isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 358 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minu elu ainus vesiaeroobika kogemus oli Rasedate Vesivõimlemine. Ja oktoobris saab juba 7 aastat mitte enam rase oldud (lapse sünnipäev noh)Mulle see vesivõimlemine väga-väga meeldis. Imelik, et ma pole selle peale tulnudki et sinna võib ka MITTErasedana minna. Peaks vist tõesti minema…

Susa
    Member

@Kristab wrote:

Imelik, et ma pole selle peale tulnudki et sinna võib ka MITTErasedana minna

🙄 smile_sik

pusapesa
    Member

minul plaanis üks väga suur samm tervise kasuks.. kas see samm ka stutud saab, saan ehk öelda 17. septembril. (aga siia panen märgi maha, et avalikult juttu tehtud ja niisama seda enam jätta ei saa :) )

tintsik
    Member

Aruanne

4 nädalaga on Kaalujälgijate abiga kadunud 5,1 kg (vahepeale on mahtunud ka üksjagu patustamisi nii magusa kui ka rasvase toiduga 😳 ). Selle kuuga on muutunud veidi ka toitumisharjumused – ilma vett joomata ei oska olla ja köögivilja peab taldrikul olema ikka mehiselt (kui pole, on kohe miskit puudu).
    Lisaks sellele käin 3 korda nädalas vesiaeroobikas ja vesivõimlemises, see viimane oli ikka megavinge trenn. Käisin seal koos oma tütrega, kes on väga heas füüsilises vormis ja tema arvamus oli, et nii raske oli kõike kaasa teha. Tempo oli kiire ja kogu trenn väga intensiivne. Pärast oli mõnus surin kontides.
    Ja et liigutamisvõimalusi ikka rohkem oleks, lähen septembri teises pooles ka seltskonnatantsu kursustele – vot nii!
    😉

Member

Ma unustasin tööl enne puhkust kaaluda 😳 ja kodus mul sellist masinat pole. Aga see on kindel, et riided istuvad palju paremini. Tänane päev oli trennivaba. Eile käisin jõusaalis ja homme hommikul plaanin rattasõitu.

Kõigile tublidele isetegijatele, kes armastavad liikumist, üks tagasihoidlik kimbuke aas-käokingi icon_hb

tintsik
    Member

Oh, tumevalge, sa oled nii tubli, käid hommikuti rattaga sõitmas! Ma ei saa kohe kuidagi ennast hommikuti sportima, kuigi ju võiks. Näiteks kepikõndima või rattaga sõitma.

mannu
    Member

Ei mina ka hommikuti ei saa sportima , hea et töölegi õigeks ajaks jõuan 😉 . Aga see eest õhtuti olen tubli endiselt 😉
    Tintsik : su tulemus on ju lausa super ! 8b66t

Silpsolps
    Member

Mina siin kuu aega tagasi hõiskasin, et 4 kilo läinud ja mehel samamoodi. Nüüd on aga asjalood sedamoodi, et viimase kuuga ei läinud midagi maha, aga mehel jälle 4 kilo läinud! Täitsa ebaaus! Sööme ju ühtmoodi toitu… (mina ainult natu-natuke rohkem magusat :oops:)

tintsik
    Member

Silpsolps: küll ta vaikselt jälle minema hakkab, mul ka vahepeal oli nädal, kus midagi maha ei läinud. Peaasi et midagi juurde ei tule 😉

Member

Täna hommikul startisin rattaringile kell 7.15, kui olin noorema poja äratanud ja talle kakao valmis teinud, aga kodupoole teel olles sain aru, et 8 paiku läheb liiklus ikka tüütult tihedaks….. 😳 Homsest tuleb varem minna :D Ma ju praegu puhkusel, saan hommikuid vabalt võtta.

Member

Issand, kui tublid mõned on. Minu jaoks tähendab., et kui puhkus on, siis enne 12 voodist ei tõuse (korraks võib ju välja minna, et süüa-juua voodisse tuua)

Member

Kallis Kristab! Ma ei saanud veel paar aastat tagasi aru inimestest, kes suudavad hommikuti teha midagi peale hädatarvilike toimetuste…… icon_reloj Nüüd muigan enda üle, et nähtavasti on mul vanaduse tundemärgid :D

Member

Mina jälle loen ja mõtlen, et kui supertegus sa oled (see ju just nooruse näitaja). Mina jälle nagu vanainimene ei saa kuidagi voodist välja. Täna hommikul alustas äratuskell 7:00 ja 7:50 otsustasin, et enam ei saa kuidagi äratust korduse peale edasi lükata (8:00 on vaja kodust lahkuda, et enam-vähem õigeks ajaks tööle jõuda) . Ja lapse olen ka ära rikkunud, see on igal hommikul kaisus (kui enne mind tõuseb, siis minu voodis ja kui mina teda äratama lähen siis haarab ümber kaela kinni ja tõmbab enda voodisse) ja ütleb et MÕNULEME. Aga järgmine aasta läheb laps kooli ja siis hakkame korralikuks. Valus saab see olema
    PS. Inspireerituna siinsest foorumist lähen järgmine teisipäev esimest korda üle saja aasta trenni.eks näis kauaks mul seda indu jagub

Member

Edu Sulle trennis! Loodan, et on vahva treener ja Sa jäädki seal käima. Mis seal salata, treenerist sõltub väga palju.

Member

Oi jah eilse seisuga selgus, et trenni (vähemalt esimesed 3 nädalat) jääb mul minemata (tüüpiline – enne kui ma trenni minna jõuangi, tuleb juba midagi vahele, see vist on ikka märk, et sport pole minu jaoks 😉 ). Selgitus minu blogis

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 358 total)
  • The topic ‘isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest’ is closed to new replies.