isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 358 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mannul tõesti super tulemus. Lausa kadestamisväärne tulemus. Oleks ometi endal ka sellist tahtejõudu.
    Tintsik, kus sa käid vesiaeroobikas? Kas Auras või Arenas?

Sibulaplix
    Member

Korralik tahtejõud ja hästikasvatatud iseloom võivad tulla Vikerlase tänavale Tallinna linnas. Iseloomutu sibulaplix annab mõlemale heameelega peavarju! Ette teatada pole vaja!

tintsik
    Member

@Juula2 wrote:

Mannul tõesti super tulemus. Lausa kadestamisväärne tulemus. Oleks ometi endal ka sellist tahtejõudu.
    Tintsik, kus sa käid vesiaeroobikas? Kas Auras või Arenas?

Ma olen Auras käinud.

Member

Ma ei saa kuidagi ütlemata jätta, et Mannu on mullegi suureks inspiratsiooniks olnud… ning kui arvestada tema kunagisi väiteid stiilis “mul pole selleks iseloomu” jms, siis kaks kätt üles ja au-kiitus sulle, kallis Mannu!!! Ise olen alates juuli lõpust suutnud seljast maha raputada veidi üle 10 kilo 🙄

tireli
    Member

nüüd vaja ainult iseloomu saavutatu hoidmiseks! Mina nii tubli ei olnud, võtsin maha ja nüüd jälle juurde, vahepeal kaob tahtejõud kuskile ära. Eks tuleb jälle end käsile võtta, aga jõulud ja aastavahetus…….

mannu
    Member

Kuidas te jõulud üle elasite 8) , mina igaljuhul kapsast ja verivorsti näha ei taha :lol:, kui siis järgmine aasta samal ajal ehk 🙄

Member

ma ei ole nii ümmargune ammu olnud kui ma end nüüd peale pühi tunnen 😆 saadan vana aasta ka veel mõnusa söömaajaga ära ja hakkan uuest aastast ääretult tubliks (st et vähemalt 5 kilo tuleb maha saada juba enne rannahooaega). Luban!

Member

Head toidud tehaksegi ju söömiseks 😉 Järgmine trenn saab toimuma… eee… äää….. 30. dets, ma loodan.

Rees
    Member

@mannu wrote:

Kuidas te jõulud üle elasite 8) , mina igaljuhul kapsast ja verivorsti näha ei taha :lol:, kui siis järgmine aasta samal ajal ehk 🙄

Suht tagasihoidlikult, ainult üks suur ja hea söömaaeg ämma juures. Kaalu juurde tulnud (veel?) ei ole üldse!

Eile ja täna distsiplineerib mind kõhuvalu- kohe kindlasti ei ole see ülesöömisest. Kui sappi ära opereeritud poleks, siis oleks hirm, et see ta nüüd on… 😥

Aga mõnusad ajad ju veel ees- aastavahetusel teen ise “pipstükkidega” laua, mida siis tütre, õetütre ja pisipojaga naudime ning kahe nädala pärast saabub sünnipäev! Siis plaanin itaalia köögi kokaraamatu kohe paariks päevaks padja alla panna ning üldse mitte kokku hoida ja koonerdada 😉 😉

stuart
    Member

J6ulud ei olnud yldse tapvad, kuigi sai smectat ja s8etablette igaksjuhuks muretsetud ja j6ulus88made vahepeal n2kitsemiseks puuvilju :D
    Klubi j6ulujoodud olid hoopis hullemad (huvitav, kas keskajal mitterammusaid toite ka tehti… 🙄 ). Kilokese-pooleteise juurdetulekuga ma olen kohe arvestanud, ei j6ua pyhade ja sessi k6rvalt neid kaloreid niiv2ga j2lgida, peaasi, et syya nii, et endal hea tunne oleks, st mitte yleliia ja mitte ka koledasti n2lgida.
    Eks jaanuarist j2lle j2lgib :D

Sibulaplix
    Member

Nii mina hakkan tänasest kaalu jälgima. No esialgu vaatan, et mis ta näitab ja kuhupoole liigub ja siis hakkan miskit ette ka võtma. Ahjaa tänasest otsustasin ka peale kuute mitte süüa enam. (hmm, aga mu terve püstaku jagu borssi ei saa vist valmiski selleks kellaajaks)

Kaal täna hommikul 88,4 kg see on siis niipalju kui 8 kg vähem sellest päevast, kui ma omale kaalu koju tõin. (see juhtus mõni kuu tagasi)

Juulike
    Member

Ma ühinen Sibulaplixiga. Alates homsest. Ma ei julgegi oma kaalu kasutada…

stuart
    Member

Mul on kusjuures Tallinnas selline ilus klaasist plaadiga elektroonilise n2idikuga kaal, sajagrammise t2psusega… ja Tartus on voodi all sajakroonine mehaaniline kaal, mis n2itab 10 kg v2hem, kui peaks 👿 , mingi reguleerimine ka ei aita :( Tundub justkui kaaluj2lgija unen2gu, eks, aga tegelikult on n6me…

Villalind
    Member

Mul on veel jõulukomme alles. Ma kardan, et kui ma hakkan oma kehale sellest hullust jõulutamisest puhkust andma, siis on need kommid köögikapis munapühadeni. Pean enne kõik enda ümbert lagedaks sööma. Vist ületuleval nädalal saan raporteerida rohke rohelise ja väherasvase liha tarvitamisest ning null-tolerantsist magusa suhtes.

Member

mina käisin täna peale paarinädalast pausi trennis ja lubasin et sel aastal enam kapsaid ja vorste ei söö (ikka raske on peale sellist nuumamist trenniga alustada)

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 358 total)
  • The topic ‘isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest’ is closed to new replies.