Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #225229 Reply
    Guest

@Tintsu wrote:

@Lossipreili wrote:

Kas keegi (neist vähestest kes nimekirja on jäänud) reede õhtul ka Tallinna poolt plaanib minema hakata?

Mina vajan ka Tallinnast transporti. Või Pärnu bussijaamast.

Kui bensuraha jagade ei õnnestu, siis bussiga läheks edasi-tagasi sõit 250 raha. Kogu ürituse peale mul rohkem kui 500.- välja käia ei õnnestu. Muidu jätan kodused söögirahata. (Ma võin ju endale praegu lubada, et heiet ja lõnga ei osta, aga teadagi, mis siis juhtub, kui need reaalselt nina all on 😆 ). Aga nii suureks vast osavõtu raha ei lähe. Iseenesest söögiraha peaks ju vähenema, kui osavõtjaid vähem, siis pole nii palju sööki vaja.

Tintsu, paistab et peale meie Tallinnast reede õhtul eriti rohkem minejaid ei ole, või keegi pole vähemalt märku andnud. Mul on võimalik oma autoga minna. Kirjuta mulle privasse, lepime kokku, kust ja mis kell homme startida.

#225230 Reply
    LaanteLaps
    Member

Tintsu, ka sinu jaoks jagub mul organsat ;)
    Tead ju isetegijad – ei mingit vaatlemist ;), käed külge ;)

#225231 Reply
    Guest

Paistab, et kudumiseks jäävad meil tõesti ainult ööd… 😆 , pole hullu mina olen vana öökull ise ja enne kella 3 päeval ei maksa mult eriti adekvaatset tegutsemist oodata 😳 ( See oli vihje juhuks kui hakatakse hommikusöögi toimkonda komplekteerima…..) 😉

#225232 Reply
    Laima
    Member

mmm,lilletegemmist prooviks ma ka,vastu võin õpetada süstikpitsi… 😉

#225233 Reply
    Member

Leidsin ajalehest huvitava kuulutuse et 18.aprillil müüb Sindi Lanka (endine Sindi vabrik) lõnga.Kuna see on meie peatuspaigast u 10 km siis võime ju vaatama minna.Müük toimub 10-14-ni päeval ja mob.nr. oli ka kuulutuse juures 53021032.
    Arvatavasti on tgu villase lõngaga.

#225234 Reply
    LaanteLaps
    Member

Laima, vahva!

Nonii, siis tuleb rahakott puuga selga kaksata :D

#225235 Reply
    tintsik
    Member

Laima, kas lähed oma autoga?

#225236 Reply
    Polkovnik
    Member

kui ma nüüd õigesti hääd lambad kokku lugesin, on meid 21, seega peaks omakasupüüdliku ümmarduse tulemusel olema kohatasu koos söögiga 187 krooni (77.- ruumid ning 110.- söök). Sellele lisaks meistriklassid – portselanimaali tasu 100 pluss matrejalikulu, sepikojas ainult matrejalikulu. Mõtleme reedel ühiselt, kas jagame klassirahad solidaarselt või mismoodi….

Ja loomulikult suur heameel, et meid veel viimasel hetkel juurde tuleb !

#225237 Reply
    Member

Selge värk!

#225238 Reply
    Guest

Kui homme saabun, siis kas keegi vasta ka tuleb? See on see Pärnu hommikune rong..
    Kui ma just sisse ei maga :D

#225239 Reply
    Guest

mu küsimärk on järjest suuremaks läinud ja ennast koguni lootusetult ümber keeranud 😆
    aga see oligi algusest saadik väga kahtlane nädalalõpp (olen sulle ausalt kõik ära rääkinud)
    olge tublid ja visake villast 😆

#225240 Reply
    Laima
    Member

Tintsik —Laimal auväärne istekoht Lini autos… 😉

#225241 Reply
    tintsik
    Member

Kuule Marmelaad, mis nüüd siis saab? Mul on Sinu jaoks üks pisike asi ühelt salapäraselt austajalt. Kuhu ma selle siis panen?

#225242 Reply
    tintsik
    Member

Oot Laima, aga lähete Tartust? Ja millal minek-tulek? Kas me koopereeruda ei saaks?

#225243 Reply
    Laima
    Member

ja siia pean nüüd kohe lisama,et JAH,Marmelaad , on veel pisiasju …ja salaaustajaid… 😉
    Tintsik –meil Liniga selle üritusega üheöösuhe…reedel stardime arvatavasti 3-4 paiku Tartust,laupäeval tuleme tagasi.Aga helista homme,siis ehk tean täpsemalt…5238557

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 341 total)
Reply To: Reply #225233 in Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil
Your information: