isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 358 total)
  • Autor
    Postitused
    mannu
    Member

@tintsik wrote:

Aga ehk võiks keegi hakata kepikõndimise projektijuhiks – selliseks, kes iga päev avalikult aru pärib “kas täna käisid kõndimas”. Kõigi ees oleks ju väga piinlik tunnistada, et pole iseloomu või et jälle ei “saanud” minna. Mul nii väga oleks tarvis kedagi kamandajaks :D

Ma võin iga päev su käest seda küsida küll 😆
    Ise olen kõndinud ka nüüd juba 3 kuud jutti iga päev. Meil on siin nii ilus mäeke kus ma käin. Peaks ükspäev fotoka kaasa võtma ja teile ka seda vaadet näitama, juba sellepärast tasub end toas välja ajada.
    No ja loomulikult kaal 😳 ja haiged põlved 😡
    Nüüdseks 20 kilo läinud ja enesetunne super !!!!!! 8)

tintsik
    Member

Aga kuule mannu, ma oleks tegelt ka väga tänulik, kui sa küsiks, et kas käisin… “ei” vastates hakkaks varsti ikka väga piinlik 😳
    Mul tegelikult siin ideaalsed tingimused, linna piir on umbes 500 m kaugusel ja aknast välja vaadates tuleb täiega maaka tunne peale. Täna näiteks sõid kitsed võsatuka juures heinamaal, mingi 50 m kaugusel. Ongi vaja ainult minna… aga mindud ei saa :(

Member

Oehh, mina mõtlen viimased paar nädalat sellest, et leiaksin endale uue kodu. No mitte ei leia sobivat, kord on hind üle jõu käiv ja siis jälle korter ise mittesobiv. Kurb on olla kohe ja täiesti nõutu olen senz3

Sibulaplix
    Member

ma usun et küll sa käiks ka tintsik, kui kaaslane oleks võtta. mul on ajaga muidugi piirang, et sobib ala keskööl või hommikul ala kell 6.00 minna, siis on lapsed vagusi ja kodus ka täiskasvanu silmad kõrvad olemas >:P😛 aga katsu selleks ajaks kaaslane omale leida….võimatu vist

tintsik
    Member

tundub üsna võimatu jah :D
    mind ei saa kell 6 kepikõndimiseks mitte ühegi nipiga üles!

Rees
    Member

@mannu wrote:

Ise olen kõndinud ka nüüd juba 3 kuud jutti iga päev. Meil on siin nii ilus mäeke kus ma käin. Peaks ükspäev fotoka kaasa võtma ja teile ka seda vaadet näitama, juba sellepärast tasub end toas välja ajada.
    No ja loomulikult kaal 😳 ja haiged põlved 😡
    Nüüdseks 20 kilo läinud ja enesetunne super !!!!!! 8)

Issver-sussver, Mannu, sa oled nii tubli! Ma kogu aeg võtan ka ennast kokku, aga kuidagi ei saa hoogu sisse…

Susa
    Member

20 kilo!!! Mannu – sa oled supertubli! Kuna sa alustasid? St. kui kaua selle 20 jaoks aega läks?
    Vinge ikka tõesti 😯 :D

Sibulaplix
    Member

kolm kuud ma loen välja mannu jutust 🙄

Susa
    Member

Ma lugesin, et kolm kuud kõndinud. Aga Mannust võib uskuda küll, et ta kohe esimesel päeval ka kõndimisega alustas :) ;)

Sibulaplix
    Member

minu meelest tal maru ruttu ikka kadunud need kilod küll ja see on ju tore, ma olen kohe kade, et mul pole sellist naabrinaist ja sellist iselooma, nagu mannul :D

Sibulaplix
    Member

@Susa wrote:

Ma lugesin, et kolm kuud kõndinud. Aga Mannust võib uskuda küll, et ta kohe esimesel päeval ka kõndimisega alustas :) ;)

eem, mis sa nüüd mõtlesid sellega??? mul keegi juhtmed läbi lõiganud vist… 😆

Susa
    Member

Ehh noh – mõtlesin seda, et tavaliselt alustatakse lihtsamast – st söögi valimisest. Ja hiljem tuleb siis sport juurde – kui tuleb :P Aga Mannu on nii jube tubli, et temast võib seda ka uskuda, et ta kohe esimesest “korralikuks hakkamise päevast” ka kõndima hakkas :D

Ma tunnen ka puudust sellest, et keegi viitsiks muga koos välja vantsima tulla! Kasvõi niisama – ega igaühele ikka käimiskeppe kätte ei pressi! Aga tuleb endas see Ise Loom üles leida ja välja ajada. Nüüd juba sügis käes – on lihtsam kui suvel. :P

Sibulaplix
    Member

mu meelest mannul jah käsikäes need käinud on :D

eria
    Member

Aga mina hakkan vist tõbiseks jääma!! No nii külm on ,nina tilgub ja pea lõhub??
    Lähen parem magama ehk on hommikul parem!?!

😳

Member

Vahi kui vaikselt August uksest sisse marssis. Ei pannud tähelegi. Juba üle poole tunni tagasi tuli :P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 358 total)
  • The topic ‘isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest’ is closed to new replies.