Isetegija käsitöökalender 2012 – JÄRELKAJA

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija käsitöökalender 2012 – JÄRELKAJA

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 114 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10886 Reply
    Member

Aga mulle juba helistati postkontorist, et mulle on tulnud üks suur ja ilus kiri! 😆

#314437 Reply
    Member

Nii ilus kalender.

#314438 Reply
    Mareli
    Member

Ma olen kalendrite nimekirjas küll kolmas, aga kätte saan ilmselt jälle jaanuaris, nagu seda varemgi on juhtunud. Siis istun jälle oma kingitusteks mõeldud kalendrihunnikuga toolil ja mõtlen, kuhu need panna. :(

#314439 Reply
    Susa
    Member

Vaata, Mareli – kalendrid saabusid minu kätte üleeile õhtul ja teele panin need eile hommikul. Nii nimekirjas kolmandale, kolmekümnendale kui sajakolmekümnendale. Füüsiliselt polnud kiiremini võimalik.
    See, kas sinu postiljon toob need sulle täna-homme, uuel aastal või paneb omale hõlma alla (loodame et mitte!), ei ole kahjuks minu teha :?
    Olen kasutanud ka muid transpordiviise kui tellija on seda soovinud – Cargobussi või SmartPosti. Nendega liiguvad asjad ilmselt kiiremini. Kel erisoove ei olnud, need saavad paki EP lihtmaksikirjaga.

#314440 Reply
    Member

Suur tänu, imeilus kalender käes.

#314441 Reply
    Guest

Postitädi tänases kotis oli lisaks igavatele reklaamidele ja masendust tekitavatele arvetele ka tellitud kalender. :D Tänud tegijatele kauni kalendri eest!

#314442 Reply
    Member

Minul kalendrid käes. Hästi,hästi ilusad… Suured kallid tegijatele.

#314443 Reply
    Member

Kalender käes! Väga armas on! Suured-suured tänud tegijatele!

Kaunist jõuluaega!

#314444 Reply
    Member

Minul oli ka täna postkastis kalender! See on tõesti võrratu! loveshower Ja EP on ka väga kiirelt tegutsenud – sain aru, et kalendrid pandi alles eile posti. thumbsup

Suur-suur tänu! Kaunist jõuluaega! Põnevaid ideid järgmise aasta käsitöödeks! nj665

#314445 Reply
    Member

Täna kohe on üks tore päev ja seda toredam, et jõudis minuni fantastilus kalender.
    Suured aitähhid, kummardsued ja kniksud kalendri tegijatele-asjaajajatele! icon_mersi

#314446 Reply
    Urask
    Member

Kalender käes! Suured tänud kõigile tegijatele ja pikk pai Susale!

#314447 Reply
    Annyliis
    Member

Kalender kiirelt käes thumbsup .

Ilus! (nagu igal aastal ;)), ainukeseks puuduseks, minu jaoks, on materjal. IT kalender on mitmed aastad põhikalender, kuhu teen palju märkmeid. Pastapliiatsiga kirjutatu läheb laiali ja harilikuga ei jää hästi peale.

Aga muidu olen õnnelik, et napilt enne kalendrite saatmis õnnestus ülekanne ära teha. Jälle läbi aasta isetegijaga ;). Neljas juba 🙄 .

#314448 Reply
    Member

Kalender täna hommikul postkastis.Aitähh tegijatele!!!Küll on ilus,terve aasta kohe lõbusam kaunite käsitööde saatel!

#314449 Reply
    yllep
    Member

Suur aitäh, minu ilus kalender oli täna juba postkastis! :D

#314450 Reply
    Member

santagift Minul ka kalendrid käes. Suur aitäh!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 114 total)
Reply To: Isetegija käsitöökalender 2012 – JÄRELKAJA
Your information: