Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 81 total)
  • Autor
    Postitused
  • #163486 Reply
    Heily
    Member

Karm!!! 😳

#163487 Reply
    Susa
    Member

Isetegijate top 3 ka:

Iris Vesik – Ice Gold Story: 37% 52 häält
    Kreisiraadio – Leto Svet: 27%, 38 häält
    Birgit Õigemeel – 365 Days: 13% 19 häält

Ise küll ei näinud kontserti, aga võidulaul on ju päris naljakas :P Saavad eestlased ka üks aasta asja lõbusalt võtta, muidu kõik närivad küüsi ja higistavad, et kas saame poolfinaalist edasi või mitte :D
    Lõõgastusaasta :D

#163488 Reply
    Member

ihii

#163489 Reply
    Sibulaplix
    Member

ma lihtsalt ei olnud selleks valmis, mulle Iiris väga meeldis…. Äkki teevad lugu niisama ka paremaks :)

#163490 Reply
    Heily
    Member

@Susa wrote:

Ise küll ei näinud kontserti, aga võidulaul on ju päris naljakas :P Saavad eestlased ka üks aasta asja lõbusalt võtta, muidu kõik närivad küüsi ja higistavad, et kas saame poolfinaalist edasi või mitte :D
    Lõõgastusaasta :D

Selle koha pealt olen täitsa nõus!!! Laul oli naljakas ja täitsa ok, aga ise ei oleks teda Eurovisioonile küll saatnud!!! Nüüd tuleb ehk loota, et ka teised rahvad meie huunorit mõistavad… 😉

#163491 Reply
    tiggr
    Member

Iirisest on muidugi kahju aga samas mõeldes, milliseks on muutunud viimaste aastate Eurovisioon, siis on Kreisid täitsa omal kohal. :P

#163492 Reply
    Mercar
    Member

Järgnevate aastate jooksul tuleb rahvus maha salata et mitte ennast intelligentsete välismaalastest tuttavate juuresolekul maa-alla häbeneda 👿
    Selline tase meil siis ongi. Huumor missugune. 🙄

#163493 Reply
    Drex
    Member

see ongi ju üks suur jant seal…

#163494 Reply
    Member

Mina olen rahva valikuga kohe täitsa rahul, sest mida muud see Eurovisioon ikka on kui üks šou. Lauluvõistlusest on asi ikka juba aastaid olnud väga kaugel. Nii, et õige laul õiges kohas.

#163495 Reply
    Member

Mulle ei meeldi.

#163496 Reply
    meery
    Member

Eurovisioon ongi ju üx palagan :D Õige lugu läks sinna. Vähemalt jääb see lugu meelde ja hakkab “kummitama”. Ega see Soome lugu 2 aastat tagasi parem polnud, aga ära võitis. Mulle meeldis Supernova, vast kah sellepärast, et seal ju Tartu poisid. Aga Irise laul ei jäänud isegi meelde mitte.

#163497 Reply
    Member

Aga mis lugu siis viisule laheb?
    Kreisiraadio v6i?

#163498 Reply
    Member

Kreisika poisid ikka jah!

#163499 Reply
    redfox
    Member

ja mind laimab Eesti Päevaleht

tore on.

#163500 Reply
    stuart
    Member

@redfox wrote:

ja mind laimab Eesti Päevaleht
    tore on.

Hmm, see blogiteema? Kas inimeste blogipostituste kasutamiseks justkui luba ei peaks kysima?

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 81 total)
Reply To: Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…
Your information: