isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 358 total)
  • Autor
    Postitused
    stuart
    Member

Nu hapukapsas on iseenesest v2ga kasulik kraam, ma s88n teist aegajalt tooreltki, kui sihukest paremat sorti kuskilt saan 😉

Member

No ma nüüd küll riskin vist vastu päid ja jalgu saada aga … ma tahaks hoopis juurde võtta. Eelmise aasta alguses antud lubadus, et söön aasta lõpuks 52 kilo täis, ei ole loomulikult täitunud, 1,5 kilo puudu ja vaeva olen ju ometi kõvasti näinud. 😥 Aga vähemalt niipalju oli detsembrist kasu, et sain ikka lõpuks jälle kätte kaalunumbri , mis algab 5-ga. Nüüd on oluline seda kuidagi hoida! Nii, et kellel millised kaaluprobleemid…

Member

Tontkandlane, täitsa mõistetav mure sinulgi oma kaaluga ju. Mul üks täditütar ja üks sõbranna sama murega- kuidagi ei tule kaalu juurde. Täditütar hakkas käima jõusaalis, et lihast luule kasvatada. Sõbranna oli raseduse üle üliõnnelik. Pool kuud peale sünnitustki oli veel 6 kilo rohkem kui muidu ja oi, kuidas ta säras :)
    Kui täditütart kannatab miniseelikus vaadata, siis sõbrannal ongi see mure, et kohe mitte kuidagi ei saa seelikut selga- lihtsalt kole on.
    Ja on mõlemad nii magusa kui rasvase toidu dieete pidanud- ei miskit kasu.
    Ja nii ongi- milline probleem kellelgi kaaluga on.
    Mul probleemi pole- ma pole kaalu endale ostnud. Ja ei osta ka. :P

Member

Mina hakkan uuesti tubliks alates 1 jaanuar 2008. Sibulaplix, eks siis utsitame teineteist, eks!

Kiviline
    Member

Mina sain 10.kilost lahti nii, et hakkasin lõuna-ajal salatit sööma. Siis ainult salatit . Stressivaba ja kerge dieet. No tegelt polegi ju dieet vaid söömisharjumuste muutmine.
    Salat: Võta üks suurem kauss ja haki sinna sisse: Hiinakapsast või jääsalatit või mõnda muud salatit, tomat, jupike kurki, paprikat ja ketas ananassi, vat see ananass on see kõikse olulisem. Ananassil olla miski rasvu lahustav/lõhustav omadus :D Ja kogu see kupatus üle valada naturaaljogurtiga. Pisut soola, pipart või muid pudinaid (till, petersell, roheline sibul) maitseks ja kogu see kausitäis, mida ei ole mitte vähe, siis endale 1-2 paiku päeval sisse toppida. Üle viie põhikomponendi ära salatisse lõigu.
    Muidu söö ikka nii nagu tahad ja mida tahad. Hirmrasvased asjad, valgest jahust asjad ja magus jäta menüüst välja. Kummalisel kombel kadus minul magusaisu salatit sööma hakates üldse ära. Muidu olin nagu rott õhtuti kapi kallal ja otsisin, kas on kuskil mõni shokolaad veel järgi või kommike või leian mõne küpsise.
    Ja siis veel üks nipp: joo sooja vett. Seda õpetas mulle kunagi üks venelanna, et toidukordade ja üldse siis, kui janu on, ära joo külma vaid sooja vett. Nagu hommikul ärkad siis esimesena kruusitäis sooja vett, meega on veel parem. Kellel kinnine kõht siis see on küll imeravim. Mina ise konkreetne näide.

Nii et, mõnusat rannahooaega, sest kaugel seegi enam on sunny

Member

oeh…võin ka hõisata, et tänu jõuludele on kaal jälle 60 kg….aga kauaks….. olen ka selline totaalne kaalu kaotaja…aina vaatan magusama ja rasvasema järel, et kaalu hoida!!! Ega sedasi ka kerge ei ole…muidu poleks ehk hullu, aga kui kaal 56ni langeb hakkab kohe süda jukerdama ja siis vaja jälle jälgida… ema küll lohutas, et mida aastaid edasi seda rutem kaal tõuseb – no eks näis !

karmen
    Member

ma võtan kaalujälgimises sibulaplixile sappa. Mul kaal sama. Nüüd veel vaja kedagi kurjemat, kes iga päev ka jalutama utsitab ..omal ei ole iseloomu 😳

Urask
    Member

A ma olen kõige selle möllu ja magamata öödega kaks kilo maha võtnud, hoolimata lookas laudadest.

Sapsi
    Member

Mul ka mureks liikumiskaaslase puudumine 😥
    Ega ma nüüd pole julgenud kaalule nägu näidata. Tunne on küll selline, et vist paar kilokest on sellest viiest tagasi tulnud :(

Lynx
    Member

@karmen wrote:

ma võtan kaalujälgimises sibulaplixile sappa. Mul kaal sama. Nüüd veel vaja kedagi kurjemat, kes iga päev ka jalutama utsitab ..omal ei ole iseloomu 😳

Aga ntx iga päev valga rongile hilinema? saad joosta :P

karmen
    Member

ihii .. see valgas rongile jooksmine ei lähe vist tükk aega meelest ära… AGA väga hästi jooksime!

Ja sportlikust eluviisist rääkides, siis peaks vist tartukate kokkusaamisi spordiklubis hakkama tegema, et enne hea trenn kehale ja siis trenn nppudele ja suule takka otsa :D

Kezzu
    Member

Mul sai 1. kuu trenniskäimist seljataha:) …tulemuseks -2kg…:D

karmen
    Member

ma võtan end kokku – ja lähen õue end liigutama!

leili33
    Member

ma julgen nüüd öelda, et olen ka sügisest alates sportlik ja nii ka jääb :P tänu teie innustavale eeskujule!
    (lähemalt blogis) icon_sp

mannu
    Member

@karmen wrote:

ma võtan end kokku – ja lähen õue end liigutama!

aga ma lõpetan kohe kokkamise ja hakkan sööma 😆 😆 😆

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 358 total)
  • The topic ‘isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest’ is closed to new replies.