Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 81 total)
  • Autor
    Postitused
  • #163456 Reply
    Lilleke
    Member

Minule meeldis
    Birgit Õigemeel – 365 Days

#163457 Reply
    Member

Birgiti laulusõnad meenutasid mulle üht teist lugu ja Iirise esitus tuli kuidagi hästi tuttav ette…

üllatuseks meeldis mulle Taavi lugu :D (aga mulle kõlbab ta kuulata ainult nii, et ma teda ei näe :D vaadates tundub nagu hakkaks ta kohe oksele vms 🙄 )

#163458 Reply
    Member

Riskides olla ebapopulaarne, tunnistan, et minu lemmik on Leto Svet. 8) Tuju läks nii heaks seda lugu kuulates, aga eks seda lugu olin erinevalt teistest juba mitu korda kuulnud. Ma leian, et just seda lugu oligi vaja meie Eesti laulude sekka, kas ta siis võidab või mitte.
    Tõmmata paralleele Võsa Petsi ja Kreisiraadio vahel on vägivaldne. Ainult mitte Võsa Pets!

#163459 Reply
    Lilianake
    Member

See aasta üldse kuidagi kehvad laulud, st ei ole minu maitsele, aga halvimatest parimiad on Kreisiraadio ja Iiris Vesik. Mulle Iirisi meeldib, juba ” Kahest taktsist” hakkas meeldima. Tal nii hea kõlav hääl ning nii omapärane.

#163460 Reply
    Member

Labane või mitte, aga ainus lugu, mis polnud surmigav, oli seesama “Leto svet”. Ülejäänud osa saatest oli üks tüüpiline Euroulg 2008. Aga kellelgi võiks jätkuda julgust sellele oma aja äraelanud šlaagrifestivalile punkt panna. Olemas võib ta ju olla, aga mingit suurt mõtet sellel üritusel küll ammu enam pole.

#163461 Reply
    karliis
    Member

Mina isiklikult pole kreisiraadio fänn, aga “Leto svet” on täpselt see lugu, mis näitab, kui mandunud ja absurdne üritus see Eurovisioon on…

#163462 Reply
    Member

Saadaks Kreisiraadio või geiparaadi, mõlemad piisavalt nilbed ja ajuvabad, et võivad finaaligi jõuda. Iiris kah täitsa tore, kerge küsimärgi tekitasid ainult paljad pillimängurid ja Matrixist väljahüpanud taustalauljad. Taavi laul meeldis väga, eurovisioonil jääks aga arvatavasti kuhugi viimaste hulka.
    Ei, ma ikka valin Rolfi, ägedad vuntsid ja laul oli kah täitsa kuulatav :P

#163463 Reply
    Member

mina saadaks Birgit Õigemeele. kuna mulle meeldis väga laul. mulle meeldis Rolfi laul ka, aga see et nii palju värve oli ajas mind närvi.

#163464 Reply
    urviki
    Member

Võidulauluks vast ei saaks-aga mulle meeldis Ice-cold story :)

#163465 Reply
    Member

Mina saadan Iiris Vesiku:)

#163466 Reply
    krisse
    Member

Minule meeldis ka pisike Iiris ja ice cold story. Täitsa huvitav laul oli. Aga ma ei oleks ka väga kurb, kui läheks leto svet, sest kui teised riigid võivad vahest eurovisiooni puu taha saata ja seal lolli mängida, siis miks meie ei võiks.

#163467 Reply
    Member

@krisse wrote:

Minule meeldis ka pisike Iiris ja ice cold story. Täitsa huvitav laul oli. Aga ma ei oleks ka väga kurb, kui läheks leto svet, sest kui teised riigid võivad vahest eurovisiooni puu taha saata ja seal lolli mängida, siis miks meie ei võiks.

Sama siin!!!! Kui minna, siis rõõmuga!!!

#163468 Reply
    Juulike
    Member

Eurovisioon on niivõrd haige üritus, et sinna võikski saata just Kreizi Raadio täiesti haige looga. See ei ole ju muusika vaid estraadi ja muidu show üritus. Muud lood ei kvalifitseerunud paraku 😈

#163469 Reply
    Drex
    Member

samas
    jagagu need võidukohad enne ära, ja siis üks üldine laulupidu. Niikuinii on laulul sealjuures suht väike ülessanne

#163470 Reply
    Kiviline
    Member

Mina ei vaadanud pilti (arvuti ei anna lihtsalt korralikku ühendust) vaid kuulasin lugusid ja meeldejäävaim on kahtlemata “Stefani”. Oleks ta veel inglise keeles ja pisut rokilik-rämedamalt (õõõige tsutike) kõlav siis selline lihtne, selge ja arusaadav lugu, lisaks meeldejääva viisiga, peaks saama üsna head hinded. Liigne filosoofia ei lähe massidele juba ammu peale ja mitte keegi ei viitsi eriti mingi suvalise maa loo sügavamõttelisusesse süveneda. Ja ausalt, ega keegi ei esita küsimust, et mis ta seal teeb ja miks karvane jne…see ei huvita kedagi, iga inimese oma asi, kus ja kellega käib. Mida lihtsam tekst ja meeldejäävam viis, seda parem. Kuid…oma “miski” peab ka sellistel lihtsatel lugudel olemas olema. Praegu on olemas hea aines, millest võiks midagi teha, aga sellegi poolest – minu esikoht Sal-Sallerile.

Kahtlemata on hea lugu “365 päeva” ainult, et esitus…nii leige ja kiretu. (huvitav, kuidas kõlaks, kui seda lugu laulaks näitks Leona Lewis?)Birgiti hääl on maailma mõistes kena taustalaulja hääl, kahjuks ei midagi enamat. Sama Luisaga. Luisa hääles on sellist metalli ja läbilöögivõimet isegi ehk rohkem. Nad on tublid tüdrukud mõlemad, aga suurel laval…kahjuks ei löö nad millegagi.

Ice-cold story – selline hääl, nagu Iirisel on praegu väga moes. Lapselik, tugev ja samas väga omapärane. Siin on ehk lugu ja esitaja kõige paremas koosluses. Pisut kõbimist, et laulja hääl ja laul veel paremini kokku sobiksid ja selle looga võiks täitsa proovida.

Kreisiraadio – ei tasu muretseda, et aru ei saada, saavad! Ja need, kes punkte ei anna, ei anna punkte teistele meie lugudele nii või naa. Kreisiraadio saatmine on selline muretu minek, saavad edasi siis võib kindel olla, et jõuavad üsna ette otsa, ei saa – noh pole ka midagi, sest paraku on meie teised lood sellised, et edasipääs on siiski võrdlemisi raske.

Ülejäänud lugudest ma ei räägi, sest pole midagi rääkida. Sarnaseid lugusid tuleb sinna Eurovisioonile hulgim, kes ilmselt ei võida.

Ja nüüd kõige lõpuks, et see on minu isiklik arvamus ja Eurovisioonile saatmise protseduuri ma ei sekku. Mul pole võimalik ju siit hääletadagi 😉 Lihtsalt mul endal ka huvitav pärast vaadata, kui põõsasse ma oma jutu ja muusikamaitsega panin :D

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 81 total)
Reply To: Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…
Your information: