Isetegija aastal 2013 – ideed ja mõtted

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Isetegija aastal 2013 – ideed ja mõtted

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 121 total)
  • Autor
    Postitused
  • #332936 Reply
    Susa
    Member

Kõik on suveunes :)

#332937 Reply
    Susa
    Member

Hei, Muhv! Kuule, ära pahanda tekiga seoses :) Ma imestasin ka, et ei tea, mis Sapsiga juhtus, et ta ümber otsustas ja Freddy jälle tekki veab. Aga selge nüüd, mis juhtus.
    Ära tunne ennast siia üksijäätuna! Tugide kamp on selleks seal, et foorumivedamises abiks olla ja mina käin ikka ka iga paari päeva jooksul korra foorumist läbi. Alati võid küsida või arutada! FB-s võid ka kirjutada kui kiire asi on :)

#332938 Reply
    Member

Ok-ok, peace :)

Kuna ma jah ei mäleta muhvigi (ausalt, puhkuse ajal olen ajule ka puhkust andnud) ja Freddyl on elumuutuste tõttu palju vaba aega tasuta käes, siis ma esimese asjana mõtlesin, et ma küsin talt, kas tahab ajatäiteks selle ülesande enda peale võtta või hakkangi tugides huvilist otsima. No ta kohe tahtis :) Sai vähemalt sotsiaalne heategu tehtud.

Ma ehmusin ise ka, kui Sapsi teatas, et tema pidi tegema. Nad tõesti said ju suurepäraselt hakkama. Võtavad siis mõne järgmise teki vedada, nüüd mul püsib küll meeles 😈

#332939 Reply
    Susa
    Member

Ma ei tea küll, mis elumuutus see oli, aga kadedaks ajab kohe kui kellelgi vaba aega palju on! :D
    Tore, et Sapsi asja rahulikult võttis. :)

#332940 Reply
    Member

Nüüd palun küll, Susa, sinu nõu. Mõlemasse kategooriasse lapitekikonkursil registreerus 5 tekki (kusjuures ühe lasteteki ma lausa kauplesin ise välja, et saaks eraldi arvestuse neile ikka teha), mis tähendab seda, et peaauhinnad jäävad välja andmata. Aga mis nendeks üllatusauhindadeks võiks olla? Ja kui paljudele?

Mõtlesin, et äkki nö vautšer lapitehnika raamatu(te) ostuks teatud summas kas amazonist või bookdepositorist. Et võitja ise valib välja ja mina teen tellimuse ja maksan, pakk läheb otse võitjale.

#332941 Reply
    Susa
    Member

See on ikka tõesti imelik, et ei tehta konkursi jaoks tekke! Ju siis on auhinnad magedad vms.
    Pmst osavõtutasusid ju laekus natuke, nii et võib küll olla raamat auhinnaks. Kas järgmisel aastal üldse teha seda konkurssi? Mitu aastat juba mõttetu osavõtt.

#332942 Reply
    Member

Ma olen nende asjade üle mõelnud, et ilmselt tuleks hakata neid konkursse jm suurprojekte pidama nagu olümpiamänge. Et ühel aastal on üks suur asi, teisel teine. Mõni asi üle aasta, mõni asi vbl veel harvem.

#332943 Reply
    Susa
    Member

Ema ja isa tekid on igal aastal. Aga eks ilmselt teisi asju tuleb jah paigutada harvemini. Sel talvel tuleb ju taas olümpia! Usukumatu – alles oli mu meelest taliolümpia :P
    Ehk võiks järgmisel sügisel teha lapitekikonkursi asemel lapipadja konkursi? Tuleks ehk rohkem osalejaid ja oleks huvitavam. Kuigi need tekid, mis seekord tulid, on ikka ülivinged! Ma ei suuda kuidagi lemmikut välja valida…

#332944 Reply
    Member

Padi on nii lahe asi, et võiks lihtsalt padjakonkurss olla. Või siis nii, et vaheldumis üle aasta lapitekikonkurss ja mingi muu konkurss (nagu meil on mütsi ja kinda jne olnud). Pitsräti konkursi tahaks ka kunagi kindlasti ära teha, seal ometi oleks osalejaid, ma loodan. Kotikonkurss oleks ka ilmselt osavõturohke.

#332945 Reply
    Susa
    Member

Pitsräti konkurss oleks äge küll, aga ma kardan, et tõsised tegijad osa võtma ei tule (kui just väga vinge auhind pole)…
    Järgmisel aastal võiks tekikonkursi asemel proovida midagi pisemat, millest rohkem julgeks osa võtta.

#332946 Reply
    Member

No tänavu oli ka pisikeste tekkide kategooria, aga ikka samad tegijad ja neidki vähe :(

Võiks ju igasuguseid väljakutseid pakkuda, aga inimesed ei taha neid vastu võtta. Imelik. Minu meelest oleks just lahe, kui pead tegema konkursiks midagi enneolematut, lasta fantaasial lennata jne, mitte ei esita muuseas midagi sellist, mille niikuinii valmis teeksid. Undukas nt kirjutas, et tema just tänavuse teema pärast suurt tekki ei teinud. No mida, on ju küll selline teema, mida annab venitada igatepidi.

#332947 Reply
    Member

Kuulge, kelle administratsiooni poolt Aasta isetegijaks valime!?

#332948 Reply
    Susa
    Member

Mõtlesin. Ei mõelnud veel välja. Seegi pole ju abiks, et ma siia praegu suht harva satun.
    Jätkuvalt teeb Heily oma tööd kõige tublimalt. Ülejäänuid tuleb järele vedada ja tagant utsitada jne jne.
    Sapsi vedas tekitegu tulbilt. FB-s ka ikka jagab igasugu hindamisi jne. Aasta Isetegija peaks olema see, kes aasta otsa on foorumi nimel pingutanud ja vaeva näinud! Anname endile auhinna :P

Aga tegelt – mõtleme veel.
    Sul on ideid?

Jälle mõtlen, et Pisihaldja panust teki juurde alati pildi lisamisel peaks ka ära märkima…

#332949 Reply
    Member

Mul praegu plahvatas – Sant! Ta on seal tervise- ja toitumiseteemas üsna tragi olnud.

#332950 Reply
    Susa
    Member

Jah, on küll seal tubli olnud! Jääb küsimus, et kas käsitööfoorumi aasta isetegija auhinna saab välja anda sellele, kes toitumis- ja terviseteemas tubli on olnud :)

Kes on meid sinuga kõige rohkem aidanud selle foorumi vedamisel? Tunned, et vat – ilma temata oleks palju raskem olnud!
    Meil paar aktiivset ongi – Heily Teeme Koos teemas ja Sant terviseteemas.

Sant on tegelt aastaid seda toiduvärki vedanud… Isetegija peakoka tiitli peaks talle andma :) Meie oma Gordon Ramsay – köök kogu aeg kontrolli all!

Oh, Muhv – maeitea!!! Vaatan siin seda värki ja kuigi ma ju tegelt puhkan, siis mõtted jooksevad ikka oma rada. Mis me tegema peame, et siinsest asjast jälle asja saaks!? No ei saa ju töölt ära tulla ja 100% siinsele tegevusele pühanduda. Aga töö kõrvalt siin pidevalt hoogu lükata on ka üle mõistuse! Eriti veel kui tunned, et ülejäänud on kui pärisorjad kannul – käsid, siis teed, muidu põrnitsevad niisama. Meil oleks vaja mingit koduste emmede kampa, kelle ainus väljund kodu kõrvalt olekski siinne tegevus :)

Minugi poolest – las olla Sant Aasta Isetegija! Ta on tubli inimene ja heatahtlik paistab ka olema. Draamaqueen küll jah :D

Kle – mis sest kalendrist saab? Ma vaatan, et pole vist seegi selge, mis sinna sel aastal tuleb… Üks pilt või mitu pilti jne. Tuleks blogides tuhnima hakata ja otsima? Sa vist pooldasid ühe pildi varianti?
    Vaatasin juhuslikult aastaprojekti pildialbumit ja leidsin näiteks sellised tööd:
    Mea
    Timbu1

Praegu tekkinud IDEE – otsime mõlemad välja 10 oma lemmikblogi (mõned kindlasti kattuvad, nii et teeme pärast valitutest valiku) ja anname igale blogiomanikule käsu otsida üles oma selle aasta (oktoober 2012 – praeguseni) lemmikud 4 tööd. Ja need panemegi kalendrisse. Jagame nad kuude peale ära ja laseme neil igaühel siis kirjutada humoorika tekstikese (3 lauset vms), miks kalendrit vaatav inimene peaks just sel kuul mingit käsitööd tegema ja millist :P
    Näiteks Muhv saab juulikuu ja kirjutab sinna oma piltide juurde, et kui käsitööline juulikuus ei hakka juba jõulukinke nikerdama, siis peab jõuluvana 23. detsembril täistuubitud kaubamajja stressišopingule minema :)

Peaks tellimisteema ka vlamis tegema – pidime ju nii tegema, et laseme trükkida niimitu kui tellitakse.
    Ratiga ka vaja rääkida, kas sel aastal toimub kõik samuti kui ennem.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 121 total)
Reply To: Isetegija aastal 2013 – ideed ja mõtted
Your information: