isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 346 through 358 (of 358 total)
  • Autor
    Postitused
    karmen
    Member

mul on ka samsung .. aga selliseid asju sealt seest küll leidnud pole.. avalda om mudel, kui see saladus ´pole

Member

@karmen wrote:

mul on ka samsung .. aga selliseid asju sealt seest küll leidnud pole.. avalda om mudel, kui see saladus ´pole

No nagu alati — karpi ei leia kohe :D, mobiilist marki/numbreid vaadata ei oska, aga väga sarnane on pildilt selline 😆

Mercar
    Member

Ka näiteks Sony Ericsoni W seeria üks telefon omab samuti sammulugejat.
    Hetkel seerianumbrit ei meenu. Klapiga telefon, kummipinnaga korpus.

Edit: W710i oli see mida mõtlesin LINK. Loeb eraldi vist käimist ja jooksmist. Arvutab kiirust ja vahemaad, ning ütleb palju liikudes kaloreid põletasid.

Hetty
    Member

Vot selline telefon oleks ikka hea küll. Mul NOKIA 6060 ja ega ikka ei ole seda

Member

paslik aeg endale uue aasta lubadusi anda – tahan ka kaalu kaotada, tervislikult toituda ja sporti teha :roll:!

mannu
    Member

nii naised, kepid kätte ja üleüldisele spordiringile 😆
    Ja kui keppe pole, siis see pole vabandus, ka niisama võib ju jalutada 😉
    Stardipauk antud ja mannu lidus õue ……

karmen
    Member

ma kaa, ma kaa! ka nüüd õue!

mannu
    Member

… käisin hoopis ujumas 8)

karmen
    Member

vaatan, et see asi on siin unarusse jäänud :P
    Ma olen selle aasta seisuga 6 kg kaotanud .. nüüd pingutan, et miskit tagasi ei tuleks … kuna istun jalaluumurruga kodus. Just praegu – kui on kõige lahedam välja ringi tuuseldada!

Aga Teie liikuge ringi mõnuga!!!!

t7pi
    Member

vabandust, kas see peabki nii olema, et üleeelmise ja eelmise postituse vahe on 5 kuud? kas vahepealsed on ära kustutatud?

urvake
    Member

Teema on lihtsalt omaette ära kolinud siia .

tintsik
    Member

Ehk saaks need 2 eraldiasuvat teemat kokku tõsta või selle siin lukku panna, muidu on kõik segamini. Ah?

Susa
    Member

Nii nagu lõppes aasta, lõppes ka see teema ja sai tehtud uus, et mitte tekitada üht lohemadu.
    Paneme selle teema nüüd kinni ja jutelge edasi 2008 aasta samas teemas.

Viewing 13 posts - 346 through 358 (of 358 total)
  • The topic ‘isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest’ is closed to new replies.