Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #225199 Reply
    Hetty
    Member

Mul on väga kahju teatada, et pean loobuma sellest toredast üritusest. Aga lihtsalt ei ole võimalik hüpata üle oma varju. Soovin teile ilusat ja vahvat koosolemist.

#225200 Reply
    Polkovnik
    Member

Loomulikult saab tulla ja võta lapsed kaasa. Minu lapsed on ka seal – poisid (3 ja 6) ja pisike tirts ka veel.

#225201 Reply
    Moni
    Member

Minu tulek jääb kahjuks samuti ära, peres matused sel nädalal ja ei ole jaksu ei minemiseks tulemiseks ega suhtlemiseks. Pole parata.

#225202 Reply
    Polkovnik
    Member

Ma mõistan, et on asju, mida ette ei näe ja plaanida ei oska. Loodan siiralt, et rohkem loobumisi ei tule, sest kannatavad ju tegelikult need, kes tulla saavad. Kas need, kes on kindlad tulijad on nõus, et osavõtu tasu mõnevõrra suureneb (selle võrra, kui palju on inimesi peale 2.aprilli loobunud)? Summat ei julgegi välja käia, äkki on veel muudatusi tulemas…
    Kindlasti ei jäta üritust ära, püüame leida kõiki rahuldava kompromissi.

#225203 Reply
    Member

Raeli nime taha võib “sepikoda” kirjutada.

#225204 Reply
    Guest

On jah kahju, et nii paljud kes plaanisid tulla, üritusest ilma jäävad :(
    Eks ikka siis tuleb rohkem maksta, mina olen küll nõus.

Kas keegi (neist vähestest kes nimekirja on jäänud) reede õhtul ka Tallinna poolt plaanib minema hakata?

#225205 Reply
    Polkovnik
    Member

Reede õhtul on võimalik massaaži saada. Üldmassaaž kestab tiba üle tunni ja maksab 250 krooni. Saab ka jupi kaupa (ainult selg vms). Andke teada, kas on huvilisi, siis kutsun massööri kohale. Talle sobib ainult reede päev-õhtu.

#225206 Reply
    Guest

Deem.. Just what I need..
    Aga jah.. Hea, et nii paljugi raha on, et üldse tulla.

#225207 Reply
    Guest

Nagu pildilt näha on reisiseltskond juba valmis 😆

Lõng-heie-loor on ka varutud. Valikuga saab tutvuda siiin
    Artistic lõnga kilo on 259,60. Teised on odavamad. Hinnad lasin Raasikul kohe peale panna. Heide ja loori kilo on 200,60 kr. Äkki olete nõus kui ümmardaks 201 kr/kg 😉 Loori on ca 15kg. Ei ole kohustust kõike ära osta 😆 Palun sularahas tasuda ja väiksemaid kupüüre varuda ❗ Loori pundid kaaluvad ca 300-600gr, aga igaüks saab osta täpselt sellise näputäie kui soovib. Kokku peaks ainult omavahel leppima kas rebime või lõikame :?:
    Lotte vanaema laseks hääl meelel omi vanu konte massasööril mudida, muidu see unistuseks jääbki 😉
    Kõige varem oleks vast kella 4-ks võimeline end kohale ajama. Tahaks teepeal ühe üksildase sugulase ka üle vaadata.

#225208 Reply
    Lin
    Member

Lin vajaks küll mudimist 🙄 Aga kas massöör kaugeltkandi-tulijaid oodata viitsib? Mis kellaaeg on tema jaoks veel õhtu, ei tahaks ju mingeid olulisi samal ajal toimuvaid tutvumishetki mööda lasta ?

#225209 Reply
    Lynx
    Member

Kas punane kass tuleb ka kaasa?

#225210 Reply
    Guest

:D Meie noorkõuts Bosse on koorega kohvi karva mitte punane ❗ Nemad on pildil proovireisijad ja jäävad sellel korral siiski maha, kuigi TaksiLotte on kogenud reisikaaslane ja Rakvere IT kokkusaamistel kaasas käinud :) Et ta kojujäämisest ühemõtteliselt aru saaks tuleb öelda ´Lotte, sina jääd nüüd koju! Tsau Lotte!´´ ja Lotte istubki tötsti maha ning kaasa ei tüki. …kuid ilma Lotteta on kurb maailm …:cry:

#225211 Reply
    LaanteLaps
    Member

Saada Lotte Horritile seltsi. Oi, milline nädalalõpp see oleks.
    ;)

#225212 Reply
    capriche
    Member

Paistab, et seekord siiski ka ei õnnestu veel teiega liituda, tervis vedas alt :( Ehk järgmisel Pärnukate kokkutulekul kohtume…

Agaigatahes kõike head teile !

#225213 Reply
    Member

Hommik!

Soovin ühe oma tuttava näputöösõbra veel siia üritusele registreerida.(Majutusega) Tema nimi on Kai ja ta pole küll selle lehe nimeline kasutaja vaid niisama uudistaja.
    Sepikoda huvitaks meid mõlemaid , kuigi kui võimalus vaataks ka portselani.

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 341 total)
Reply To: Isetegija näputöö nädalalõpp Pärnus 17.-19. aprillil
Your information: