Isetegija 5 aasta juubel!

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Isetegija 5 aasta juubel!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
  • Autor
    Postitused
  • #281135 Reply
    Member

Jääme jah nende Pisihaldja mänguasjade juurde! Siis on vaja infot, mida kaasa võtta või orgunnime materjalid ise?

Oksjon võiks peo toetuseks ikka toimuda, aga esemete arv võik spiiratud olla. Nt 10.
    Müügilett – minugi poolest.

Pitssallide näitus on jah riskiga seotud, isegi Haapsalu salli päevale ei tulnud neid kuigi palju. No tuleb palju tuleb, kirjas võiks see kuskil ikka olla, et inimesed teaks kaasa võtta, kel olemas on. Ei pea just traditsiooniline Haapsalu sall olema, võiks lihtsalt pitssalli näitus olla.
    Ja võiks teha ka näituse, kuhu iga osaleja toob oma suurima saavutuse või lemmiktöö möödunud hooajast. Nii hea on olnud iga kord teiste töid IRL vaadata.

Moni ka vist ei tule, sest on kas koertega Soomes või kui ise sinna ei sõida, siis pole tal transporti, sest pere sõidab Soome.

#281136 Reply
    Susa
    Member

Aga siis teekski nii, et tuuakse mitte ainult pitssalle, vaid lihtsalt oma möödunud aasta suurim saavutus.

Arvan, et kangamaterjalid võiks ikka igaüks ise kaasa võtta. Niidi ja nõela ka, et looma õmmelda. Kust meie need materjalid võtame! St. millega nende eest maksame.

#281137 Reply
    Member

Jah, okei. Saavadki erinevad ja erilisemad mänguasjad nii :)

#281138 Reply
    Susa
    Member

Kas meil on juba mingit kava, mida võiks foorumisse välja panna?
    Kikukas, kas sul on mingit infot, mida võiks teatesse lisada? Oleks vist juba aeg seda kutset veidi kohendada..

#281139 Reply
    Member

Ma panen senised mõtted siia punktidena kirja:

* Aasta Isetegija(te) väljakuulutamine
    * Lapiteki konkursi võitjate väljakuulutamine ja autasustamine
    * Õpituba – heategevuslik mänguasjade valmistamine Pisihaldja juhendamisel
    * Oksjon sünnipäeva toetuseks (kuni 10 eset)
    * Näitus “Ise tehtud, hästi tehtud” – foorumlaste õnnestunumad tööd

Kui saaks osavõtutasu suuruse teada, siis võiks juba kava välja hõisata
    🙄

Kikukas, kas tordi orgunnid ise? (eelmine aasta oli hüpersupertort!!!)

Lauale toob iga osaleja miskit kaasa, soovitavalt ka isetehtut?

#281140 Reply
    Susa
    Member

Kikukas – sa ei lisa siia siis enam midagi?

Kui suur on osavõtutasu? Kas selle peab eelnevalt kuskile kandma või saab kohapeal maksta?
    Kuidas söökidega jääb?

Kas Aasta Isetegija auhinnaks on vaja midagi kaasa võtta või teha vms?
    Lapitekikonkursi võitjate eest hoolitsen ma ise.

#281141 Reply
    kikukas
    Member

@Susa wrote:

Kikukas – sa ei lisa siia siis enam midagi?

Kui suur on osavõtutasu? Kas selle peab eelnevalt kuskile kandma või saab kohapeal maksta?
    Kuidas söökidega jääb?

Kas Aasta Isetegija auhinnaks on vaja midagi kaasa võtta või teha vms?
    Lapitekikonkursi võitjate eest hoolitsen ma ise.

Osavõtutasu võiks olla 125 krooni, rent 1500 pluss lauanõud, tort ca 600, kohvid, teed, suhkrud. Laudalinad pean ka uued ostma, vanu enam kasutada ei saa, vaatasin ja plastmassnõusid, topsikuid ja kopsikuid.
    Ei tea ju, palju rahvastki tuleb, katsu siis osavõtumaksu arvestada. aga midagi peab panema.
    Arvan, et kohapeal võiks maksta.
    Tordi tellisime sama inimese käest, kes eelmisel aastalgi tegi.
    Aasta isetegijatele katsume midagi siitpoolt teha.

