isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 358 total)
  • Autor
    Postitused
    Lynx
    Member

@mannu wrote:

@karmen wrote:

ma võtan end kokku – ja lähen õue end liigutama!

aga ma lõpetan kohe kokkamise ja hakkan sööma 😆 😆 😆

Ära jama Mannu :P

mannu
    Member

olete kuulnud et aasta viimasel päeval tuleb 12 korda süüa, teeme proovi :P ?

Member

@mannu wrote:

Tehtud! :D

Lynx
    Member

@mannu wrote:

Oh issand…seda on isegi minu jaoks liiga palju…mul peaasi et saaks oma võikud kätte ja muu pole oluline

Juulike
    Member

võikud…??? 😯

Lynx
    Member

@Juulike wrote:

võikud…??? 😯

Oeh :)

Sellised asjad

karmen
    Member

ma kavatsen asja ikka tõsiselt võtta! Ja soetasin ka selle va sammulugeja 😆

Nüüd olen sportlikum ja korralikum 😳 .. võibolla..
    täna enam ei söö – vaid ainult joon!

Member

Aga kui ma vahetpidamata midagi näksin, siis läheb ühe söögikorra alla?

Lynx
    Member

@Bubbly wrote:

Mullil peavad ka koguaeg lõuad käima…

Member

Tavaliselt nii pole, aga peale seda, kui täna linnast koju sain on küll üks närimine olnud.
    Eks peab vardad haarama ja näpulihaseid treenima.

Member

@Bubbly wrote:

loomulikult, kui alustad hommikul ja õhtul lõpetad ja vahepeal vahet ei pea, siis ongi ju 1 söögikord 😆

Member

@karmen wrote:

ma kavatsen asja ikka tõsiselt võtta! Ja soetasin ka selle va sammulugeja 😆

Mul on see va sammulugeja juba suht ammu ja nüüd ka telefoni sees olemas. Tead, kui vahva on konstanteerida igal õhtul, et täna oli 12889 sammu või 19742 sammu vms ja siis võileiba süüa südaööl, sest üle 10000 sammu ju tuli päeval käidud! :D

Juulike
    Member

😆 ma ei teadnudki, et minu tavapärast hommiku-, lõuna- ja õhtusööki saab kutsuda suupäraselt VÕIKUDEKS.
    Täna on, muidugi, tiba luksuslikum olnud, sest õnneks on asi professionaalsete kokkade kätes. Kahtteist korda välja ei vea, aga rohkem ei mahu ka midagi (peale veini muidugi) sisse.
    Ilusat aastalõppu!

karmen
    Member

Mari Marike
    Mul on see va sammulugeja juba suht ammu ja nüüd ka telefoni sees olemas. Tead, kui vahva on konstanteerida igal õhtul, et täna oli 12889 sammu või 19742 sammu vms ja siis võileiba süüa südaööl, sest üle 10000 sammu ju tuli päeval käidud!

Oot, mis moodi telefoni sees? Sellisest võimalusest ma ei ole kuulnudki..

Member

@karmen wrote:

Oot, mis moodi telefoni sees? Sellisest võimalusest ma ei ole kuulnudki..

Mul on siuke pisike klapiga Samsung, millel on nn. naiste elu funktsioonid peal — aroomitüüp 🙄 , biorütm, KMI arvutamine, kalorid 😆 , ostuloendi koostamine, sammulugeja jne jne, koos salvestatuste ja mingite perioodide võrdlemise võimalusega. No või ma neid siis kõiki kasutada oskan või ka tahan, aga minu üllatuseks selgus, et nad on olemas. Ostsin ma ikka seepärast, et helistada saaks. Kui telefon on taskus (tööl) või kotis (tänaval), siis aga muudkui loeb samme ja jube mugav on. Tavaline sammulugeja kippus vöö vahelt lahti tulema ja kahel on mul ka vööklamber ära murdunud (targu olid need ju plastmassist, et ikka kindlasti katki läheksid).

Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 358 total)
  • The topic ‘isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest’ is closed to new replies.