Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 81 total)
  • Autor
    Postitused
  • #163471 Reply
    redfox
    Member

Mina saadan Taavi. sest teised on kas rämps, viletsad sõnad rikuvad ära või kaovad esinejad stilistika tõttu lava sisse. Rolfil pole jälle häält ollagi. laulukarussell. Nagu 12-aastane…

aga ESCTpday foorumis on mingil kummalisel kombel muu euroopa eurovisioonihulludel selline lemmik kelle peale meie siin üldse ei tule. Luisa ja Margus. ma ei tea mida nad tas leiavad. aga teda nemad tahaksid sinna. ma ei oleks seda pakkunud ei parimaks ega halvimaks jätab täitsa ükskõikseks. võibolla see on tüng, et nad tahavad et me vale õnge lähewks

#163472 Reply
    Lynx
    Member

Nujaa aga Taavi ei oska ju laulda…või kui muidugi seda kriiskamist laulmiseks nimetada saabki üldse

#163473 Reply
    nilsson
    Member

Mina ei tee kunagi ühtegi laulu maha, pole minu stiil ja mulle ei meeldi kui seda teevad ka teised (inimesed kes ise laule ei kirjuta) igas laulus on hinge ja südant ja palju TÖÖD, ka esitajad on tublid ja annavad endast parima. Kõik nii loojad kui ka esitlejad on tublid. Kui peab valima siis valin kreisiraadio, sest eesti ei ole veel eurovisioonil tsirkust teinud, sakslased on selle juba ära proovinud ja see oli nagu külm dušš keset suvepäeva ;)

#163474 Reply
    redfox
    Member

taavi oskab jumala hästi laulda. mul on isa laulja ja rannapi kursavend, mul mitu nooremat sugulast lauljad. ma arvan et saan mingil määral aru mis laulmine on. aga vot selle Stefani tüübi esitust küll keegi laulmiseks ei nimeta miskipärast. Ega ka Kreisiraadiot. no milleks saata nii eilane ja äratüüdanud asi . kui õieti pulli teha siis saaks teiste; nn normaalsete lugudega jännates palju rohkem nalja. Nt panna Its never too late laulus Luisale ja sellele teisele siuksed kostüümid selga mis kujutavad skype´i seadet, või las One on One laulus olla kõik loo lõpuks alasti. see oleks pull. Kreisiraadios pole mitte midagi pulli. kus me elame, 1980ndates või?

#163475 Reply
    Member

Minu arust on Rolf Junior kõige parem. Selline meeldejääv laul ja Mika – lavakujundus, mis kindlasti ka meelde jääb. :P

Ma tõesti palvetan, et ainult see Leto Svet sinna ei läheks. Muidu mina enam välismaale minna ei julge. Selline lolli ja maitselageda eestlase tunne tuleb. Pealegi, ülejäänud Euroopa eestlaste oma naljadest aru ei saa.

#163476 Reply
    Member

minule meeldis kõige rohkem Iris. Ta on selline.. rikkumata. ETVs näitas kuiväga ta rõõmustas oma tanksaabaste üle. :P see panigi mindmõtlema, et ta nii puhas ja rikkumata.
    ja ilus meeldejääb laul ka.
    eks seda lavakujundust nagunii veel “näpitakse”, ükskõik kes siis eestit esindama läheb.
    Leto Svet oli veidi maitselage, aga laul selline naljakas- tilulilu- lastelaul :D
    Rolf mulle ei meeldi, laul vääga tüüüpisch ülesehituse, lava nagu homoparaadi aegu, ja kus on selle tüübi mehelikkus?
    teised sellised tavalised lood, jäid kõrvu, aga ei midagi uut.
    Birgiti laul oli ilus, aga harva viimastel aastatel lähevad rahva südamesse need armastusbalaadid.

#163477 Reply
    Kissu
    Member

Irisel on väga lahe hääl mu meelest ja lool polnud ka miskit viga. Rolf ja Kreisiraadio tegid mõlemad palagani, aga erinevalt Rolfi loost, millest jääb meelde ainult see, et oli palagan, jääb Kreisiraadio LUGU meelde. Seepärast võib mu meelest Kreisiraadio vabalt minna, nad vähemasti ei võta seda kõike nii tohutult tõsiselt, et veri ninast väljas. Ja et pärast ei tihkaks välismaale minna – no ma ei tea, mina nt ei mäleta eelmise aasta eurovisoonilt mitte ühtki lugu, isegi võidulugu mitte. Ilmselt nii halva mäluga inimesi palju pole, aga miskipärast mulle tundub, et väga vähesed võtavad eurovisiooni nii tõsimeelselt kui eestlased.
    Ülejäänud 7 lugu on mu meelest üsna ühtlane mittemidagiütlev mass. SKA-faktor on iseenesest tore. Mulle selline muusika täitsa meeldib, aga ei eristunud ta kahjuks teistest eriti. Birgiti lugu pidin arvutis mitu mitu korda pingutusega kuulama enne kui terve lugu kuulatud sai ilma totaalse tähelepanu hajumiseta.

#163478 Reply
    Minuliisu
    Member

Mina vaatasin nad nüüd ka kõik ära. Ja ega mina valida lihtsalt oskagi. Pole minu stiil ja ma ei leia nende seast kedagi, keda kiita või laita.
    Kui vaadata tsirkuse koha pealt. Siis saadaksin ka Kreisiraadio.
    Aga see puhtalt minu arvamus. 😳

#163479 Reply
    stuart
    Member

Njah, suutsin l6ppkokkuv6ttes ainult kaks lugu l6puni kuulata, Irise oma, sest lugu ja h22l kokku olid t2itsa head (aga helimees tuleks ikkagi maha lasta 😈 ) ja Supernova, sest karp vajus lahti, kui laulja 2ra tundsin (Tartu poiss, noh, v6i v2hemasti 10 a tagasi oli 😆 . Lugu ei olnud tegelikult ka v2ga krampe tekitav.)

#163480 Reply
    Member

Mina saadaks Iirise aga naljapärast saadaks ma Kreisiraadio :D
    minu meelest kriiskas Iirise loos Dave Benton refrääni ajal natuke liiiga kõvasti aga noh muidugi pole mina mingi ütleja :) pole kummalgi laulul midagi väga viga :D

#163481 Reply
    Dreamer
    Member

mina andsin hääle Birgiti poolt-tundus selline täpselt eurolugu, kuigi sai käia lapsega Pipi,Nuki, Puhhi etendusel Pärnus ja mulle Iiris pipi rollis väga meeldis-hästi energiline laval ja hääl oli tõesti supper. eurolugu siiski nii ei meeldinud, mulle just Bentoni hääl refräänis meeldis :)

#163482 Reply
    Sibulaplix
    Member

EEEIIIIIIII!!!!!!!! SEDA EI OLE OLEMAS…

#163483 Reply
    Member

:P
    Näed, on!

#163484 Reply
    urviki
    Member

😳 👿

#163485 Reply
    Mimm
    Member

njah 🙄

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 81 total)
Reply To: Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…
Your information: