Isetegija suur lõnga- ja raamatupäev Pärnus 1. aprillil

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija suur lõnga- ja raamatupäev Pärnus 1. aprillil

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 80 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Kas ilma eelregistreerimata võib ka kohale tulla? Mul selguvad sellised võimalused tavaliselt eelmisel õhtul alles 😳

Susa
    Member

Ikka tohib :D

Member

maarioni usina utsitamise tagajärjel olen minagi tulemas. Pane aga kirja… :)

Member

Tulen ka kohale, kui just pussnuge taevast alla ei saja 😉 , sain isegi suure ponnistusega päeva vabaks vahetada!

Sibulaplix
    Member

igatahest tahtmist tulla on mul küllaga :D loodame, loodame. pange mind kirja, küsimärk igaksjuhuks kaenlas :D

Member

Plaan tulla, kui midagi ette ei tule.

Member

Mina tahaks ka tulla. Võib kirja panna, võtan ühe sõbrantsi ka kaasa. 😆

Member

Kui nagu kokku juba tullakse, võiks keegi ka pärlid jms kaasa võtta, silmaga parem näha, kui pildilt ja oskaks ehk paremini otsustada, kas kõik või veits vähem 😉

Member

minniga nõus, sest ise pole veel julgenud seda tööd proovida. õpiks aga juhendaja käe all küll.

Susa
    Member

@minni wrote:

Kui nagu kokku juba tullakse, võiks keegi ka pärlid jms kaasa võtta, silmaga parem näha, kui pildilt ja oskaks ehk paremini otsustada, kas kõik või veits vähem 😉

Hoiame pöialt, et lumi pühapäevaks maha ei tule, sest sel juhul tulevad pärlid ja traadid ja kõik muud toredad asjad ka! :D

Member

@Susa wrote:

Hoiame pöialt, et lumi pühapäevaks maha ei tule, sest sel juhul tulevad pärlid ja traadid ja kõik muud toredad asjad ka! :D

Just – kui lund ei tule, siis ma võtan nädalavahetusel selle sõidumaratoni ette marsruudil: Tallinn-Tartu-Tõrva-Pärnu-Tallinn 😉

Reede õhtuni ootan erisoove ka, kui kellelgi on, sest alustan oma sõiduringi laupäeval juba, et pühapäevaks Pärnusse jõuda (miks minna otse, kui saab ringiga :lol:).

Member

Ma vist ei ole jälle tulija. Mu pisike käis eile kõrvaoperatsioonil. Nüüd peab teda jälgima ja kas ta seal olles ka vastu peab. Ma ilma temata tulla saa. Loodan, et ikka kosub pühapäevaks.

Member

pisike_smile, mida kaasa võtta?

Member

@uueke wrote:

pisike_smile, mida kaasa võtta?

Mina õpetada ei oska, mina võtan vaid Silverpointi kaupa kaasa, kui keegi huvi tunneb.

Member

Pisike_smile,

kas need pruunid ketid, mis Sul nüüd müügil on, sobivad Sinu antiiksete vidinatega?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 80 total)
  • The topic ‘Isetegija suur lõnga- ja raamatupäev Pärnus 1. aprillil’ is closed to new replies.