Isetegija suur lõnga- ja raamatupäev Pärnus 1. aprillil

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija suur lõnga- ja raamatupäev Pärnus 1. aprillil

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Oil tore jah rohkem rahvast näha ja ka imelisi asju vaadata. Kerttu muud ei räägi, et varsti saab omale kaelekee. Mul aga peas kõmiseb, missuguse vahva asjakese endale peaks kuduma. Kerttule nii meeldis, et küsis millal me jälle sinna läheme.

Sibulaplix
    Member

Kui keegi leidis ja võttis ühes minu poolt unustatud kaardid, siis palun märku anda 😳

aga üritus oli väga vahva :D

Susa
    Member

@sibulaplix wrote:

Kui keegi leidis ja võttis ühes minu poolt unustatud kardid, siis palun märku anda 😳

Kaardid on kikuka käes! :)

Member

meie ka põhjatähega kodus tagasi. vahva oli, mis sest et hiljaks jäime. meie, isetegijate, seltskond ikka päris mõnus rahvas!!! jõudu susale ja teistele korraldajatele edaspidiseks!!!

mdm beadalot
    Member

Oli vahva jah! Inimesed olid mõnusad, väljapandud asjad olid mõnusad ja ruum oli ka mõnus 8)
    Tänud!

Member

Väga tore päev oli! Olen ülirahul! Aitäh Susale!

Roheline
    Member

Oli väga tore päev. Tore et palju rahvast oli. :D
    Tegin mõne klõpsu ka

karliis
    Member

Suur aitäh korraldajatele! :)

Member

Suur tänu ka minu poolt!

keson
    Member

Ni ilus päev oli ja tore oli jälle kohtuda nii nendega kellega juba kohtutud, kui ka nendega keda enne ei olnud silmast-silma näinud :D
    Ja järgmise korrani 😉

Hetty
    Member

Ma natu-natuke kade (heas mõttes) – teil oli nii tore päev. Ja mida te seal nii hoolega õppisite, et Kikukas pidi lausa filmipeale võtma. Rääkige aga välja! 😆
    Mul ka tegelikult tore päev – olin tütrepoja sünnipäeval. Ikkagi 1 aasta sai täis.
    Eks järgmisel korral olen kohal.

Drex
    Member

kadedusega vaatan pilt, kahjuks ei saanud seekord.
    aga ma tegin suvilas putukatõrjet ühele õunapuule – pole oksi, -pole lehti, -pole putukaid :D arvatavasti seal mõni putukas ikka kunagi oli…mõni oks ikka jäi. loodetavasti tuleb mõni leht ka

thea1
    Member

Suured tänud ka kevadpealinna rahva poolt!Väga tore üritus!

Member

ohjah… teil nii tore päev oli… mina kahjuks ei jõudnud seekord :( ja kolimise sagina käigus unustasin ka istehtud lõngast töö kohale saata 😳
    Aga seda ütlen küll et minu jaoks oli/on see lõnga projekt üks huvitavamaid ;) millest olen siiani osa võtnud :) Ootan põnevusega järgmist lõnga projekti :P

Sibulaplix
    Member

huvitav, miks ma neid rohelise tehtud pilte ei näe

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
  • The topic ‘Isetegija suur lõnga- ja raamatupäev Pärnus 1. aprillil’ is closed to new replies.