ;)

#286771 Reply
    Member

istumiseks tõmbad korraga 2 sahtlit välja 🙄

#286772 Reply
    Member

Ja mina teeks sellest kõige alumisest hoopis kasti. ;)
    Näiteks jalanõude või lõngade jaoks … ;)

#286773 Reply
    felted mind
    Member

@Põhjatäht wrote:

Ja mina teeks sellest kõige alumisest hoopis kasti. ;)
    Näiteks jalanõude või lõngade jaoks … ;)

see “kast” on juba tehtud, sellesama disaineri poolt http://www.dannykuo.com/staircase.html

#286774 Reply
    Member

Minu pilgule on see disaineri disain ääretult kohmakas kobakas … senz3

#286775 Reply
    felted mind
    Member

Maitseasi. Mangi punase diivaniga – või ma ei tea mis on hetkel see kõige trendikam kodumaine mööblidisain – kokku ei sobitaks, aga mul on konkreetselt vaja sellist lahendust töötuppa. Ideaalne materjalide paigutamiseks – tekstiilid, lõngad, villad, manused jm.
    Endiselt küsimus õhus, kas keegi teeks analoogi? Kõrgus 250 cm, laius ca 75 cm.

#286776 Reply
    Member

Vahesein annaks kindlasti kõige jäigema toestuse, samas on pildilt näha, et ka idee autorid on pealeastuja raskusega arvestanud ning loonud kolme alumise riiulikasti ülaserva horisontaalse lisatoestuse.

Iseenesest valmistamise osas siin midagi väga kaelamurdvat ei paista – kastid on kastid :) Teostus tahab natuke läbimõtlemist.
    Nii et kui sa veel kedagi tegijat pole leidnud, siis võid meilitsi ühendust võtta.

#286777 Reply
    Member

Sellised horisontaalsed siinid on vabalt olemas mis kannatavad ka kõvasti üle 100kg. Aga küsimus on selles, et need peavad kuidagi lukustatavad olema. Muidu kastile astudes lendad lihtsalt persili. :)
    Muidu pole tegemises midagi keerulist aga oleks vaja teada kindlalt millised siinid sobivad.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
Reply To: jagan ideed
Your information: