Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 81 total)
  • Autor
    Postitused
  • #163441 Reply
    pusapesa
    Member

@Kristab wrote:

Leto Svetist – mis see eelmise aasta Ukraina Verka Serdechka parem oli, aga sai kokkuvõttes teise või kolmanda koha. Meil oli pojaga kokku lepitud, et mõlemad saavad 2 kõnet teha ja tema valik nr. 1 oli Ukraina 😯 😯 . Nii et labast nalja armastavat rahvast on igal pool (tule jumal appi, eestlasedki andsid viimastel valimistel Võsa Petsile üle 3000 hääle – kuig ta ütles, et ta ei kavatse Riigikogus mitte sittagi teha ja kogu värk on pulli pärast – sellised, me siis olemegi 😉 )

Verka – Danzen! 😆

teise koha sai.

#163442 Reply
    Member

Kusjuures mulle ka Rolfi lugu meeldis, kahjuks ei olnud ta (esitus) eriti veenev, tundus, et näitles. Aga muidu väga broo! Tahaks veel kuulda

#163443 Reply
    pusapesa
    Member

kuula, etv lehel üleval ;)

#163444 Reply
    Verpin
    Member

ju mul on kummaline tuju või veaga maitse, aga mulle meeldib Taavi, tegelikult väga

#163445 Reply
    Member

Mulle meeldis ka Iiris

#163446 Reply
    Member

Ma ei saadakski kedagi. 🙄

#163447 Reply
    Drex
    Member

ma juba selles eas, et Vesik oli mul viimaste hulgas 😳

#163448 Reply
    AlleRaa
    Member

Egas ma ka esimeses nooruses pole, aga mulle Iiris väga meeldib! Hääl minu poolt! Külmavärinaid tekitab ice-cpld-story!

#163449 Reply
    Member

1. Kreisraadio – Leto Svet – selle kohta ütleks, et tule, taevas, appi. Muusikaline peeruhuumor. Pelgalt inetusega lööma minna oleks nagu natukene primitiivne. Võrno tegi targasti, et Aafrikasse pages. Minul isiklikult on hr Leinatammest siiralt kopp ees – üks õnnetu inimene, kes ei tea, kus ta koht on ja seepärast otsib seda igalt poolt ja nõuab tähelepanu. Niiviisi, Tarmo, pole uus infarkt kaugel. Esimene ja selgelt viimane, ptüi…
    2. SKA Faktor – Real Big Money – väga ebaühtlane, jupiti nagu hea ja jupiti mitte eriti. Kokkuvõttes siiski mitte eriti, kuigi siinkirjutaja kolmas eelistus parema puudusel.
    3. Rolf Junior – One on One – pisut liiga palju ägamist. Rolf on kadunud Freddie riidekapi kallal käinud. Neljas. Vilgats matrjoškaunivormis oli värskendav ja vikerkaarelipp, mille Paadam pooleks murdis, oleks asjale ainult kasuks tulnud.
    4. Taavi Peterson – Question Man – viisimeister Rannapi haltuura, mis lapseliku siirusega ette kantud. Ülestöötatud kaubamärki tuleb hoolega hoida, vana rasv kipub ruttu sulama. Seitsmes koht on paras.
    5. Kristjan Kasearu ja Paradise Crew – Üksinduses – kui kogu eurovisioonipublik koosneks eesti tiinekatest tibidest, siis poleks paremat. Minult üle kuuenda koha kahjuks ei tule, mina olen vana ja panetunud.
    6. Birgit Õigemeel – 365 Days – loo taustaga oli totaalselt üle pingutatud. Teise sätungiga oleks ehk ettepoole jõudnud, aga praegu kippus selgelt nõretama. Viies.
    7. Luisa Värk ja Traffic – It`s Never too Late – mittemidagiütlev ja mitte-meeldejääv, aga vaadata-kuulata polnud viga, piinlik ei hakanud. Eelvoorust edasi niikuinii ei saaks ja esimene ka ei ole, niisiis vahet pole. Palju õnne teise koha puhul.
    8. Supernova – Stefani – no mida teeb üks karvane muusikamees mingi blonde juures üheksast viieni ja mida blonde sel ajal ise teeb??? Jäigi selgeks saamata. Laadalugu. Tagantpoolt teine ehk siis üheksas.
    9. Iiris Vesik – Ice-cold Story – üle keskmise lugu väga heas esituses. Pakutud komplektist parim. Miks pidi tšellomängijad paljaks kiskuma, jäi arusaamatuks, aga ehk neile eurolaval ikke leitakse midagi selga.
    10. Luisa Värk ja Margus Vaher – God Inside Your Soul – lugu lihtsalt häbiväärselt kehv – härra Liitmaa enesekordus -, esitajate vahel puudub keemia ABSOLUUTSELT. Tagant kolmas e kaheksas.

#163450 Reply
    Verpin
    Member

:?:

#163451 Reply
    Member

zookoll smile_sik 12 points!

Aga jube oli küll. Õnneks ma kudusin sel ajal, pooltund ei läinud täiesti raisku.

#163452 Reply
    Urri
    Member

No hääle andsin Birgitile, aga üldiselt Mulliga nõus, saata pole tõesti mõtet kedagi, täitsa masendav.

#163453 Reply
    Susa
    Member

Zookolli analüüsi oli huvitav lugeda! :)

Meeldisid:
    *Iiris Vesik. Nii kummaline hääl :) Aga päris kift lugu. Taustavokaal oli super! Natuke hämmastav, et Dave Benton laulis tausta. Alasti kutid ehk sümboliseerisid seda ice-cold`i?
    *Birgit (kes mulle tavaliselt ei meeldi). Oli näha, et lugu tema jaoks kirjutatud, üsna hea lugu kusjuures. Taust oli tõesti 😯 Aga arvan, et Eurolaval ei jõuaks taaskord kuhugi. Üksikuid armastusest laulvaid naisi on seal laval kindlasti kümmekond.
    *Leto Svet – lihtsalt nii ajuvaba, et võiks ehk kõige tõenäolisemalt finaaligi saada. Vähemalt jäi meelde ja tibid olid ilusad. Aga enne peaks väljamaalastele tegema Kreisiraadio tutvumiskursuse :P

Kahju oli, et mõlemad laulud mida laulis Luisa, olid nii mannetud ja üldse mitte temalikud. Polnud ju talle kirjutatudki. Trafficu noormees oli vähemalt lõbus ja lahe. Teine kutt aga hoopis ära ehmatatud.

Kui Taavi telekas esineb, siis eraldun ma alati teise tuppa või katsun millegi muuga tegeleda, et mitte teda näha ja kuulda icon_aohu

Kogu saatest jäi kummitama üks sõna – Stefaniiiiiiiiiiiiiii
    :D
    Häält ei oska kellegile anda. Praegu.

#163454 Reply
    pusapesa
    Member

minupoolne edekabel (ei reastanud tõenäosuse vaid oma südame järgi)
    1. Rolf Junior – One on One (parajalt kreisi, et mitte kaduda tüüpiliste lembelaulude sekka – jääb meelde vähemasti)
    2. Birgit Õigemeel – 365 days (lembelaul aga sümpaatne.. paljude valik vast)
    3. Iiris Vesik – Ice-cold story – see koht oli hea, kus kevad tuli.. muu jäi natuke üheülbaliseks.. ja mulle just meeldisid palja ülakehaga tšellistid ;)
    4. Taavi Peterson Question man – midagi halba öelda ei oska.. samas ei olnud ka midagi väga väga head..
    5. Luisa Värk & Traffic – It’s never too late – armas laul.. kuulata on täitsa hea.. aga ikkagi tundub, et ei olnud päris Luisale kirjutet..
    6. margus Vaher ja Luisa Värk – God inside your soul – algab abbalikult, edasi tuleb mingi jaanika sillamaa aastatetagune eurolaul.. ainus asi, mis üllatama pani, et liis lass on sõnade autor.. (polegi päris nii, et lased taskulambiga valgust kõrvast sisse ja silmad löövad kohe särama?)
    7. SKA Faktor – Real Big Money – eem.. 🙄 mulle mõned lood sellelt bändilt meeldivad väga-väga.. see aga niipalju mitte. sorry
    8. Kreisiraadio – Leto Svet – tasuta tsirkust ja leiba rahvale.. kuigi sõnad ise-enesest täiesti geniaalsed :D :D :D (see tõlge eesti keelde)
    9. Supernova -Stefani – nrrgh.. sõnadele mõteldes.. brggh.. mingi paks karvane õllekõhuga tölkam käib iga päev siis, kui kõik on tööle läinud, blondiini juures “teed joomas” ja nüüd teeb sellest teiste ees kelkimiseks laulu? – no niimoodi ma siit välja lugesin.. okei.. sõnad – see selleks.. üldiselt ei olnud ka suurem asi lugu..
    10. Kristjan Kasearu & Paradise Crew – Üksinduses (aah.. liiga tüüpiline.. teagi nüüd.. kohati nagu Padar, kohati aga rohkem Termikas, kui Terminaator ise.. pealegi ei meeldi mulle selle bassimängija liigne hargitamine – nii palju ei ole enam lahe :P)

Loodan, et kellegile oma arvamusega liiga ei teinud.. need vaid minu mõtted. 8)

PS: miks lõhmuse lugu ei olnud? 🙄 läks paadamiga tülli?

#163455 Reply
    Member

Minu kaks lemmikut olid Taavi ja Iiris, siin hääletasin siiski Iirise poolt, kuna tema lugu oleks selline, mis jääks arvatavasti rohkem kõlama – tema hääl jääb kergesti meelde (sellist teist vist ei ole!) ning need tšellokäigud on ka midagi sellist, mida just igas laulus ei kohta. Rannapilt oleks oodanud midagi natukene paremat, aga mida rohkem ma seda kuulan, seda rohkem ta mulle meeldima hakkab. Aga ta ei ole eurolaululik.

Kreisiraadio… jääks liiga eesti-siseseks ning iga korraga kuulates muutub üsna.. magedamaks.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 81 total)
Reply To: Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…
Your information: