Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 81 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3767 Reply
    Susa
    Member

Sel aastal siis selline teema :)
    Muidu oleme ikka küsinud, et kes rahva arvates võidab. Aga vaatame seekord, kelle isetegijad Eurovisioonile Eestit esindama saadaksid – nädala pärast hea võrrelda, kas käsitöörahva ja teiste eestimaalaste arvamus kattub või mitte :)

PS: igaüks saab oma lemmiku poolt hääletada vaid korra ;)

#163427 Reply
    Mercar
    Member

Rumal küsimus, aga kus neid kõiki kuulata saaks? Kas on kohta kus kõik koos olemas?

#163428 Reply
    Member

@Mercar wrote:

Rumal küsimus, aga kus neid kõiki kuulata saaks? Kas on kohta kus kõik koos olemas?

ETV-st peaks hakkama mingi saade kohe nendest :D

#163429 Reply
    Verpin
    Member

pühapäeval 13:25 kordab

#163430 Reply
    pusapesa
    Member

vasakus servas – Kuula eurolaule
    http://etv.ee/?0544826

#163431 Reply
    Sibulaplix
    Member

Iiris Vesik on minu lemmik.

#163432 Reply
    Sapsi
    Member

Birgit– ainuke, kes ei petnud ootusi 8)

Aga noh, eestlastel lööb aegajalt välja naljakas huumorisoon… niiet lõpuks sõidab nagunii Kreisiraadio

#163433 Reply
    pusapesa
    Member

midagi väga muljetavaldavat ei olnudki..
    kardan, et kreisiraadio-huumorist ei saa teised riigid aru.. iiris vesik kõlab nagu kerli kõiv.. muidu ma birgitit väga ei kuula aga sattusin ühele kontserdile 365 päeva jäi juba sealt meelde.. minu lemmik siis.. tavaliselt pole aga keegi, kelle poolt mina olnud olen, edasi saanud..

#163434 Reply
    Member

Hääl Iirisele, tihedalt kannul Birgit. Taavi ja Rannap mulle lihtsalt väga meeldivad, aga ei kujuta neid ette Eurovisioonil. Oleks meeldinud ka Margus Vaheri lauldud lugu, kuid kahjuks oli see duett, aga mul on tõrge Luisa Värgi suhtes

#163435 Reply
    Drex
    Member

Birgiti saadaks mina, kuid ma ei imestaks, kui sõidaks Leto Svet
    Minu jaoks uus tegija oli Vesik, aga miskit erilist ja meeldejäävat selles polnud

#163436 Reply
    Sapsi
    Member

Nali naljaks, kuid ma küll ei taha veel aastate pärast kuskilt kuulda/lugeda kommentaare Eesti “komöödiatrupist”
    Ja võidust pole mõtet rääkidagi. Selleks peaksime omale Balkanilt laulja tooma, siis oleks mingi lootus 🙄

#163437 Reply
    Mercar
    Member

Minu hääl ka Iirisele.
    Kusjuures eurovisioonil võiks Taavi ja Rannap isegi piisavalt omapärane samas mitte liiga kreizi olla et neil võiks hästi minna…

#163438 Reply
    pusapesa
    Member

äh.. nüüd jäi kummitama hoopis Rolfi lugu – kui see lavashow nii totter poleks.. lugu jäi kummitama küll..

#163439 Reply
    Member

Leto Svetist – mis see eelmise aasta Ukraina Verka Serdechka parem oli, aga sai kokkuvõttes teise või kolmanda koha. Meil oli pojaga kokku lepitud, et mõlemad saavad 2 kõnet teha ja tema valik nr. 1 oli Ukraina 😯 😯 . Nii et labast nalja armastavat rahvast on igal pool (tule jumal appi, eestlasedki andsid viimastel valimistel Võsa Petsile üle 3000 hääle – kuig ta ütles, et ta ei kavatse Riigikogus mitte sittagi teha ja kogu värk on pulli pärast – sellised, me siis olemegi 😉 )

#163440 Reply
    Rees
    Member

Eurovisioonile on täpselt paras saata Leto Svet- ikka igas mõttes täiega üle võlli! Aga meeldimise suhtes oli Taavi ja Iris parimad

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 81 total)
Reply To: Isetegijad saadavad Eurovisioonile 2008…
Your information: