Isetegija 5 aasta juubel!

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Isetegija 5 aasta juubel!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8626 Reply
    Susa
    Member

Vaatasin täna, et isetegijal on juubel tulemas! :)

Ei ole vist väga vara selle temaga alustada. Küllap olete sel teemal ka mõelnud (Kikukas ja Ulvar), aga ehk peaks sel aastal olema sünnipäev kuidagi põnevam?
    St. mitte ei tulda niisama kokku juttu ajama ja torti sööma, aga on ka midagi põnevat. Mõni huvitav käsitööalane ettevõtmine, käsitöölaat (saaks jõulukinke osta :P ), mingi hariv töötuba vms asi.
    Et oleks põnev ja ahvatlev. Et tuleks rohkem rahvast!

Seoses sünnipäevaga ka selline asi, et meil toimub lapitekikonkurss. Selle üks auhindadest on kruiis Stockholmi käsitöömessile (kui tuleb kokku piisav arv rahvast). Mess toimub 8.okt – 10.okt. Seega peab sünnipäev, kuna ma võitja välja kuulutame, seega peaks pidu toimuma üsna isetegija pärissünnipäeva lähedal. St. näiteks 18 v. 19 september või taolisel ajal.
    Et jääks aega muretseda laevapiletid jne.

#281106 Reply
    Member

Ei ole vist üldse vara jah, ma olen ise ka mõelnud, et juubelit tuleks varakult ette valmistama hakata. Mina olen nõus ka ettevalmistustes aitama, kui vaja :D

#281107 Reply
    kikukas
    Member

Ma kõigepealt teretan.
    Tere!

Puuetega Inimeste Kojas aeg broneeritud 18. september kell 12.00-17.00.

Mida seal sünnipäeval siis teha, tehke omad pakkumised, tahaks jah nats teistmoodi, kui kogu aeg on olnud.

#281108 Reply
    Susa
    Member

Tere-tere Kikukas :)

Polegi oma ajusid sel teemal liigutanud :P Aga täna mõtlesin terve mõttetu tööpäeva sügishooaja peale foorumis..

#281109 Reply
    Susa
    Member

Ja aasta isetegija(d) on vaja valida! 🙄

#281110 Reply
    kikukas
    Member

Jajaa, igatahes üks on mul raudselt teada ja arvatavasti teine ka, igatahes ettepanekuid on juba mulle tehtud: Tere! :) muidugi jah!

#281111 Reply
    Susa
    Member

Tore :) Teen ka ühe ettepaneku – Sokike.
    Ta on õpetusi jaganud, orgunnis suvepäevad, on muidu asjalik ja abiks. Ma ei tea, keda sulle pakutud on, aga mõtlesime siin Lynxiga, et oleks vist päris hea kui Aasta Isetegija tiitel rändaks tavakasutajate hulka :)

#281112 Reply
    Member

Ma tegin kikukale sama ettepaneku – Sokike! :D

#281113 Reply
    kikukas
    Member

Seda Muhvi sokikest ma silmas pidasingi :)

#281114 Reply
    Member

Mõtlesin ka: et pitssalli näitus võiks olla, st kes vähegi kudunud neid on, võtab õlgadele või laotab lauale.

Ja oksjonit võiks jälle proovida, aga nii, et pakkuja saadab enne meile pildi, mida ta pakkuma hakkab. Tulu läheks peokorralduse ja foorumi toetuseks.
    Osalustasu muidugi ka lisaks.

Ja veel mõtlesin, et peaksime foorumis maha hõikama kuupäeva, et inimesed saaksid kalendris päeva vabaks planeerida. Täpsem programm jm võime siis hiljem üles panna, aga et oleks kuupäev rahvale teada.
    Haapsalu salli päeval tuli jutuks, et mõnelgi juba miskit muud sel päeval ees ja olid kurvad, et ei teadnud varem.

Äkki mingi huvitav õpituba korraldada? Et tunnike nokitseks koos midagi teha.

Kudumisvõistlus? nt luua üles 10 silma ja kududa 10 rida ripsi aja peale. Selgub kõige kiirem kuduja :) Veel põnevam, kui teha võistkonniti, et iga liige 10 rida sinna otsa.

#281115 Reply
    kikukas
    Member

Väga head mõtted, siis oleks vähemalt seal igasugust põnevat tegemist. Ma ei oska ilusat kutset teha, mida foorumisse üles panna, lihtsalt postina on ka nadi. 🙄

#281116 Reply
    Member

Äkki Susa aitab, mina ei oska ka selliseid asju teha.

Palju osalustasuks paneme?
    Kas igaüks võtab lauale panekuks ka miskit kaasa nagu alati?

On teil ideid, mis töötuba see olla võiks, mis oleks lihtne, kiire, ent huvitav? Siis saaks õpetajat otsima hakata.

#281117 Reply
    Susa
    Member

Jah, katsun õhtul sellega tegeleda.
    Praegu läheks siis üles vaid teadaanne, et IT sünnipäev, seal ja seal, kuupäev ja kellaaeg. Ja muu info hiljem juurde. Eksole.

Kursusest – Reesi plastpudelililled on ilusad :) Või liblikad. Kuskil nägin pudelitest tehtud liblikaid. Värvilise vahtralehe võiks ju ka sügise puhul teha. Prossiks.

#281118 Reply
    Member

Väga hea mõte see plastpudeli värk! Peab uurima, kas seda on nii ekspromt võimalik teha, seal vist on tulega tegemist. Kirjutan Reesile ja uurin maad?

#281119 Reply
    Susa
    Member

Jah kui see mõte sobib :)
    Ma nägin kuskil ka liblikaid, mis olid lihtsalt plastpudelist välja lõigatud ja siis tiivad värvidega ära võõbatud ja pärlid kereks pandud. Päris lahedad olid.

Ja üks mõte tuli veel – see Sokikese mänguasja asi, mis tal blogis oli. Et teed mänguasja, paned kirjaga koos kilekotti ja siis riputad koti kuskile. Selliseid asju võiks ka igaüks teha ja siis näiteks sünnipäevalt ära minnes kuskile riputada.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
Reply To: Reply #281107 in Isetegija 5 aasta juubel!
Your information: