IT sünnipäev 29.09. 2012

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone IT sünnipäev 29.09. 2012

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11518 Reply
    Member

Tore uudis on see, et Kikukal õnnestus sel aastal meile sünnipäevapeoks ruumid jälle vanas heas Puuetega Inimeste Kojas saada ning seega sünnipäev toimub 29.09!
    Vaikselt võiksime juba mõtlema hakata, mida teha (kas õpituba, oksjon, võistlus vms?), keda valida aasta isetegijaks (teeme nagu eelmine aasta, et rahvas valib ühe, meie teise?), kes mida orgunnib jm korralduslikele asjadele.

Minul on kohe ettepanek/küsimus, et teeks kohe foorumisse eelteatena teema kuupäeva teatamiseks, et inimesed saaksid kalendrisse märke teha. Ja kui plaanid peetud, siis teeme uue teema kogu kompotist.
    Mis arvate?

#328401 Reply
    Susa
    Member

Jaa, minu meelest on see väga hea mõte – et kohe kuupäev teada anda!

Aasta isetegijate peale olen ka mõelnud ja oleks küll hea kui valiksime selgi aastal samamoodi – meie ühe ja rahvas oma lemmiku. Selle alusel saaks koosatada ka uue aasta kalendri (nagu eelmisel aastal?).

Õpitoal oli eelmisel aastal suur menu. Võiks ju küll korrata.
    Nüüd kui meil suuremad ruumid ka on, siis saame näitused paremini korraldada ja võiksime teha näiteks käsitöökraami täika? Igaüks võtaks kaasa seda kraami, mida tal üle on ja kõik saaksid osta-müüa-vahetada :)

#328402 Reply
    Member

Ja et me padjavahetust ära ei unustaks!!! 😯

Selle õpitoa kohta kuulsin mina ka sellist arvamust, et võttis liiga palju aega ja ei võimaldanud inimestel suhelda. Samas oli ka palju kiitust. Ma arvan, et see suhtlemisvähesus oli pigem kitsukeste ruumide häda, nii et sel aastal ei tohiks seda mure olla.

On ideid, kellelt võiks õpitoa tellida? Võiks siiski suhteliselt lihtsalt ja tõesti mitte väga pikka aega nõudev tegemine olla, mis annab samas valmistulemuse, mitte ainult mingi oskuse.

#328403 Reply
    Susa
    Member

Äki peaksime seda õpitoa asja tugidega arutama? Neil tuleb ehk mõni huvitav idee..
    Ma pole pool aastat vähemalt korralikult blogides käinud, ei teagi enam, mida tehakse ja mis on populaarne. Silpsolpsu blogist jäi silma huvitav tehnika – glamelii.

Ja padjavahetus loomulikult! :D
    Kuule – kirjutan sinna tutvustusteemasse ka, et kindlasti vahetame patju! Rahvas saab juba kuduma-õmblema-heegeldama hakata :)
    Kas paneme padjale mingid miinimummõõdud ka? Muidu mõni teeb põsepadja ja teine meeter x meeter padja?

#328404 Reply
    Member

No 40×40 võiks vähemalt olla (kuigi see on kah suht pisike padi, aga sellist täitepatja müüakse ja on justkui mingi standard, nii et vähem kogenumal on mugav kasutada). Alla selle on juba nõelapadi 😈

Muidugi võime tugidega arutada ja mitte ainult töötuba, vaid üldse ideid vahetada. See glamelii tundub väga töömahukas, aga see andis mulle idee, et meil pidi harjukatega septembris tulema Tsunaami juhendamisel selliste lillede õpituba. See tundub natuke lihtsam/kiirem ja Tsunaami on sageli sünnipäevadel käinud, usun, et ta oleks nõus mingit õpituba tegema.

Edit: ma lisasin ise eraldi postitusena, et silma torkaks, ja olles värskendanud mälu arutlusteemas, panin miinimumiks 45×45. Need on juba täitsa mõistlikud padjad.

#328405 Reply
    Susa
    Member

Sa oled tubli ja töökas :) Kiirelt kõik postid ja teemad olemas!

Ma sõidan homme õhtul ära puhkuse teist osa veetma. Käin küll arvutis, aga veel vähem kui muidu.. Tagasi 27. august.

#328406 Reply
    Member

Teil on tänavu eriti reisirohke puhkus või mulle tundub nii? Igatahes, head reisi!

#328407 Reply
    Susa
    Member

Ei, nii nagu igal aastal 2×2 nädalat :)

#328408 Reply
    Member

Ma mõtlesin just seda, et reisite sel aastal veel rohkem kui tavaliselt puhkuste ajal :) Nii tore!
    Natuke vbl napakas, aga tõesti on teie reisimuljeid lugedes tunne nagu oleks ise ka kasvõi natuke nendest reisidest osa saanud. Üks asi on ju kuskil brožüüris pilte ja reklaamjuttu vaadata, teine asi on inimlikke muljeid nende piltide juurde lugeda.

#328409 Reply
    Susa
    Member

Ma kirjutasin üleeile pika jutu valmis ja siis kustutas mingi klahvikombinatsioon selle kõik maha.. 👿

#328410 Reply
    Member

urrrr :(
    Ma siin mõtlen kava peale. Ruumid on meile broneerotud 11-17, siis pidu võiks kesta 12-16 (kogunema võiks hakata 11.30st ja noh lõpp ei pea ka sekundipealt olema, aga nii orienteeruvalt neli-pool viis, siis jõuab veel koristada ka).

1 tund sissejuhatust, tutvumine, loba
    1 tund õpituba
    1 tund aasta isetegijate ja lapitekikonkursi võitjate autasustamine, lõbus padjavahetus (peab mõtlema, kuidas see läbi viia)
    1 tund loba, näitus, müük…

#328411 Reply
    Member

Undukalt tuli mõte, et lapitekkide esitlemiseks võiks paluda nende autoritel nö seelikupuud kaasa võtta, nendega saaks äkki seal kuskile ilusamini tekid välja riputada. Nagu siin.

#328412 Reply
    Susa
    Member

Hea mõte! Peaks vanu pilte vaatama, kas saame tekid kuskile riputada.

#328413 Reply
    Member

Ta juba ise uuris vanu pilte, saalis ei paistnud olema, aga fuajees olevat mingid torud. Aga eks paistab, kaasa võib need ikka haarata.

#328414 Reply
    Susa
    Member

Tead – me peame kiiremas korras Rahva Lemmiku valimise välja kuulutama! Vaatan vana teema üle ja panen uue üles. Kas oled nõus sel aastal ka neid hääli kokku arvutama?

Ma nägin unes, et IT sünnipäeval mängiti kummikeksu ja oli väga lõbus :P

Seda ka, et me ei saa sel aastal kumbki peole tulla. Oleme mõlemad tööl. Mul on ema sel ajal puhkusel ja kodust ära, nii et mul pole kedagi enda asemele tööle panna. Vat nii.. Padjavahetusest on kahju! See oli asi, millest oleks tahtnud kindlasti osa võtta :D

Mõtlesin seoses padjavahetusega, et üks variant on igale padjale number külge panna ja samad numbrid ka kotti ja siis igaüks tõmbab omale kotist loosi.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
Reply To: IT sünnipäev 29.09. 2012
Your information: