Isetegijad Orkutis

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Isetegijad Orkutis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 55 total)
  • Autor
    Postitused
  • #99698 Reply
    Susa
    Member

@heily5 wrote:

@Susa wrote:

Aga milleks orkutti isetegijat? Meil on SIINSAMAS isetegija olemas ju :m8hh:

…et siis näitad oma orkuti sõpradele ka, kus sa suurema osa oma vabast ajast veedad :P

Ma näitan oma sõpradele parem kohe isetegijat :) Ja orkutis on ju nagunii täpselt needsamad inimesed su ümber, kellega suhtled ka messengeris või e-mailitsi või skypes.

#99699 Reply
    Member

ei, reklaam pole kunagi paha (räägitakse, et isegi negatiivne tuleb kasuks), aga no ikkagi…. ega ma ei keela muidugi…

#99700 Reply
    Member

@Susa wrote:

Ma näitan oma sõpradele parem kohe isetegijat :) Ja orkutis on ju nagunii täpselt needsamad inimesed su ümber, kellega suhtled ka messengeris või e-mailitsi või skypes.

Ei ole ainult need. Sinu profiili näevad ju kõik kasutajad, kes otsingu läbi või kogemata su lehele satuvad (kui sa just kellelegi ignoori pole peale pannud).

#99701 Reply
    vikike
    Member

mõtetu teema mille üle vaielda sest see on samasugune reklaam nagu oma blogis isetegija logo mis siia toob, see näitab ju minu koduka külastajale millega ma tegelen,,,,,sama ka siin blois kui meil on üleval need logod vahetusprjektidest mis annab märku teistele ka millega tegeleme…. 8)

#99702 Reply
    Susa
    Member

Jah – ma olen seal aastaid liige olnud juba. Ja olen sealt palju türklaste kirju saanud :P Kommuunidega ka liitutud-oldud, mõned isegi ise tehtud, aga kuna seal midagi erilist ei toimunud, siis pole seal enam ammu-ammu käinud.
    Aga loomulikult – see on ikka igaühe enda mõelda ja otsustada :D

#99703 Reply
    Drex
    Member

amm… siis ma sellega ei liitu, ma nii avalik kah veel pole. kas tahab, leiab mu siit :D

#99704 Reply
    Susa
    Member

@vikike wrote:

mõtetu teema mille üle vaielda

Aga kes vaidleb? Kas teistsugust arvamust ei tohigi omada ja seda välja öelda?

#99705 Reply
    vikike
    Member

ega ma sedasi :?

#99706 Reply
    mdm beadalot
    Member

Tore kui reklaami teete ja aktiivselt veel kuskil omavahel suhtlete! Kust te küll aega veel leiate?! 😯

#99707 Reply
    Heily
    Member

@mdm beadalot wrote:

Tore kui reklaami teete ja aktiivselt veel kuskil omavahel suhtlete! Kust te küll aega veel leiate?! 😯

Ega eriti ei leiagi enam aega :P No mis teha, kui kohe on vaja ennast siinse eluga kursis hoida – sõltuvus vist 🙄 Hommikuti tavaliselt käin ikka tiiru ka orkutis, et äkki on keegi ka sinna kirjutanud…

#99708 Reply
    maris
    Member

Orkut on selles suhtes võib olla hea, et kui on vaja 20-le inimesele kirja saata (ja avalikult ei taha seda teha) siis on see seal lihtne.

#99709 Reply
    mdm beadalot
    Member

@maris wrote:

Orkut on selles suhtes võib olla hea, et kui on vaja 20-le inimesele kirja saata (ja avalikult ei taha seda teha) siis on see seal lihtne.

Mis mõttes mitte avalikult? 🙄

#99710 Reply
    maris
    Member

No selles mõttes, et kui mul on vaja 20 inimesele midagi edasi öelda, mida ülejäänud eestlased ei tohi teada, siis saan orkuti kaudu neile teate saata ühe kirjana´.

#99711 Reply
    Roheline
    Member

Kikukal juba isetegija kommuun tehtud ;)
    http://www.orkut.com/Community.aspx?cmm=28433280

#99712 Reply
    Susa
    Member

Ma läksin ka vaatama ja minu meelest on neid isetegija kommuune seal mitu :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 55 total)
Reply To: Isetegijad Orkutis
Your information: