Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 110 total)
  • Autor
    Postitused
  • #198492 Reply
    Member

Lucy tuleb ka! :D

#198493 Reply
    Member

Igaksjuhuks jätan siia oma telefoninumbri – juhuks, kui uks on kinni või keegi ära eksib.

5274266 Helen

#198494 Reply
    mummukad
    Member

Mina olen ka kohal.

#198495 Reply
    avalaid
    Member

Oh ma ei teagi kas ma saan mehelt homset linnaluba…ja kas üks üle aastane Piripiiga linaga külgepoogitult oleks väga suur segav tegur?

#198496 Reply
    Verpin
    Member

Kas kellegagi Tartu-Tallinn rongil ka lootust kohtuda on??? :)

#198497 Reply
    Member

Suured tänud ja kummardused ette-taha foorumi eestvedajatele toreda sünnipäevapeo korraldamise eest! Palju õnne Muhvile Aasta Isetegija tiitli puhul! Järjekordselt läks õigele inimesele.

#198498 Reply
    Member

Tänud, ode! Ja tänan samuti kikukat ja ampsakut toreda ürituse eest: tore oli teid üle pika aja näha, loodetavasti kohtume uuel hooajal tihedamini ;) Ka kõigi teistega, nii vanade kui uute tegijatega, oli tore koos aega veeta.

Suur oli minu üllatus aga Aasta isetegija aunimetust pälvides 😯 Ma olen arvamusel, et minu panus nüüd küll nii suur pole, aga sellegi poolest, tänan südamest icon_mersi Tore, kui minust abi või inspiratsiooni on olnud. Olen ise Isetegijast nii palju saanud, et rõõm on, kui saan natukene ka ise midagi vastu pakkuda.
    Palju õnne ka eriale, kes samuti Aasta Isetegijaks valiti!

Ja tänud Jõhvikale ilusa kingituse eest :D

#198499 Reply
    Member

:D Imeline üritus oli, suured tänud kõigile, kes nii lahkelt uustulnukat vastu võtsid=) Olete nagu üks suur pere, suurepärane kogemus minu jaoks loveshower

Eria ja Muhv-palju õnne=)
    Organiseerijad- MEGAsuured tänud=)

#198500 Reply
    Member

Palju, palju õnne Muhv ja Eria! Olete selle tiitli auga välja teeninud!
    8b66t

#198501 Reply
    Dots
    Member

Palju õnne, Muhv ja Eria!
    icon_hb icon_hb icon_hb icon_hb

#198502 Reply
    Verpin
    Member

Te kõik olete nii kallid ja head, teiega on alati tore koos olla :) icon_mersi

PS Mari-Marike leidsin trollipeatuse väga kenasti üles ja sain õigel ajal rongi peale smile_lil

Erilised tervitused Stuartile vajaliku raamatu eest ja Tsunaamile peale tööd tulla viitsimise eest :)

#198503 Reply
    Member

😳 Oi, nüüd on mul küll väga piinlik, et ainult Muhvi õnnitlesin. Enda vabanduseks võin öelda, et hiljaks jäädes ei kuulnud ametlikku Aasta Isetegijate välja kuulutamist. Palju õnne Eria! Väga õiged valikud.

#198504 Reply
    Heily
    Member

Eria sai tiitli? Ma siin omaette mõtlesin, et selle aasta eest on küll Eria selle tuhatkord ära teeninud!!!!! Muhvile samuti suured õnnesoovid!!!!

#198505 Reply
    mdm beadalot
    Member

Tore pidu oli tõesti!
    mjyt

#198506 Reply
    Member

Palju tänu korraldajatele toreda peo eest!
    Õnnitlused veelkord Aasta Isetegijatele!

@verpin wrote:

PS Mari-Marike leidsin trollipeatuse väga kenasti üles ja sain õigel ajal rongi peale smile_lil

Uhh, mul langes kivi südamelt :D

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 110 total)
Reply To: Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008
Your information: