isetegijate suvepäevad 9 – 10 august 2008 – arutlus

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast isetegijate suvepäevad 9 – 10 august 2008 – arutlus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 135 total)
  • Autor
    Postitused
    tripsu
    Member

oleks ju tore tekitada /hoida traditsiooni, et suvel üks suur ühine kokkusaamine isetegijatele, mis asukohalt liiguks külakorda mööda Eestit. Kes seekord oleks nõus eestvedajaks hakkama?

Edit 10.05: Saame kokku 9. – 10. august Tänassilma Rahvamajas!

keson
    Member

Mina võin väljapakkuda Viljandimaa ja täpsemaks asukohaks Tänassilma rahvamaja 😉

pusapesa
    Member

juhuu.. mulliga kalalee :)

Member

Kohe läheme, Pusa?
    Aga kindel laks, kui see kokukas siin, Viljandi lähedal kuskil toimub ja veel vee ääres, siis mina olen kummipaadi ja spinnaga kohal :D Tegelt ka!
    Aga Tänassilmas ööseks olelemine tähendaks telkimist/rahvamajas magamiskotis magamist?
    Mitte, et mul oleks plaan sinna magama siis tulla :P

Susa
    Member

Ohh, kooliekskursioonid tulid meelde, kuidas sai koollimajade saalis magamiskotiga magatud. Enne muidugi hiliste öötundideni nalja tehtud :P Vahva oli ja oleks praegugi!

Member

see suvi paneks ka minu mõtlema 😉 ja sel aastal sinna kanti lubatud tulla- minna

Hetty
    Member

Viljandis oleks vahva kohtuda küll!

Member

kas seal on ka õues pidutsemise võimalus? no et kui ilus ilm satub olema, ei peaks ruumis sees ainult aega veetma.

Member

Mõned pildid Tänassilma Rahvamajast

Ma seal maja taga küll luures ei käinud, aga usun, et ruumi peaks seal olema. Aga Keson oskab kindlasti öelda, mis ja kuidas.

Viiratsi vald – Tänassilma Rahvamaja

Member

Vaat kui tore, see ju siinsamas. 😆

Member

Ma oleks kohe nõus mulki sõitma

keson
    Member

Jah ööbimisega on nii, et kas saali põrand või telk.Õuesolemise ruumi on rohkem, kui küll.Nii maja ees, kui ka taga ehk siis jõepool 😉

Member

Ma kipun sinna jõe poole koos oma hiigelsuure pääsusabaga ja kui õngega ei võta, siis võtab sabaga 😉

Hetty
    Member

Aga millal võiks see kena üritus toimuda? Kas puhkused on planeeritud? Arutaks natuke! Kui tihe graafik suvel Tänassilma Rahvamajal on?

carmely
    Member

@Bubbly wrote:

Kohe läheme, Pusa?
    Aga kindel laks, kui see kokukas siin, Viljandi lähedal kuskil toimub ja veel vee ääres, siis mina olen kummipaadi ja spinnaga kohal :D Tegelt ka!
    Aga Tänassilmas ööseks olelemine tähendaks telkimist/rahvamajas magamiskotis magamist?
    Mitte, et mul oleks plaan sinna magama siis tulla :P

Kui kohti üle, siis bronniks ka ühe koha kummipaadis oma õngega 😯 !

Jube vahva, kui kokkutulek oleks Tänassilmas, mul ema elab seal ligidal ja saaks kaks kärbest ühe hoobiga!

Mina oleksin käpp, kui midagi kardinaalset ette ei tule!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 135 total)
  • The topic ‘isetegijate suvepäevad 9 – 10 august 2008 – arutlus’ is closed to new replies.