Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #224989 Reply
    Urri
    Member

Oh see on tõepoolest sümboolne summa!!! Mul tuli sihuke mõte et kui meid nii enam-vähem tasuta vastu võetakse, siis võiks ju sinna külalistemajja ühistegemisena midagi maha jääda? Igatsugu tekke siin ju tehtud ja kui naisi palju siis kahe ööpäevaga saaks midagi korraldada küll? Et siis nagu teeks midagi jahvatamise kõrval näiteks. Ühesõnaga ootan kah kuni plaanid selgemaks saavad.

#224990 Reply
    Guest

Aga äkki teeks siis mingi asja valmis või palju asju, mida heategevuseks annetada vms? Kui ikka nii palju naisi koos, siis annaks nii mõndagi ära teha ju.

#224991 Reply
    Polkovnik
    Member

Näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil on lukku pandud.
    Teen ettepaneku panna kokku orgkomitee, kes üritust veavad ning siis saab edaspidi juba konkreetsemat infot edastada a’la kuidas lahendame logistika, olme, söömise jne.

Polkovnik

#224992 Reply
    Susa
    Member

Tegin teema pooleks ja tõstsin kokkusaamiste alafoorumisse :)

#224993 Reply
    Guest

Mind kirja, sest kohtade arv piiratud.

#224994 Reply
    Member

Mina ka!
    * Kuid Pärnust väljapoole liiklemiseks vajaks pingiotsa mingis transpordivahendis, kuna tuleksin bussiga ja üksi ;)

#224995 Reply
    Polkovnik
    Member

Ma täiesti ülbelt tagandaksin end foorumis selle teema haldamisest. Kui oleks mõni vabatahtlik, kes paneb registreerujad ühte kohta kirja….
    Teeks siis nii, et algul paneme kirja ainult näputöölised ning kui ruumi üle jääb siis kaaslased? ja võtaks limiidiks 25 (+ 3 lisakohta, mis selguvad siis, kui oleme läbi arutanud ruumiprogrammi). Kui keegi tahab telkida, siis need kohad on piiramatud.

P.

p.s. ärge jätke mind üksi selle asja vedamisega, mul jänes natuke püksis nii vastutusrikka ülesande ees

täiendatud: kui nüüd keegi ütleks, kuidas ma saan lahti harutada peenikest ristpistetikandit puuvillaselt kangalt. Tikandilt jäi üks lõik motiivi vahele, sest pilk kõikse aeg foorumis…..
    leia viga üles pildilt

#224996 Reply
    Susa
    Member

No kogu asja arutame ju nagunii siinsamas foorumis koos, nii et ei ole sa üksi midagi :)

Minu ja Lynxi puhul ei ole vaja tõenäolsielt magamiskohtadega arvestada – Pärnu rahvas saab ööseks oma koju kotile minna ;)

#224997 Reply
    Member

Hoian jooksvalt aktiivse info esimeses postituses = olen toeks ;)

Edit:
    Teeme siis nii, et kirja lähevad kõik.
    Kuid end kirja pannes andke teada, kes vajab magamiskohta, kes mitte = siis tean, kuhu nimekirja teid panna.
    Nii on asjast parem ülevaade.

#224998 Reply
    Urri
    Member

Kui saaks esimesse postitusse lisada Polkovniku antud lingi Häärberi asukoha kohta? Äkki abiks otsustamisel kes ööseks tahab jääda ja kes koju.

#224999 Reply
    Guest

Mina Raplast ja tahan kohta magamiseks. Sõitma edasi-tagasi sõitma ei hakka.

#225000 Reply
    tintsik
    Member

Mina tulen, Tartust, autoga (autosse mahub peale minu veel 2-3 inimest), vajan ööbimiskohta.

#225001 Reply
    Hetty
    Member

No nii vahvad asjad plaanis. Tahan ka tulla ja soovin ka öömaja.

#225002 Reply
    Member

Väga hea idee aga sellel aprilli nädalavahetusel on mu poistel sünnipäev nii et kahjuks ei saa kuidagi tulla :?

#225003 Reply
    Must Kitty
    Member

Appi, kui mõnusad loosungid siin on! Mõte on ahvatlev ja pean häbiga tunnistama, et polegi pea üldse Pärnus rohkem käinud, ainult läbisõidud. Aga andke see mulle andeks.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 341 total)
Reply To: Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil
Your information: