Isetegija Jõulupidu 2007

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija Jõulupidu 2007

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 171 total)
  • Autor
    Postitused
    Heily
    Member

@heily5 wrote:

Ma annan õhtuks kindlasti teada… Tahaks tohutult tulla, lapsehoidja isegi leidsin, nüüd probleem liiklusvahendis… -otsin ja uurin!

Jääb siiski ära… 😥

Susa
    Member

Väga kahju heily5! Kui Sinu tulek vaid transpordi taha pidama jääb, siis tean kindlasti, et busse Pärnu ja Tartu vahel sõidab ikka päris mitu ;)

Aga kõigiga, kes on ennast praeguseks Jõulupeoliste nimekirja lisanud kohtume juba vähem kui nädala pärast Pärnus!

kassrosin
    Member

Ma olen lootusetu tuulepea – täna alles loen seda teemat siis! Appi kui pahane ma enda peale olen!

Head pidutsemist Teile! Igatahes! 43w22

keson
    Member

Ma saan aru et peo ettevalmistamisega on palju tegemist, aga kas me ei saaks kuidagi, mingitki varu jätta neile, kes tõesti ei ole veel teemat avastanud või on vahel lihtsalt tuulepead(nagu ma isegi 😉 ).
    Kas peab see nimekiri olema nii paindumatu, et mõni avastaja enam üldse meiega liitud ei saaks?

sniff
    Member

@sniff wrote:

Laps on haige. Loodan, et laupäevaks asi paraneb ja saan ikka tulla.

Ja nii ongi – EI SAA TULLA 😥 😥 😥 , lapsel kõrvapõletik.

Aga minu tehtud ülekande võib IT toetusfondi kanda :D , kulub marjaks ära 😉

Tehke siis ohtralt pilte ja nautige pidu!!

Member

Kassrosin saaks ju praegu Sniffiga nö kohad vahetada. Kannab raha temale üle.

sniff
    Member

@Bubbly wrote:

Kassrosin saaks ju praegu Sniffiga nö kohad vahetada. Kannab raha temale üle.

Minugi poolest. Kui tal ainult sellepärast jääb minemata, et teemat varem ei avastanud.

metsamaku
    Member

Metsamaku võib ka maha tõmmata. Nagu ma kirjutasin, tuleksin vbl. kui Saaremaalt veel kedagi tulemas oleks, ootasin viimase hetkeni,paistab, et ei ole kedagi. 😥 Seega -kahju küll, aga minu jaoks jääb ära see pidu. Teile aga head pidutuju!

Lynx
    Member

@keson wrote:

Ma saan aru et peo ettevalmistamisega on palju tegemist, aga kas me ei saaks kuidagi, mingitki varu jätta neile, kes tõesti ei ole veel teemat avastanud või on vahel lihtsalt tuulepead(nagu ma isegi 😉 ).
    Kas peab see nimekiri olema nii paindumatu, et mõni avastaja enam üldse meiega liitud ei saaks?

Keson…aga mis ajani siis? neljapäevani? reedeni? laupäevani? Täna on esmaspäev…nüüdseks on peoni aega 4 ja pool päeva…mõtle korraldaja peale kah natuke…

keson
    Member

@Lynx wrote:

Keson…aga mis ajani siis? neljapäevani? reedeni? laupäevani? Täna on esmaspäev…nüüdseks on peoni aega 4 ja pool päeva…mõtle korraldaja peale kah natuke…

Muidugi ma saan aru.Pidude korraldamine ei ole ju mulle võõras teema. 😉
    Aga natuke kahju on neist kes äkki avastavad, et nad tahavad tulla, aga enam ei saa 😥
    Pealegi avastasin ma ise täna, et 1. on laupäev ja mitte pühapäev nagu tavaliselt pärnupoolsed kokkusaamised.Nii, et võibolla oleks isegi hiljaks(väga hiljaks 😆 ) jäänud.

Sibulaplix
    Member

azza,mul jäi täitsa vahele see osa, et maksma peab enne ära 😳 😳 , kas veel saab või on jama majas?

Kuradike
    Member

Mul suur mure, kas keegi on Tallinnast või veel parem Keilast autoga minemas? Paluks küüti 2-le. Meil läks auto katki ja praeguse seisuga ei tea, kas saab selleks ajaks korda, mis on veidi kahtlane.

pusapesa
    Member

@sibulaplix wrote:

azza,mul jäi täitsa vahele see osa, et maksma peab enne ära 😳 😳 , kas veel saab või on jama majas?

mina avastasin ka alles siis kui mull nüüd ütles.. minul ka maksmata 😳

Susa
    Member

Kuradike – samas teemas eespool kirjutavad nii Helen312 kui Ampsak, et mõlemad on Tallinnast tulemas ja mõlemil on autos ruumi. Äkki saad kaubale?

Sibulaplix ja kõik teised, kel veel ülekanne tegemata – oleksin väga tänulik kui selle siiski täna-homme tehtud saaksite! Üht koma teist sõltub ka sellest.

Keson – ma siis räägin, miks sai tehtud selline paindumatu nimekiri.
    Kui see paika sai, et pidu tuleb Pärnus, tegime Lynxiga kohe plaanid ära, et teeme Jõuluka, kuhu rahvas peab ainult kohale tulema – ise pole vaja midagi kaasa võtta. Söögid, joogid, kõik on kohapeal olemas.
    Selle jaoks oli vaja tekitada nimekiri ja osavõtutasu. Meie rõõmuks ei tekitanud see probleeme :)
    Teine asi oli peokoha valik. Kuna Vesiroosis oleme juba mitmeid kordi koos käinud ja see üks igati mõnus koht on, siis oli meie peokoha valik just seesama. Aga – oli vaja ka arvestada sellega, et äkki tuleb rahvast palju! Vesiroosi nö kandevõime on tõesti max 45 inimest. Seega oli teine põhjus peole tulemise tähtaja kindlaks määramiseks, et kui on näha, et rahvast tuleb rohkem, oleks meil veel nädal aega vaadata peopidamiseks mõni teine koht!
    25. november sai läbi ja rahvast ei tulnud rohkem.
    Seega jäi peopaik jõusse.
    Teema on üleval olnud alates 8. novembrist. Kogu see aeg täiesti avatud lugemiseks kõigile foorumlastele.

Vabandust kui keegi tunneb ennast kõrvalejäätuna või teatud kuupäeval kinni kukkuv nimekiri tundub paindumatu. Jätsin endale veidi aega peo ettevalmistamiseks. Võimalik, et seda poleks vaja olnud.
    Samas ei kujuta ma ette, mis saanuks siis kui reede õhtul oleks äkki selgunud, et 45 inimese asemel saabub peole 75 inimest – söögid oleks olnud võimalik juurde hankida, aga suuremaid ruume kindlasti mitte.

Ehk oli sest seletusest midagi abi.
    Loodan siiski, et kohaletulijad ei pea peos pettuma!

PS: Kassrosinaga räägin privas.

Member

Maksin raha juba laupäeval aga märget pole :(
    Susa palun pane aadress ka kirja, ma ei oska muidu tulla :(

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 171 total)
  • The topic ‘Isetegija Jõulupidu 2007’ is closed to new replies.