#281142 Reply
    Susa
    Member

Panen laupäeval teate üles. :)

#281143 Reply
    Susa
    Member

Teate tekst:

Isetegija käsitööfoorumi 5. juubelipeo programm

* Korraldame näituse teie selle aasta parimatest töödest! Selleks palume igaühel, kes peole tuleb, enda sel aastal valminud lemmiknäputöö kaasa võtta!
    * Kuulutame välja Aasta Isetegija 2010
    * Kuulutame välja Isetegija Suure Lapitekikonkursi kolm esimest kohta ja anname üle auhinnad
    * Meisterdame Pisihaldja abiga vahvaid pisikesi mänguasju ja teeme neist toredad üllatused. Ideest saate lähemalt lugeda Pisihaldja blogist ja Sokikese blogist.

Mida peole kaasa võtta?
    * Hea tuju! :D
    * Enda sel aastal valminud lemmiknäputöö
    * Katame koos peolaua! Võta kaasa midagi, mida lauale panna. Foorumi poolt ootab suur tort.
    * Mänguasja meisterdamsieks – riidetükke, nõel ja niit. Midagi, millest teed mänguasjale silmad, materjali täistoppimiseks. Idee ka – millise mänguasja teha tahad!
    * Soovid mõne oma töö müüki panna – võta kaasa ja paneme välja! Ära unusta töö külge panna sildikest enda kasutajanime ja asja hinnaga!

Mis veel plaanis?
    Igal sünnipäeval on toimunud oksjon Isetegija foorumi toetuseks. Nii ka seekord.
    Kui soovid midagi oksjonile panna, siis võta see palun sünnipäevale kaasa! Anna oma soovist enne pidu teada ka! Kikukale, Muhvile või Susale.

Peost osavõtutasu: 125.- saab maksta kohapeal Kikukale.

PS! Ärge unustage nimesilte rinda panna!

KÕIK Isetegijad on peole oodatud!

Õudselt tahaks, et võidutekid ka kohal oleks, aga see eeldaks, et nende omanikud saavad juba enne teada, et nad on esimese kolme hulgas..

#281144 Reply
    Member

Väga hea!
    Ma asendaks väljendi “selle aasta lemmik valminud näputöö” “sel aastal valminud lemmiknäputöö”-ga.
    Ja veel: meisterdame koos Pisihaldjaga või meisterdame Pisihaldja abiga.

Osalustasu rea peaks ka ilmselt kas rasvaseks või teist värvi tegema, sest kuigi raha küsimine pole kuulutuse peamine rida, on seda kulude katteks vaja ja ei tohiks kahe silma vahele jääda.

Lisan: ja pealkirjas oleks ka vist õigem Juubelipeo programm, mitte juubeli peoprogramm?

#281145 Reply
    Susa
    Member

Kohe näha, et Muhv on värskelt koolipingis olnud :D
    Teen muudatused ära enne kui üles panen.

#281146 Reply
    Member

Jeerum, täna selgus, et päris mitu inimest, kes nagu foorumi tegemistega end kursis üritavad hoida, ei olegi veel sünnipäeva kuulutust näinud, nii et nende jaoks tuli jutt sünnipäevapeost täieliku üllatusena :omg: No mismoodi inimesed ometi foorumit loevad!?

Edit: Ma lisasin neile, kes ainult avalehte loevad, sinna ka teate :)

#281147 Reply
    Susa
    Member

Mul on alati tahtmine peaga vastu sina joosta kui ma kuulen, et keegi ei tea jälle millestki, mis foorumis juba ammu üleval on olnud, mitte midagi.
    See on absoluutselt mõistetamatu!
    Ma loen alati uute postituste pealkirjad läbi. Muidugi kõike ei jõua, aga…
    Ahhhh… 😯

#281148 Reply
    kikukas
    Member

Kui keegi bänneri teeks, paneks vasakusse tulpa üles!
    Ma üldse ei oska teha, see tuleb mul kindlasti ära õppida. Alailma on vaja.

#281149 Reply
    Susa
    Member

Ma nüüd panen kirja, mis ma kaasa võtan (muidu unustan..).
    Palun lisage, kui oleks veel vaja midagi kaasa haarata!

1. “lilled” lapikonkursi võitjatele
    2. lapikonkursi diplomid
    3. lapikonkursi auhinnad (lapid?+reis käsitöömessile)
    4. …?

Bannerinikerdis:

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
Reply To: Isetegija 5 aasta juubel!
Your information: