isetegija kalender 2007 – järelkaja

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast isetegija kalender 2007 – järelkaja

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 82 total)
  • Autor
    Postitused
    Member
    tripsu
    Member

et siis nagu valmis või? 7tt5r

Silpsolps
    Member

Mul on puzzle koos! loveshower

Sibulaplix
    Member

ma sain ka…hakkan juba kahetsema et ei tellinud…nii hea näeb välja

mannu
    Member

tõesti näeb hea välja kalender, ootan juba huviga, ehk enne jõule saab ikka kätte

Member

lähipäevadega saavad pakitud, sildistatud ja postitatud.
    sibulaplix ja teised kes ei tellinud – neid on üle ka, enne jõule anname ettetellimishinnaga veel ära neid. edasi siis vaatab juba mis saab.
    … ja ma sügavalt loodan et kättesaamishetkega ununevad kõigil ka viivitused valmimisel 😉

Hetty
    Member

Mina sain ka selle kaunikese kokku. Vahva, et ikka valmis sai, küll siis kätte ka saame.

Sirtsuk
    Member

Seda puzzlet oli mõnus kokku panna ja kalender tuli välja ilus! :) Jään ootama!:)

Member

Oh kui lahe puzle oli 8b66t

Member

yt56

Member

… aga kellele yt56 tulemas pole, saavad kalendreid veel jõuludeni tellida käesoleva teema esimeses postis toodud ettetellimishinnaga ❗

Guest

Vaatamata sellele n.ö. rõõmusõnumile on hinges ikkagi sügav kurbus. “Kõvasti enne jõule” tähtaeg kahanes olematuks ja nüüd ei jõua mu kaugel-elavatele kallitele jõulukingid-üllatused õigeks ajaks kohale. Kahju ! Olen tõesti väga pettunud. 😥

Lynx
    Member

Mnjahh…

Susa
    Member

Sant – tõesti on väga kahju, et see kalendriasi meil niimoodi venis! See ei lükka küll pakki kiiremini teele ja ma ei taha endid välja vabandada, aga eks ta oli meie esimene katsetus teha päris oma käsitöökalendrit.
    Kiireks läks nii ideede saamisega kalendrisse kui võidutööde pildistamisse jõudmisega.
    Seekordne kalendritegu andis meile juurde palju teadmisi, mida järgmisel korral mitte teha, mida teha teisiti jne. Samuti teadmise sellest, et kalendri kokkupanemine ja valmis tegemine polegi nii lihtne asi kui võiks poes kalendrit lapates arvata :)
    Ja järgmised kalendrikorrad tulevad kindlasti! Aga ikka nii, et kõigeks jääb piisavalt aega.

Veelkord vabandused kõigi pikalt-pikalt ootajate ees ja loodame tõesti, et teile kohe varsti kohalejõudvad kalendrid meeldivad ja et kalendri postijõudmises peitub veidike ka rõõmusõnumit!
    nj665

Sibulaplix
    Member

@Sant wrote:

Vaatamata sellele n.ö. rõõmusõnumile on hinges ikkagi sügav kurbus. “Kõvasti enne jõule” tähtaeg kahanes olematuks ja nüüd ei jõua mu kaugel-elavatele kallitele jõulukingid-üllatused õigeks ajaks kohale. Kahju ! Olen tõesti väga pettunud. 😥

nagu aru sain, ei sõltunud hilinemine tegijatest vaid nendest kelle tööd pildistamisele viimasel minutil jõudsid,,

täna said nad postitatud sain mina aru…esmaspäev teisipäev saad kätte, ja juba saad ka uuesti postitada ju peaks ikka jõudma…..ehk pole see asi nii lootusetu veel…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 82 total)
  • The topic ‘isetegija kalender 2007 – järelkaja’ is closed to new replies.